7 دلیل مهم برای ایجاد ترافیک از رسانه های اجتماعی مهم است
رسانه های اجتماعی به ناشران وب و بازاریابان آنلاین راهی جدید و بالقوه بسیار م toثر برای افزایش ترافیک ارائه می دهد. با این حال ، بسیاری از بازاریابان آنلاین و دارندگان وب سایت ها یا رسانه های اجتماعی را نادیده می گیرند یا تلاش کمی برای آن صرف می کنند. مهم است که همه ناشران در یک برنامه رسانه های اجتماعی اقدام به بازاریابی آنلاین خود کنند – در اینجا هفت دلیل وجود دارد:

1) متنوع سازی منابع ترافیکی

هنگامی که Google در پایان ماه فوریه Farmer Update خود را ارائه داد ، بسیاری از دارندگان وب سایت ها شاهد کاهش چشمگیر بازدید از Google بودند. Google منبع ارجاع شماره یک برای مراجعه بیشتر ناشران بوده و خواهد بود. با این حال ، Google همچنان به استراتژی های خود ادامه می دهد تا تأثیرگذاری نتایج گوگل برای بازاریابان را دشوار کند – بنابراین اغلب زمان صرف شده برای بهبود رتبه بندی گوگل می تواند باعث اتلاف وقت شود. از همه مهمتر ، مهم است که همه تخمهای خود را در یک سبد قرار ندهید. گوگل به نوآوری و ایجاد تغییرات ادامه می دهد ، بنابراین به عنوان یک بازاریاب – باید انرژی خود را به سایر مراکز بازاریابی اختصاص دهید تا هر تغییری که Google در آینده ایجاد کند تأثیر کمتری داشته باشد. رسانه های اجتماعی تنوع را ارائه می دهند – زیرا این یک مطالب بیشتر منبع ترافیکی کاملاً جدید است که از هرگونه مراجعه توسط Google یا سایر موتورهای جستجو جدا خواهد بود.

2) مخاطب در حال رشد

رسانه های اجتماعی در حال رشد هستند ، همانطور که توسط این واقعیت که کاربران واقعاً بیشتر از زمان حضور در Google وقت بیشتری را در فیس بوک می گذرانند ، در حال رشد است. بنابراین با ادامه رشد رسانه های اجتماعی – همچنین فرصت هدایت ترافیک بیشتر از رسانه های اجتماعی نیز به همین ترتیب خواهد بود. واضح است که فرصتی برای بازاریابی وب سایت شما در فیس بوک و توییتر وجود دارد – و با افزایش مخاطبان شبکه های اجتماعی – فرصت ترافیک در کنار آن رشد می کند.

3) مخاطب جدید

همه کاربران برابر نیستند – و در حالی که بسیاری از کاربران همچنان از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات ، محصولات و خدمات بصورت آنلاین استفاده می کنند – کاربران دیگر از طریق روشهای دیگر به وب پیمایش می کنند. تعداد فزاینده ای از کاربران اینترنت به طور مستقیم از رسانه های اجتماعی در مورد سایت های جدید اطلاعات می گیرند و موتورهای جستجو را دور هم می زنند. بنابراین ، وب سایتی که هرگز در شبکه های اجتماعی شرکت نکرده است می تواند به مخاطبان کاملا جدیدی دسترسی داشته باشد که قبلاً راهی برای اطلاع از وب سایت داده شده نداشتند.

4) مزایای SEO آینده

همانطور که همه ما می دانیم ، ارز اقتصاد جستجوی ارگانیک پیوندها است. گوگل فناوری رتبه بندی صفحات را توسعه داده است که پیوندها را مانند رأی گیری محاسبه می کند. و هنگامی که یک وب سایت برجسته به سایت شما پیوند می زند – یک رأی قدرتمند محسوب می شود که می تواند سئو را افزایش دهد. این احتمال وجود دارد که رسانه های اجتماعی نقش برجسته تری در نحوه رتبه بندی موتورهای جستجو برای صفحات وب برای یک کلمه کلیدی مشخص داشته باشند. در گذشته ، وب سایتی که به شما لینک می دهد رأیی بود که گوگل برای آن ارزش قائل بود. به جلو حرکت می کنیم ، در حالی که این پیوندها همچنان دارای اهمیت خواهند بود ، همچنین توئیتهای پیوند شما از یک حساب کاربری بالای توییتر یا پسندیدنهای صفحه شما توسط یک کاربر محبوب فیس بوک ، نیز اهمیت خواهند داشت.

5) تکرار بازدیدها احتمالاً بیشتر از مراجع

در فضای شبکه های اجتماعی امروز ، کاربران از وب سایت ها بازدید می کنند زیرا دوست آنها پیشنهادی را ارائه داده است. این بازدیدها شانس بیشتری دارند که به بازدیدهای مکرر تبدیل شوند ، زیرا وب سایت داده شده قبلاً توسط یکی از دوستان توصیه شده است. هنگامی که از یک موتور جستجو به وب سایت می روید ، ارتباط کمتری با آن سایت دارید زیرا از طریق یک درخواست جستجوی ساده در مورد آن اطلاعاتی کسب می کنید. از طرف دیگر ، هنگامی که دوستی به شما می گوید چیزی را بررسی کنید ، به احتمال زیاد به خود فرصت می دهید تا ارتباط عمیق تری با صفحه وب که در آن قرار دارید ایجاد کنید.

6) بازاریابی در شبکه های اجتماعی رایگان است

آنها می گویند هیچ چیز رایگان نیست – اما وقتی صحبت از برخی اشکال بازاریابی آنلاین می شود ، چنین نیست. کار سخت مطمئناً طول خواهد کشید – اما برای موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی لازم نیست پول مستقیماً از جیب شما بیرون بیاید. بسیاری از مدیران وب از طریق یک کمپین Adwords ترافیک PPC را از Google هدف قرار می دهند. گرچه اثبات شده است که این ترافیک موثر است ، اما بسیار گران است. رسانه های اجتماعی به همه ناشران وب و بازاریاب آنلاین فرصت تعامل ، برقراری ارتباط و بازاریابی رایگان برای یک وب سایت داده شده را می دهند. البته استراتژی مهم است و باید به طور م executedثر اجرا شود ، اما واقعیت اصلی این است که می توان ترافیک را از طریق شبکه های اجتماعی هدایت کرد و هیچ هزینه ای برای هزینه های خرید ترافیک صرف نمی شود.

7) ادامه ارتباط با کاربران

شاید مهمترین جنبه بازاریابی در شبکه های اجتماعی این باشد که امکان ارتباط مداوم با کاربران شما را فراهم می کند. هنگامی که شما کاربرانی دارید که وب سایت خود را در توییتر دنبال می کنند یا کاربرانی که صفحه فن مطالب مرتبط خود را در فیس بوک دوست دارند ، شما می توانید هر زمان که بخواهید در مورد هر آنچه می خواهید به کاربران خود اطلاع دهید. این مهم است ، نه تنها به این دلیل که به شما امکان می دهد در آن زمان یک کمپین بازاریابی هدفمند را انجام دهید که از بیشترین کارآیی برخوردار باشد ، بلکه باعث تثبیت تلاش های بازاریابی شما می شود زیرا شما توانایی بازاریابی نامحدود برای کاربران خود را دارید. وقتی کاربری از یک موتور جستجو به سایت شما می آید ، ممکن است از محتوای شما لذت ببرد – اما اگر رتبه گوگل شما پایین بیاید – دفعه دیگر که کاربر به دنبال چیزی مشابه است ممکن است در وب سایت رقیب شما قرار بگیرد. با این حال ، شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد گفتگوی مداوم با کاربران خود داشته باشید و باعث ایجاد ثبات در مخاطبان می شود زیرا شما بر نحوه بازاریابی خود در این کاربران در آینده نظارت دارید.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط