بازاریابی فیس بوک ، توییتر ، Pinterest و شبکه های اجتماعی _ سه گرایش
همانطور که پاسخ فشرده هارفورد نشان می دهد ، رسانه های اجتماعی فراتر از یک ابزار مکالمه برای کمک به شرکت ها در مدیریت بحران ها ، خدمات به مشتری ، بازاریابی و تجزیه و تحلیل بازار رشد کرده اند.
با این حال این سوال که چگونه رسانه های اجتماعی می توانند به خط اصلی یک شرکت کمک کنند – و اینکه آیا فیس بوک ، توییتر ، Pinterest ، اینستاگرام و غیره. همکاران حتی باید از این نظر در نظر گرفته شود – باقی می ماند.
ROI در رسانه های اجتماعی کجاست؟ در اینجا برخی از آخرین روندها آورده شده است:

* خداحافظی ، معیارهای باطل. سلام ، نامزدی. شرکت ها اکنون در مورد تعداد طرفداران و طرفداران خود رجز خوانی می کنند. در عوض ، آنها به کمپین های خاصی که در سیستم عامل های اجتماعی اجرا می شوند و ارزشی که این کمپین ها برای کاربران ایجاد کرده اند اشاره کرده اند.
Orbitz را بگیرید. در سال 2009 ، Orbitz در تلاش بود تا با اجرای بلیط برای کاربران موافق پیگیری و بازتوییت مجدد پیام های OrBit @ ، دنبال کنندگان را جمع کند. فقط با شرکت هیچ ارزشی به کاربر تعلق نگرفته است ، مگر اینکه با تکرار یک پیام شرکتی از حساب توییتر Orbitz افتخار کنید. در عوض ، مردم فقط به برنده شدن بلیط امیدوار بودند. تجربه ای فراموش نشدنی.
سریع به فصل تعطیلات در سال 2011 ، زمانی که شرکت مسافرتی “آن را به جلو هدیه دهید” راه اندازی کرد ، از کاربران فیس بوک خواست که دوست یا عزیزی را که کار خوبی انجام داده است ، برای دریافت تعطیلات رایگان معرفی کنند. به سادگی با شرکت ، طرفداران ارزش کسب کردند: آنها باید به کسی که به آنها اهمیت می دهند بگویند که این شخص سزاوار تعطیلات خوب است. برنده شدن فقط یک پاداش بود. و احتمالاً کاربران احساس گرم و مبهمی درباره Orbitz داشتند.
بنابراین چگونه این کمپین به ROI کمک کرد؟
می توانید در مورد کمپین های موفق رسانه های اجتماعی در کنفرانس ROI رسانه های اجتماعی Business Insider ، که در تاریخ 27 سپتامبر 2012 ، در شهر نیویورک برگزار می شود ، بشنوید.
مدیران مارک های Fortune 500 ، شرکت های فناوری و استارت آپ های نوظهور با این س theال روبرو می شوند: “ROI در رسانه های اجتماعی کجاست؟” برای حضور در نرخ پرندگان خیلی زود ، اکنون ثبت نام کنید.
سخنرانان تأیید شده عبارتند از:

* اسکات مونتی ، مدیر ارتباطات دیجیتال و چندرسانه ای جهانی ، شرکت فورد موتور
* کارمن داسندیس ، مدیر بازاریابی جهانی ، جک دانیل
* دیو گیلبوا ، بنیانگذار ، واربی ​​پارکر
* کیپ لوین ، تجارت الکترونیکی EVP ، TicketMaster
* و بیشتر اعلام شود! اکنون صندلی خود را برای تخفیف زودهنگام رزرو کنید. در همین حال ، در اینجا روندهای دیگری در بازاریابی شبکه های اجتماعی وجود دارد.
بیشتر بخوانید

* خداحافظ ، نامزدی. سلام ، ROI. مشارکت همه خوب و خوب است ، فکر شما هم پیش می رود. اما تأثیر آن را در فروش چگونه پیگیری و اندازه گیری می کنید؟
برای برخی از بازاریابان ، این س questionال درستی نیست. آنها متذکر می شوند که بازاریابی تعاملی یک مورد خوب نیست که لازم باشد در بودجه بازاریابی جهانی توجیه شود. این یک نیاز است که مارک های تجاری را در دنیای دیجیتال همیشه روشن حفظ می کند. رسانه های اجتماعی هویت نام تجاری را شکل می دهند ، به برندها کمک می کنند تا از طرفداران خود بیاموزند ، و به ویژه مارک تجاری را قادر می سازد تا با یک مصرف کننده هزار ساله مشکوک به بازاریابی “فشار” شرکتی و دوستانه تر برای تعامل واقعی رابطه برقرار کند.
اما برخی از مارک ها راهی برای کمی سازی تلاش های خود پیدا کرده اند.
TicketMaster در اوایل سال جاری ادغام فیس بوک را انجام داد که به کاربران امکان می دهد صندلی های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. هر بار که خریدار بلیط برای اشتراک در فیس بوک کلیک می کند ، ارزش کلیک آن 6-8 دلار برای TicketMaster در فروش نهایی بلیط است ، کیپ لوین تجارت الکترونیکی وی در اوایل سال جاری به Business Insider گفت.
این بسیار زیاد است – به همان اندازه که کلیک از بازدید مستقیم گوگل ارزش دارد. علاوه بر این ، TicketMaster به دلیل هزینه بازدید فیس بوک پرداخت نمی کند. ادغام یک کمپین تبلیغاتی نیست. این فقط یک برنامه هوشمندانه است.
در ماه سپتامبر می توانید مستقیماً از طریق رسانه اجتماعی ROI از لوین صحبت کنید.
و در مواردی که اندازه گیری درآمد حاصل از تلاش های اجتماعی برای برندها سخت تر است ، یک کل اکوسیستم از ارائه دهندگان خدمات فناوری برای مقابله با این چالش بوجود آمده است. در کنفرانس ماه سپتامبر سخنرانی ها و نسخه های نمایشی شرکت هایی که سعی در شکستن کد ROI دارند ، ارائه می شود.

* مراقب شی object براق و براق باشید این یک مارکت بازاری است که این روزها تکرار می شود و به همتایان خود هشدار می دهد: به سراغ یک پلت فرم جدید مانند Pinterest نروید زیرا در مورد رشد خارق العاده آن می خوانید در عوض ، استراتژی بازاریابی و ارتباطات خود را مشخص کنید. سپس بستری را انتخاب کنید که به خوبی با آن استراتژی ادغام شود.
پس چه کسی این کار را به خوبی انجام می دهد؟ کدام مارک ها دارای استراتژی زیرکی هستند که شامل Instagram ، Tumblr ، Google+ ، LinkedIn و بسیاری دیگر از رسانه های اجتماعی موجود است؟
در ROI رسانه های اجتماعی در ماه سپتامبر بدانید. در اینجا افرادی که باید شرکت کنند:
بیشتر بخوانید

* بازاریابانی که می خواهند معیارهای مربوط به توئیتر ، فیس بوک و سایر اقدامات اجتماعی خود را بگذارند
* ناشران علاقه مند به یادگیری نحوه به حداکثر رساندن تلاش های اجتماعی خود هستند
* مشاوران و آژانس هایی که می خواهند تصویری روشن از بازگشت سرمایه به مشتریان خود ارائه دهند
* سرمایه گذاران در شرکت های تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی که نیاز به آگاهی از روند و نیازهای بازار دارند در همین حال ، می توانید برای تخفیف و به روزرسانی بیشتر ،BI_Events را در توییتر دنبال کنید. ماه سپتامبر میبینمت
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط