در اینجا چگونگی مقابله غول های فناوری جهانی با & # x27؛ اخبار جعلی & # x27؛ پیش از انتخابات در بزرگترین دموکراسی جهان & # x27؛
در حالی که هند در حال آماده سازی برای انتخابات عمومی خود است ، تمام جهان هنوز در حال بهبودی از كمبریج آنالیتیكا است – نیازی به گفتن نیست كه با رسوائی های مربوط به سایر غول های فناوری لرزیده است.
با توجه به اینکه چندی پیش بود که دولت هند در حال بررسی مسدود کردن برنامه های رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از ناآرامی ها در طول انتخابات بود ، گوگل و فیس بوک تلاش زیادی می کنند تا اطمینان حاصل کنند همه چیز بالاتر از حد مجاز است.

غول جستجوگر ، گوگل ، اخیراً اعلام کرد که “گزارش شفافیت تبلیغات” و “کتابخانه تبلیغات سیاسی” خود را در هند راه اندازی می کند ، هدف هر دو ارائه اطلاعات جامع در مورد افرادی است که تبلیغات انتخاباتی را در سیستم عامل های Google خریداری می کنند و چگونه پول زیادی خرج می شود

به گزارش آینه بمبئی ، چتان کریشناسوامی ، مدیر سیاست عمومی گوگل هند ، گفت: “در سال 2019 انتظار می رود بیش از 850 میلیون هندی رای خود را برای انتخاب دولت بعدی این کشور ارائه دهند.” “ما به سختی در مورد انتخابات و چگونگی ادامه حمایت از فرایندهای دموکراتیک در هند و جهان فکر می کنیم.”
Sundar Pichai ، مدیر عامل Google. Getty Facebook در دسامبر اعلامیه مشابهی را در یک وبلاگ اعلام کرد ، در آن اعلام کرد که “کتابخانه تبلیغات جستجوی آنلاین” را راه اندازی می کند و تبلیغ و شناسایی هویت و مکان خود را برای تأیید برای تبلیغ کنندگان اجباری می کند.
به گزارش اقتصاد اقتصادی تایمز ، این وبلاگ اظهار داشت: “با مجوز دادن به تبلیغ کنندگان و ایجاد شفافیت بیشتر در تبلیغات ، می توانیم بهتر از مداخله خارجی در انتخابات هند دفاع کنیم.”
بیشتر بخوانید: این توسعه دهنده برنامه می گوید: فیس بوک و اینستاگرام عمدا شما را شرط می بندند که از تلفن خود مانند دارو استفاده کنید
حتی توییتر با اعلام “مرکز شفافیت تبلیغات” خود در تاریخ 10 ژانویه ، روی باند “کتابخانه آنلاین” پریده است که هنوز در دسترس نیست.
طبق گزارش هافینگتون پست ، جک دورسی ، مدیرعامل توئیتر گفت: “توییتر به شدت توسط افراد تأثیرگذار و سیاستمداران و دولت در هند مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین ما در این درجه بسیار خوش شانس هستیم. و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این کار را انجام می دهیم آنچه که می توانیم برای اطمینان از حفظ صحت گفتگو در حوالی انتخابات انجام دهیم. ”
قرار دادن چک های صحیح فقط این فیس بوک نیست که به دنبال تأیید است. Google اخیراً خط مشی تبلیغات انتخاباتی خود را نیز به روز کرده و اکنون شرط بندی کرده است که تبلیغ کنندگان برای هر تبلیغ سیاسی که قصد اجرای آن را دارند “پیش گواهی” صادر شده توسط کمیسیون انتخابات هند (ECI) را ارائه دهند.
تبلیغ کنندگان همچنین باید هویت خود را تأیید کنند تا بتوانند به طور کلی تبلیغات را انجام دهند.

به منظور حفظ رای دهندگان ، گوگل همچنین الگوریتم خود را طراحی می کند تا اطلاعات انتخاباتی کمیسیون انتخابات هند (ECI) و سایر “منابع معتبر” به راحتی در جستجوی Google کشف شود.
مهم است که به یاد داشته باشید Google Ads در همه جا وجود دارد ، نه فقط زمانی که در موتور جستجوی Google هستید. این شامل YouTube و هر سایتی است که AdSense و AdWords در پورتال خود داشته باشند.
مهم است که به یاد داشته باشید Google Ads در همه جا وجود دارد ، نه فقط زمانی که در موتور جستجوی Google هستید. دادو روویچ / رویترز فیس بوک مطالب مرتبط – و شرکت تابعه آن ، اینستاگرام – با اجرای سلب مسئولیت درباره تمام محتوای تجاری مربوط به انتخابات در سیستم عامل خود ، وظیفه خود را انجام خواهد داد.
هرگونه اطلاعات در مورد هزینه صرف شده ، تعداد برداشت ها و اطلاعات جمعیتی افرادی که تبلیغات را مشاهده کرده اند از طریق کتابخانه آن در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
روند تأیید فیس بوک قبلاً به صورت مستقیم آغاز شده است ، اما Google فقط از 14 فوریه 2019 درخواست ها را می پذیرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید در اینجا بیشتر بخوانید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط