بی نظیرترین کمپین های بازاریابی در این فصل تعطیلات را ببینید
مارک های بزرگ برای تعطیلات در حال اجتماعی شدن هستند ، شاید شما نیز باید این کار را انجام دهید.
طبق شرکت تحقیقات بازار Lab42 مستقر در شیکاگو ، 61 درصد از خریداران تعطیلات قصد دارند قبل از بیرون آوردن کیف پول ، از طریق شبکه های اجتماعی خود در مورد این هدیه عالی تحقیق کنند. این تعداد زیادی از خریدهای جشن وابسته به دیجیتال است ، که به من انگیزه داد وب را جستجو کنم تا بی نظیرترین روش استفاده مارک ها از رسانه های اجتماعی در فصل تعطیلات را پیدا کنم. و چه کسی می داند ، این کمپین ها حتی ممکن است الهام بخش تلاش های فصلی رسانه های اجتماعی شرکت شما باشند.
مسابقات
نام های بزرگی در خرده فروشی به فیس بوک می روند تا با مشتریان بالقوه درگیر شوند. مسابقه عکس “12 روز شادی” گپ از طرفداران دعوت می کند تا تصاویر مربوط به تعطیلات مورد علاقه خود را به همراه زیرنویس برای بارگذاری کارت هدیه 500 دلاری بارگذاری کنند. این صفحه همچنین میکسپیپ “Joy It Up” از موسیقی جدید برای تعطیلات را ارائه می دهد.
کوهل بیشتر بخوانید مصرف کنندگان را تشویق می کند تا داستان ها و تصاویری را درباره دلیل لذت بردن از هدیه دادن ارسال کنند. برندگان کارت های هدیه تا سقف 2500 دلار دریافت می کنند و به هدایت 10،000 تا 25،000 دلار کمک های خیریه کمک می کنند.
کارتهای الکترونیکی تعطیلات
رالف لورن ترجیح داده است در این فصل از تعطیلات بدون کاغذ باقی بماند – ایجاد ریز سایت خود برای کارت. اتفاقاً ، این سایت همچنین به مشتریان امکان می دهد در طول مسیر کاتالوگ زمستانی خود را ببینند و با آن تعامل داشته باشند. فقط پیام خود را ایجاد کنید و آن را از طریق ایمیل یا از طریق فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید.
بخشش اجتماعی
در یک سری از هدیه دادن به فصل اهدا – و برای تبلیغ LEGO Star Wars – سازنده اسباب بازی LegoSantaYoda.com را راه اندازی کرد. به ازای هر گونه سرگرمی ارسال شده از سایت ، گروه LEGO یک اسباب بازی را به برنامه اسباب بازی های تفنگداران دریایی ایالات متحده برای اسباب بازی ها می دهد.
EBay همچنین با تبلیغات ویترین “Give-A-Toy Store” در میدان هرالد نیویورک و خیابان پست سانفرانسیسکو با این سازمان غیر انتفاعی همکاری کرد. با استفاده از برنامه تلفن همراه eBay ، مشتریان می توانند یک اسباب بازی خریداری کنند ، کد QR آن را اسکن کرده و سپس بلافاصله یک اسباب بازی با ارزش 2 تا 25 دلار به Toys for Tots اهدا کنند. هنگام کمک مالی پنجره روشن می شود. و ، شما می توانید فعالیت های هدیه دادن خود را با دوستان فیس بوکی خود به اشتراک بگذارید.

عجیب غریب
Bloomingdales تصمیم گرفت با گرفتن عکس از مشتریانی که در حال تماشای ویترین معروفشان در شهر نیویورک هستند و ارسال آنها به برنامه Holiday Windows ، خریداران را در زندگی واقعی اسیر کند.
سپس ، معتادان به کافئین در مورد برنامه واقعیت افزوده تعطیلات استارباکس سر و صدا می کنند. فقط کافیست تلفن خود را به سمت یکی از فنجان های قهوه فصل تعطیلات قرمز غول قهوه هدایت کرده و یک انیمیشن را زنده کنید. “Starbucks Cup Magic” همچنین روی 47 محصول دیگر که در مکان های خرده فروشی آنها موجود است کار می کند. و این بیشتر برنامه اشتراک اجتماعی را تبلیغ می کند – به کاربران امکان می دهد کارت های اعتباری و همچنین سایر پیشنهادات تعطیلات را ارسال کنند.

این پست در ابتدا در کارآفرین ظاهر شد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط