10 تبلیغات تهاجمی 2011
اما همه برداشت ها برداشت های خوبی نیستند.
به شرطی که گمراه کننده های واقعی سال 2011 را از دست بدهید – بسیاری از آنها چند روز پس از اولین بار از گردش خارج شدند – Business Insider لیستی از ده تبلیغات چاپی و تلویزیونی بحث برانگیز سال را تهیه کرده است.
از نوزادان سرخ شده گرفته تا واژن های مکالمه گرفته تا کمپین تبلیغاتی فاجعه بار Super Bowl در Groupon ، همه این تبلیغات باعث می شود شما بپرسید که این تبلیغ کنندگان و مارک های تجاری معروف چه فکر می کنند روی زمین.
Nivea این یک وو است از این بابت که این تبلیغ Nivea با نوید “تمدن مجدد” مردان سیاه پوست ، مرحله پیش نویس را پشت سر گذاشت.
این آگهی چاپی شامل یک سیاه پوست تمیز و تمیز است که می تواند سر خود سابق خود را – کامل با آفرو و ریش – به زمینهای فوتبال پرتاب کند.
زیرا اگر شما یک افرو دارید ، “به نظر نمی رسد لعنتی”. درست.
پس از هجوم نظرات منفی ، Nivea در پستی در فیس بوک عذرخواهی کرد: “از اینکه به اندازه کافی مراقبت کردید و نظرات خود را درباره تبلیغ اخیر NIVEA FOR MEN” دوباره تمدن “ما به ما دادید ، متشکریم.
تبلیغ ایجاد شده توسط Draftfcb کشیده شد.
شب تابستان تبلیغات را می کشد ، اما از عذرخواهی امتناع می ورزد در اوایل سال جاری ، شب تابستان یک کمپین تبلیغاتی کاملاً عجیب و غریب راه اندازی کرد که شامل – ما شما را بچه نمی کنیم – مجموعه ای متنوع از نظر قومی از دست های گفتگو که نمایانگر مجموعه ای از نژادهای مختلف از واژن های گفتگو است.
Said-ginas همچنین در کلیشه های کلیشه ای نژادی صحبت می کرد.
پس از تقلید در گزارش Colbert Report ، سرانجام تبلیغات کشیده شد. هنوز هم مسئولین حاضر به عذرخواهی نشدند.
گروه ریچارد به ادویک گفت ، “ما متعجب هستیم که برخی فیلم های آنلاین را از نظر نژادی کلیشه ای می دانند.”
شاید آنها باید بخشی را که جینا دست لاتین فریاد می کشد ، “Ay-yi-yi-yi-yi” دوباره تماشا کنند. (برای تماشای فیلم اینجا را کلیک کنید.)

مطالب مرتبط خوب عذرخواهی کردید؟ PMS گرفتید؟ شیر برای نجات است.
کمپین کوتاه مدت “همه کارهایی که انجام می دهم اشتباه است” – ایجاد شده توسط “Got Milk؟” Goodby، Silverstein & Partners – مخترعین – دوست پسرهای پر سر و صدایی را نشان می دهند که سعی می کنند دوست دختران PMS-moster خود را دلجویی کنند.
سرانجام شورای فرآوری شیر کالیفرنیا به تبلیغات منفی پاسخ داد.
در وب سایت آن آمده است: “متأسفانه در طی دو هفته گذشته ، برخی افراد کمپین ما در مورد شیر و PMS را خشم آور و گمراه کردند – و ما از کسانی که آزرده خاطر شده ایم عذرخواهی می کنیم.” “دیگران این کار را خنده دار و آموزنده می پنداشتند. این موضوع موضوعی را باز کرده است که البته زنان ، بلکه روابط را تحت تأثیر قرار می دهد.”
Milk که یکی از آنها نبود و یک فرصت خوب بازاریابی را رد کرد ، اساساً این کار را با وب سایت جدیدی به نام “بحث و گفتگو” انجام داد.
کادبری باید بهتر از بهم زدن با نائومی کمپبل بداند هنگامی که کادبری نائومی کمپبل را با شکلات تلخ مقایسه کرد ، حداقل این سوپرمدل ناراضی بود.
کمپبل به گاردین گفت: “ناراحت کننده است که توصیف می شود به عنوان شکلات ، نه فقط برای من بلکه برای همه زنان سیاه پوست و سیاه پوستان.” “من هیچ شوخی در این پیدا نمی کنم. این توهین آمیز و آسیب رسان است.”
کادبری تبلیغات را کشید و عذرخواهی زیر را انجام داد:
“كادبری مسئولیت خود را در قبال مصرف كنندگان بسیار جدی می پذیرد و ما هرگز عمداً هیچ ماده بازاریابی را كه احساس می كنیم موجب آزار و اذیت هیچ بخشی از جامعه می شود ، تولید نمی كنیم. هدف ما این نبود كه این كمپانی نائومی ، خانواده وی یا هر شخص دیگری را آزرده خاطر سازد و ما هستیم صمیمانه متاسفم که چنین کاری کرده است. ”
تبلیغات Super Bowl Groupon سه تبلیغ گروپون که در جریان Super Bowl پخش شد با واکنش فوری روبرو شد.
یک آگهی ، که در اینجا قابل مشاهده است ، با بحث در مورد مسائل حقوق بشر تبت آغاز شد اما با ترویج معامله در مورد کاری ماهی تبتی پایان یافت. تعداد کمی از افراد تبلیغات خدمات عمومی مورد تایید افراد مشهور را خنده دار می دانستند.

گروپون متوجه شد که اندرو میسون به نوعی عذرخواهی می کند ، اظهار داشت: “اگر فکر کنیم این علل بی اهمیت است ، ما هرگز این تبلیغات را اجرا نمی کردیم – حتی اگر آنها را به اندازه خود جدی نگیریم ، چه نوع شرکتی مانع از این کار می شود” خیلی متخاصم باشم؟ ”
اگرچه نامه عذرخواهی او دفاعی بسیار ناگهانی بود ، اما اعتراض به اینكه تبلیغات تجاری دیگری كه پیرامون “عینیت بخشیدن به زنان” انجام شده اند بدتر بوده و عاری از اسكات بودند ، اعتراض كرد.
در نهایت تبلیغات کشیده شد.
کودک آزمایشی در برابر دیوار HomeAway آگهی Super Bowl دیگری را تولید کرد که از امواج هوا کشیده شد.
وب سایت اجاره خانه فکر می کرد که بهترین راه برای توصیف فضای تنگ هتل به خصوص در مقایسه با اجاره های بزرگ ، پرت کردن یک بچه اسباب بازی به دیوار است.
بینندگان اختلاف نظر داشتند.
مدیرعامل HomeAway برایان شارپلز در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “ما به این نتیجه رسیده ایم که علی رغم بهترین نیت و تلاش ما ، تصویر عروسک آزمایشی کودک برای ما آسیب آور است و نمی توانیم اقدامی انجام دهیم.” “ما تصمیم گرفته ایم نسخه هایی از آگهی را که عروسک در حال خرد شدن ، خرد شدن یا رها شدن از وب سایت ما است را حذف کنیم.”
تبلیغ را در اینجا تماشا کنید.
“Chapsticks گمشده به کجا می روند؟” copyranter این تبلیغ با عنوان برچسب “Chapstick از دست رفته به کجا می رود؟”
ظاهراً جواب ربطی به قسمت عقب مدل دارد.
در حالی که پایین تبلیغات مشتریان را به “شنیده شدن” در فیس بوک خود دعوت می کرد ، در پایان Chapstick نظرات منفی را حذف کرد. به زبان ملایم ، پوسترها ناراضی بودند.
وبلاگ نویس ، مارگوت مگووان ، خاطرنشان کرد که در حالی که بسیاری از اعتراضات بدون تعصب حذف شده است ، نظراتی مانند “پس از دیدن این عکس می دانم کجا می خواهم چوب چاپی خود را پنهان کنم” بدون سانسور باقی مانده است.
Pfizer در نهایت با قطع تبلیغات توهین آمیز (از طرف فیس بوک و وب سایت آنها) شبه عذرخواهی کرد:
“از اینکه هواداران احساس کرده اند پست هایشان در حال پاک شدن است ، عذرخواهی می کنیم و گرچه ما هرگز قصد نداریم نظرات کسی را از دیوار خود بیرون بکشیم ، ما از دستورالعمل های فیس بوک پیروی می کنیم و پست هایی را که از زبان ناپاک استفاده می کنند ، دارای پیام های تکراری هستند ، پیام هایی که هرزنامه محسوب می شوند ، حذف می کنیم – مانند (ارسال چند پست از یک شخص در مدت زمان کوتاه) و تهدیدکننده طرفداران و کارمندان است. ”

مراقب خشم دوچرخه سواران باشید هنگامی که جنرال موتورز این آگهی را در روزنامه های کالج سراسر کشور اعلام کرد و گوزلرهای گازی را به عنوان گزینه ای بسیار برتر برای دوچرخه اعلام کرد ، آنها متوجه نشدند که چقدر از اطلاعات جمعیتی دوره کارشناسی سو قرائت می کنند.
این آگهی یک پسر دانشکده دوچرخه سوار را نشان می دهد که چهره خود را با شرم از یک دختر زیبا در ماشین پنهان می کند. خط برچسب؟ “واقعیت مکیده … خوشبختانه تخفیف کالج GM اینگونه نیست.”
یک استاد UCLA به BikePortland.org شکایت کرد ، “شرکتی که به تخریب حمل و نقل عمومی در لس آنجلس کمک کرد اکنون در حال انجام کارزاری است تا دانش آموزانی را که با دوچرخه های دوستدار محیط زیست ، تناسب اندام و کارایی سفر می کنند متقاعد کند که از کسانی که سفر می کنند پایین تر است. در مینی کامیون های بسیار تخفیف دار. بی شرمانه ، نه؟ ”
سرانجام جنرال موتورز این تبلیغ را از توییت عذرخواهی کرد.

در اینجا بیشتر بخوانید دولت اسرائیل تصمیم گرفت مجموعه ای از آگهی های تبلیغاتی را که به اسرائیلی های مهاجر اصرار داشتند از ازدواج با یهودیان آمریكا اجتناب كنند ، كشاند.
زیرا اگر والدین یهودی فرزندان خود را در آمریکا بزرگ کنند ، پس می توانند خداحافظی حنوکا را ببوسند.
ظاهراً سازندگان آگهی قادر به تفکیک بین یهودیان آمریکایی و غیر یهودیان آمریکایی نبوده اند.
نتانیاهو این تبلیغ را به دنبال خشم یهودیان آمریکایی ممنوع کرد.
برای تماشای تبلیغات اینجا را کلیک کنید.
تجاوز به عنصر پنسیلوانیا ‘Blame The Victim’ PSA Wikimedia، CC. مشکل PSA برای حمله جنسی هیئت کنترل مشروبات الکلی پنسیلوانیا چیست؟
طبق وبلاگ فمینیستی Jezebel ، این مفهوم تبلیغات این است که “اگر زیاد الکل می نوشید و در نهایت مورد تجاوز قرار می گیرید ، باید الاغ مست خود را و دوستان خود را سرزنش کنید.”
PSA سروصدای مناسبی را برانگیخت و تبلیغات جلب شد.
اکنون که هجوم آورترین تبلیغات سال 2011 را مشاهده کرده اید ، در مورد برخی تبلیغات قدیمی خنده دار از آسیا چطور؟

با حضور هالک هوگان ، شان کانری ، اندی وارهول و تفسیر مجدد تایلندی تینا ترنر >>

توسط