وب کم زنده
وب کم های زنده یکی را قادر می سازد تا هر رویداد یا شیئی را زنده نشان دهد. این به افراد کمک می کند تا رویدادها را با تصاویر و اسلایدها نشان دهند یا توضیح دهند ، به طوری که بینندگان ایده کاملی از محصول نمایش داده شده دریافت می کنند. آنها اغلب در همه اهداف شخصی و تجاری استفاده می شوند.
وب کم های زنده وب کم هایی هستند که در مکان های خاصی در سرتاسر جهان اعم از یک دفتر یا اتاق نشیمن فرد قرار داده می شوند ، به طوری که هر کسی می تواند از هرجای دنیا به آن دسترسی داشته باشد. وب کم های زنده در ابتدا برای کنفرانس ویدیویی زنده از طریق اینترنت در نظر گرفته شده بودند. کم کم مشخص شد که کاربران اینترنت دیدن تصاویر از طریق وب کم را دوست دارند. بنابراین وب کم های زنده به وجود آمدند و محبوبیت زیادی پیدا کردند. چنین وب کم ها اغلب در مکان های دیدنی مانند آکواریوم ، یا در بالای برج یا یک ساختمان معروف قرار می گیرند تا همه بتوانند آن مکان ها را از اتاق نشیمن خود ببینند.
وب کم های زنده اساساً از طریق اینترنت به صورت زنده متصل می شوند ، بنابراین هر کسی می تواند آنچه در آن طرف دوربین قرار دارد را ببیند. وب کم های زنده نیز بدون هزینه در دسترس هستند. وب کم های زنده برای اهداف مختلفی مانند فروش محصولات ، گفتگوی زنده ، کنفرانس ویدیویی ، اهداف آموزشی ، ترویج گردشگری ، فعالیت های جاسوسی و فقط برای سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه ، آنها به طور گسترده ای مورد استفاده جامعه پزشکی در هنگام بیشتر انجام عمل های اصلی قرار می گیرند. وب کم های زنده در مکان های اینجا عمومی مانند فرودگاه ها ، ایستگاه های راه آهن و بیمارستان ها نصب می شوند. این به مقامات کمک می کند تا از متجاوزان پیگیری کنند.
امروزه هزاران وب کم وجود دارد که می توانند منازل ، دفاتر و ساختمانهای دیگر و همچنین چشم اندازهای پانوراما از شهرها و حومه ها را ارائه دهند. MetroCams به طور گسترده ای برای این منظور استفاده می شود. تصاویر ماهواره ها به طور مکرر در شبکه جهانی وب منتشر می شوند. از کم وب برای نظارت بر ترافیک با TraffiCams ، آب و هوا با WeatherCams و حتی آتشفشان ها با VolcanoCams استفاده می شود.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.