آیا بازاریابی در شبکه های اجتماعی فقط بیشتر است Astro-turfing_
سعی می کنم آخر هفته ها از شبکه های اجتماعی اجتناب کنم ، هم به خاطر سلامت عقل خودم و هم به خاطر اطرافیان. اما گاهی اوقات ، “به طور تصادفی” وارد سیستم می شوم و قطعه های خوبی را می گیرم. و این آخر هفته نیز از این قاعده مستثنی نبود.
اگر آن را از دست داده اید ، عصر روز یکشنبه جرمیا اوویانگ با صدای بلند تعجب می کرد که چرا این همه بررسی 5 ستاره در کتاب جدید 4 ساعته تیم فریس از اولین بازرسان تایمر ارائه شده است.
این کتاب خیلی طولانی نشده است و در حال حاضر بیش از 500 بررسی پنج ستاره را به دست آورده است. ارمیا فکر کرد کمی بوی ماهی می دهد. فکر کردم کمی آبدار به نظر می رسد. آیا تیم نقد می خرید یا اعتبار خیابان او به همین سادگی وزن زیادی دارد؟ بعد از اینکه متوجه شدم بسیاری از پیروان من در مورد رژیم های جدید الهام گرفته از تیم ، بدون توقف توییت می کنند ، تمایل داشتم که این رژیم دومی است. اما من چه می دانم؟
[در مورد فکر دوم ، به آن پاسخ ندهید]
کاربر توییترJesse به سرعت وارد مکالمه شد و تعداد زیادی از بررسی ها را به تبلیغ کتاب The Land Rush نسبت داد (حافظه پنهان Google – پست اصلی پایین است) که تیم سازماندهی کرد. این کمپین تبلیغاتی تنها در مدت 48 ساعت جوایز یک بار در طول زندگی به ارزش 4000،000 دلار را خیره کرد.
این س didn’tال از افراد خواسته نشده و یا مجبور نشده اند که نظرات مثبت را بگذارند ، فقط برای خرید عمده کتاب. تیم سخت گیر در توییتر پاسخ داد که هرگز از جوایز به عنوان راهی برای دریافت نظرات استفاده نکرده است. به اعتبار وی ، من هیچ مدرکی در مورد او ندیده ام. اما کاری که او انجام داد استفاده از میلیون ها دلار در سفرها برای ایجاد بزرگترین دستگاه اعتیاد به مواد مخدره در جهان بوده است. و به نظر می رسد که کارساز بوده است. مردم در مورد کتاب صحبت می کنند ، آنها کتاب را پخش می کنند ، و حتی بهتر ، آنها کتاب را می خرند. و آنها همه این کارها را به تعداد زیاد انجام می دهند.
به تبلیغ آنلاین کتاب در سال 2011 خوش آمدید.
من قبلاً به مبارزاتی که با شخصیتهای بازاریاب / کاربر دوئل خود روبرو هستم اشاره کردم و این یکی از مناطقی است که باعث افزایش مصرف آن می شود. هنگامی که مرز بین تبلیغات و تورهای Astro شروع به کمی مبهم می کند و حتی بهترین بازاریاب ها هم مطمئن نیستند که در کدام طرف خط قرار می گیرند. چه زمانی “بازاریابی خلاق” فقط هوشمند است و چه زمانی فریبنده است؟ گفتن آن دشوارتر و دشوارتر می شود.
ماه گذشته ، سینتیا بوریس ، نویسنده بازاریابی Pilgrim ، با استناد به نظرسنجی R2Integrated در سپتامبر که 87 درصد از مردم فکر می کردند شرکت بررسی های کاشته شده را انجام داده و تنها 35 درصد این رفتار را “بسیار غیراخلاقی” می دانند ، آیا سینتیا بوریس فکر می کرد که آیا چمن زدن در جهان واقعا چنین بد است؟ با نگاهی دقیق تر به خط پایین ، فقط 9 درصد گفتند که دیگر از شرکتی که مقصر خود را در زمینه گشت و گذار شناخته اند خرید نمی کنند.
اما چه زمانی تورفنجی و چه زمانی بازاریابی در شبکه های اجتماعی است؟

* آیا هنگام ارسال پست به عنوان مهمان که از یکی از مشتریان شما نام می برد ، چمن زنی است؟
* وقتی “شخصیت ها” و هویت های مختلف را به خود می گیرید و برای آنها توییت می کنید ، چه می کنید؟
* وقتی که با استفاده از یک نام جعلی ایمیل های صوتی را می فرستید چطور؟
* چند انجمن انجمن محتوای “بذرپاشی” را که توسط کاربران جعلی نوشته شده شروع می کنند؟
* در مورد سایت های مرور که برای دریافت محتوا نظرات جعلی می نویسند یا از سایت های دیگر بازبینی می کنند ، چه می کنید؟
* درباره اینجا نویسندگانی که تورهای تبلیغاتی کتاب وحشی را برای افزایش (تا حدودی) مصنوعی فروش و تعداد ارائه می دهند ، چطور؟ خط کجاست؟ آیا تفاوت را می دانیم؟ من می خواهم اعتقاد داشته باشم که چمن زنی در واقع فریب عمدی است ، در حالی که بازاریابی در شبکه های اجتماعی به معنای آگاهی بخشی از ارزش است. من استدلال می کنم تیم دومی بود ، اما فقط در مقیاس بسیار بزرگتر از آنچه بسیاری از ما به آن عادت کرده ایم. اما شاید من حتی خودم را گول می زنم. امیدوارم اینطور نباشه.
من نمی توانم برای آژانس های دیگر صحبت کنم ، اما در Outspoken Media خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی ما تا حدی به کمک به شرکت ها برای آگاهی بیشتر در مورد آنچه که انجام می دهند کمک می کند و به آنها کمک می کند تا آن محتوا / خدمات را با افرادی که باید ارتباط برقرار کنند در مورد آن بدانید این در مورد ایجاد حضور کاذب یا فریب مصرف کنندگان نیست ، بلکه کمک به آنها برای یافتن اطلاعات مناسب آنها است. این در مورد ایجاد یک در اینجا بیشتر بخوانید اعتیاد به مواد مخدر بی اساس نیست ، اما وزوز واجد شرایط است. برای ما ، این تفاوت است.
اما نظر شما چیست؟ آنچه برای شما به عنوان یک مصرف کننده در مرزها و محدودیت هاست. به عنوان بازاریاب چطور؟ آیا تفاوتی وجود دارد؟
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط