توسط

جولای 27, 2021


در اینجا 10 زن متخصص رسانه های اجتماعی در انگلستان وجود دارد که باید در مورد این روز جهانی زنان بدانید
از نظر معلمان اجتماعی و رسانه های دیجیتال هیچ کمبودی وجود ندارد اما شما بخاطر اینکه چقدر وقت هوایی می گیرند تقریباً همه مرد هستند ، بخشیده می شوید.
گزارشی در سال 2018 توسط کالج کینگ لندن نشان داد که در طول یک هفته ، 75 درصد از متخصصان مطبوعات انگلیس در مورد داستان های فن آوری نقل شده اند.
اما تخصص شبکه های اجتماعی فضای مردسالار نیست. در این روز جهانی زن ، اینسایدر 10 زن متخصص رسانه های اجتماعی در انگلستان را معرفی می کند که باید آنها را دنبال کنید.
Sara Tasker Sara Tasker Sara Tasker / Instag ram Sara Tasker یک متخصص اینستاگرام است ، که بر ارزش ، جامعه و پایداری مشتریان ، دانشجویان دوره و 30،000 شنونده هفتگی پادکست خود تأکید می کند. کتاب او ، هشتگ معتبر ، یافتن خلاقیت و جامعه در اینستاگرام ، در سال 2019 منتشر شد.
کلاس او در اینستاگرام ، Insta Retreat ، هر سه ماه یکبار بصورت آنلاین برگزار می شود ، با تدریس و مربیگری هفتگی به صورت زنده ، پادکست فقط برای اعضا و به روزرسانی پلتفرم. تسکر با وجود چالش های داشتن یک بیماری مزمن سلامت ، رسانه های اجتماعی را به وی انعطاف پذیر می کند تا بتواند تجارت خود را ایجاد کند.
جنیفر کوئیگلی-جونز جنیفر کوئیگلی-جونز جنیفر کوئیگلی-جونز جنیفر کوئیگلی-جونز ، 29 ساله ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Digital Voices است ، شرکتی که به مارک ها کمک می کند محتوای حمایت شده برای YouTube را ایجاد کنند. کوئیگلی جونز کارمند سابق گوگل است و تازه 1 میلیون پوند (1.36 میلیون دلار) درآمد کسب کرده است.
در طی همه گیری ، او تجارت خود را به سمت رئوس جدیدی مانند تجارت الکترونیک و فناوری سوق داد. کوئیگلی جونز در همه موارد یوتیوب متخصص است – با مارک هایی از جمله Booking.com و Made.com و همچنین سرویس بهداشت ملی انگلیس کار می کند ، که به او کمک کرده است تا کارمندان را برای مقابله با بیماری همه گیر به خط مقدم جلب کند.
میشل کارویل میشل کارویل میشل Carvill Michelle Carvill روند اولین بازاریابی اجتماعی را برای مارک های بزرگ قبل از شروع کار مشاهده کرد. در سال 2002 ، وی آژانس بازاریابی دیجیتال Carvill Creative را تأسیس کرد. مشتریان آن شامل BBC ، Nuffield Health و Norbord هستند.
او با ارائه برنامه ریزی رسانه های اجتماعی و مدیریت روزانه ، در مورد استراتژی رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین به مشتریان مشاوره می دهد. Carvill برنامه های سواد دیجیتال ، کلاس های تجاری شخصی ، راهنمایی و وبینار را در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. او نویسنده Get Social و نویسنده مشترک Myths of Social Media است.
الن کول الن کول The Little Seed Grou الن کول ، متخصص بازاریابی ، روابط عمومی و رسانه های اجتماعی ، بنیانگذار گروه بذر کوچک است. وی نزدیک به یک دهه تجربه در مدیریت مدیریت شبکه های اجتماعی مشتریان دارد. شرکت کول مشاوره ، حسابرسی دیجیتال ، مدیریت رسانه های اجتماعی و استراتژی را ارائه می دهد.
آلیسون باتیسبی آلیسون باتیسبی آلیسون بت tisby آلیسون باتیسبی سخنران و مشاور بین المللی رسانه های اجتماعی است ، با بیش از یک دهه تجربه بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، توسط فیس بوک و اینستاگرام به عنوان مربی معتبر شناخته شده است.
در سال 2014 ، او Avocado Social را راه اندازی کرد که مشاوره ، استراتژی و آموزش را به مشاغل از جمله Heineken ، John Lewis و BBC ارائه می دهد. این برنامه آموزش آنلاین رسانه های اجتماعی و مشاوره ماهانه در مورد زوم را ارائه می دهد. همچنین مجموعه ای از دوره های درخواستی رسانه های اجتماعی ایجاد شده است که بازاریابی شبکه های اجتماعی را شامل می شود ، از جمله “اینستاگرام برای تجارت” و “رسانه های اجتماعی با بودجه”.
در اینجا بیشتر بخوانید Jac Hodges Jac Hodges Jac Hodges Jac Hodges یک متخصص بازاریابی شبکه ای است ، که به مشاغل افراد در فروش مستقیم کمک می کند. وی که یک مربی دیجیتال است ، نویسنده کتاب بازاریابی شبکه حقیقت است و دوره های آنلاین ، گروه های مربی و چالش های آنلاین را از طریق گروه فیس بوک خود برای افرادی که به دنبال فروش مستقیم شغل هستند ، اجرا می کند.
هاجز به بازاریابان شبکه خجالتی شبکه های اجتماعی کمک می کند تا به فروشندگان آنلاین تبدیل شوند و سابقه کمک به افراد در رشد فروش آنلاین خود را دارد. او به یک مشتری کمک کرد تا 20 تا 1200 بازدید از ویدیوهای فیس بوک داشته باشد.
جس ماركوود جس ماركوود پنجم جس مارکوود مدیر محتوا و استراتژی The Fifth ، آژانس بازاریابی تأثیرگذار است که اخیراً توسط نیوز انگلیس ، روزنامه های تایمز و سان منتشر شده است. او بیش از 12 سال تجربه دارد و در فضاهای مختلف از خالق به مارک تا آژانس دیگر کار کرده است.
کار او از طریق محتوا آغاز شد زیرا او مدیر تحریریه گروهی از اولین وبلاگ های شناخته شده مد و زیبایی از جمله Catwalk Queen و OSOYOU.com شد. او همچنین قبل از پیوستن به The Fifth در ابتدای سال 2019 ، آژانس بازاریابی تأثیرگذار Evolve ، The Studio London را راه اندازی کرد.
اینجا شارلوت نیکولز شارلوت نیکولز هاروی و هوگو شارلوت نیکولز آژانس روابط عمومی هاروی و هوگو را در سال 2009 تاسیس کرد. این شرکت با استفاده از انیمیشن ، تبلیغات برجسته و مشارکت جامعه ، مانند مسئولیت اجتماعی شرکت ، خود را برجسته کرده است.
نیکلز و تیم او پشتیبانی مداوم از شبکه های اجتماعی ، بسته های با هزینه ثابت و یک آکادمی آموزش آنلاین را ارائه می دهند که دوره های روابط عمومی و بازاریابی را ارائه می دهد.
فای الدریج فای الدریج فای الدریج فای الدریج بنیانگذار مشاوره رشد تجارت FYAMI ، متخصص در مشاوره فروش ، بازاریابی و فناوری است. تیم او خود را “هکرهای رشد” می نامند ، و با مشاوره ماهانه با الدریج راه حل های دیجیتال ویژه ای مانند تولید سرب ، مدیریت بازاریابی “مجازی” و اشتراک “تماس با من” را به مشتریان ارائه می دهند.
الدریج FYAMI را در سال 2015 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه بازاریابی و توسعه تجارت با پشتیبانی تیم مشاوران تاسیس کرد. فعالیت وی در زمینه فناوری و امور مالی بوده و به شرکتهای نوپا ، SME و شرکتهای تراشه آبی از جمله توماس کوک ، مایکروسافت ، فورتینت ، نوکیا ، بارکلی کارت و آمریکن اکسپرس کمک کرده است.
کوردلیا کیت کوردلیا کیت 15 سرکش شبکه تجاری کوردلیا کیت ، تجارت شورشی را تأسیس کرد که می گوید این “جامعه بر سر رقابت” متمرکز است. این شبکه ، بوت کمپ ، یادگیری جامعه ، مربیگری ، همکاری ، رویدادها و روابط 1: 1 را به صورت آفلاین و آفلاین ارائه می دهد.
کیت مربیان متخصصان را در زمینه افزایش دید آنلاین خود و جذب مشتری بیشتر به صورت آنلاین مربیان می کند. وی شبکه ای از بیش از 400 سازمان ایجاد کرده است که در آن اعضا می توانند از یکدیگر بیاموزند و با هم کار کنند.در اینجا 10 زن متخصص رسانه های اجتماعی در انگلستان وجود دارد که باید در مورد این روز جهانی زنان بدانید

 

توسط