روشی آسان برای مهاجرت از QuarkXPress به Adobe InDesign
مهاجرت از یک برنامه نرم افزاری به برنامه دیگر می تواند چالش برانگیز باشد. در مورد نرم افزار طراحی پیچیده به کمک رایانه ، با توجه به داده های بسیار پیچیده ، فرایند ممکن است دشوارتر نیز باشد. یکی از بزرگترین مشکلات اطمینان از انتقال اسناد شما بدون از دست رفتن جدی داده ها است. در بدترین حالت ، حتی ممکن است لازم باشد اسناد را از ابتدا دوباره از نو بسازید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ خطایی یا داده از دست رفته وجود ندارد. مشکلات سازگاری اغلب پابرجا هستند ، لازم به ذکر است که عادت به نرم افزار جدید ممکن است مدتی طول بکشد. با وجود این ، موارد زیادی برای مهاجرت به راه حل جدید وجود دارد. به هر حال ، Adobe InDesign استاندارد صنعتی برای طیف گسترده ای از موارد استفاده ، مانند حروفچینی اسناد و طراحی اسناد تجاری حرفه ای و مواد بازاریابی است. استفاده از این نرم افزار از منظر پایداری و سودآوری طولانی مدت منطقی است ، حتی اگر سالها از QuarkXPress استفاده می کنید.
خوشبختانه ، اگر از QuarkXPress به Adobe InDesign مهاجرت می کنید یا از هر دو این سیستم عامل های محبوب با هم استفاده می کنید ، روش هایی برای غلبه بر چالش های قابلیت همکاری وجود دارد. متناوباً ، اگر اغلب پرونده هایی را از مشتری و شرکای خود در قالب QuarkXPress دریافت می کنید ، به روشی نیاز دارید که بتوانید آنها را به راحتی به قالب قابل ترجمه در Adobe InDesign ترجمه کنید. این بسیار پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد ، اما Q2ID ضمن حفظ تمام داده های مهم در طول مسیر ، این امکان را فراهم می کند. از آنجا که این یک پلاگین ساده و کاربرپسند برای Adobe InDesign است ، شما حتی نیازی به نصب QuarkXPress ندارید. در عوض ، می توانید پلاگین را نصب کرده و پرونده های QuarkXPress را مستقیماً در Adobe InDesign وارد کنید و خطر ایجاد یا اصلاح تغییرات دستی کم یا بدون خطر دارد. با استفاده از این افزونه می توانید اسناد QuarkXPress به ارزش بیش از 20 سال را به دلیل پشتیبانی از نسخه های قدیمی تبدیل کنید.
خواه در حال مهاجرت از QuarkXPress به Adobe InDesign باشید ، یا غالباً اسنادی را که در QuarkXPress طراحی شده دریافت می کنید ، Q2ID یکی از موارد اضافه شده در مجموعه ابزار شماست. با اشتراک Q2ID ، شما می توانید از پلاگین های موجود در Adobe InDesign CC 2020 و نسخه های بسیار قدیمی تر ، مستقیماً به InDesign CS6 استفاده کنید. افزونه ها برای کاربران macOS و Windows نیز در دسترس هستند. همچنین می توانید اسناد مهمی را که در QuarkXPress 2019 ایجاد شده است ، که آخرین نسخه نرم افزار است ، ایجاد کنید. با این حال ، اگر اسناد قدیمی اینجا دارید ، Q2ID حتی می تواند فایلها را بدون زحمت تا QuarkXPress 4 که بیش از 20 سال پیش منتشر شده است ، تبدیل کند. علاوه بر این ، Q2ID به طور مرتب برای رفع اشکالات سازگاری گزارش شده توسط کاربر و همچنین کار با جدیدترین نسخه های اسناد Adobe InDesign و QuarkXPress به روز می شود. همچنین اگر به هر دلیلی مرتباً از هر دو سیستم عامل استفاده می کنید ، این یک راه حل اساسی است.
به لطف تبدیل های ساده با یک کلیک ، کار و تبدیل تقریباً همه عناصر صفحه و موارد فقط چند لحظه طول می کشد. این شامل جعبه های لنگر دار ، مخلوط ها ، مدل های رنگی ، تصاویر ، قلم ها ، موقعیت صفحه ، سبک ها ، جداول ، ویژگی های متن و تقریباً هر چیز دیگری است که فکر می کنید. دریافت آخرین نسخه در
اینجا

توسط