توسط

جولای 24, 2021


درصورت از دست دادن آن_خلاصه کارگاه بازاریابی محتوای ما
در هر سه ماه ، تیم من تلاش می کند تا یک انجمن یا کارگاه آموزشی درباره یک موضوع فوری در نمونه کارها را سازماندهی و میزبانی کند. رویدادهای گذشته پیرامون مدیریت محصول ، تقسیم بازار ، بازاریابی محتوا و مدیریت فروش سازمان یافته بودند.
هفته گذشته مجدداً مبحث محتوا را مرور کردیم تا عمیقاً به نحوه بازاریابی محتوا بپردازیم. می توانید در دستور کار کامل در اینجا مطالب مرتبط به یک قله برسید. ما از میزبانی دو بهترین ذهن در بازاریابی محتوا خوشحال شدیم: جو پولیزی ، بنیانگذار موسسه بازاریابی محتوا و مشاور ارشد OpenView و رابرت رز ، استراتژیست ارشد در موسسه بازاریابی محتوا. ما با حضور 12 نماینده از 18 شرکت نمونه کارها OpenView مشارکت خوبی داشتیم و فکر می کنم این کارگاه موفقیت چشمگیری داشت. (با تشکر فراوان از رابرت ، جو و از شرکت کنندگان در کارنامه ما!)
از آنجا که ما قبلاً جو را برای گفتگو با شرکتهای خود در مورد بازاریابی محتوا در سال 2009 آورده بودیم ، ما واقعاً می خواستیم روی بهترین روشهای ایجاد یک استراتژی ، ایجاد یک تیم و اندازه گیری نتایج متمرکز شویم. جو و رابرت بسیاری از موضوعات و ایده ها را در کارگاه آموزشی یک و نیم روزه جمع کردند. خجالت کشید که این رویداد را از دست دادید؟ خوبه! این دستورالعمل موضوعات زیادی را شامل می شود که بخشی از کتاب جدید جو و رابرت ، مدیریت بازاریابی محتوا است.
در اینجا 5 درسی از کارگاه ارائه شده است که واقعا برای من برجسته شده است: 1. بازاریابی محتوا یک استراتژی مستقل نیست: برخی از افراد تازه وارد در زمینه بازاریابی محتوا ممکن است مناسب باشند تا روی حربه های موجود خود فشار بیاورند ، اما این همیشه صدق نمی کند. رابرت چندین مثال در مورد چگونگی استفاده از بازاریابی محتوا برای تقویت SEO موفقیت آمیز ، بازاریابی رویدادی ، پرداخت به ازای هر کلیک ، مطالب مرتبط روابط عمومی و استراتژی های فروش به اشتراک گذاشت. به عنوان مثال در پرونده PPC ، رابرت مخاطبان را تشویق می کند که برای کاهش هزینه هر لید ، دعوت به عمل را به بخشی از محتوا مانند کاغذ سفید یا کتاب الکترونیکی تغییر دهند.
2. شخصیت های خریدار خود را تعریف کنید: شخصیت های خریدار ، نه اطلاعات دموگرافیک ، برای ایجاد محتوای ارزشمند و جذاب بسیار مهم هستند. در این جلسه ، رابرت جمعیت را از طریق توسعه شخصیت برای یک شرکت فناوری که مدیران IT را در بالاترین سطح هدف قرار داده است ، طی کرد. وی بر اهمیت “قرار دادن کلاه روزنامه نگار” در هنگام ایجاد شخصیت ، به طور خاص بر روی چه کسی ، چه چیزی ، کجا ، چه زمانی و چرا تأکید کرد. به یاد داشته باشید این فقط به عنوان اختصاص دارد
3. بازاریابی محتوای خود را با چرخه های فروش و خرید خود ترسیم کنید: جلسه بعدی همه چیز در مورد ایجاد یک طرح تقسیم بندی بازاریابی محتوا بود. ساده ترین نسخه این می تواند نگاشت محتوا در کانال فروش باشد (مخاطبین -> راهنما -> فرصت های واجد شرایط -> فینالیست -> تعهد کلامی -> فروش) یا نگاشت مطالب به چرخه خرید (آگاهی -> جستجوی اطلاعات -> RFI -) > تصمیم خرید -> گزینه های رقابتی -> لیست کوتاه -> تصمیم خرید) اما رابرت توصیه می کند که این دو را برای ایجاد یک تصویر بهتر ترکیب کند. در اینجا الگوی اصلی او به اشتراک گذاشته شده است:
مرحله بعدی ساده این است که شخصیت های خود را در ستون سمت چپ قرار دهید و تمام دارایی های محتوا را در ماتریس وارد کنید. این یک روش عالی برای شناسایی مکانهایی است که خلأ دارید! نکته: رابرت ذکر کرد که اکثر شرکت ها برای مراحل اولیه و اواخر مطالب دارند ، اما از “اواسط نامرتب” پرهیز می کنند.
4. تمرکز روی کانالهای مناسب: اکنون که محتوای آن را دارید ، چگونه آن را به بازار عرضه می کنید؟ در روزهای گذشته ، فقط چند کانال وجود داشت که شرکت شما می تواند از آنها استفاده کند. امروز ، Prism Solis’s Conversation Prism بیش از 20 کانال را نشان می دهد که در آن شرکت ها می توانند با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند. رابرت به جای پریدن روی باند برای شبکه های اجتماعی جدید ، هنگام فکر کردن در مورد برنامه های کانال ، چهار راهنما ارائه داد:

* وضعیت شرکت خود را (به معنای شخصیت های خریدار ، اهداف کلی پیرامون بازاریابی محتوا و پیام / داستان خود) سرلوحه کار خود قرار دهید.
* اهدافی را که برای هر کانال دارید درک کنید.
* انتظارات منطقی از هر کانال داشته باشید و معیارهای مهم را پیگیری کنید.
* تقویم تحریریه خود را بشناسید و تماسهای خود را برای عمل ، لحن و سرعت متعادل کنید. 5- تیم مناسب بسازید: بازخورد اولیه ما نشان داد که جلسه ساخت تیم برای حمایت از یک کارخانه تولید محتوا ستاره بود. رابرت دارای ساختار اساسی مسئولیت ها از جمله مدیر ارشد محتوا ، مدیر ویرایشگر ، سازندگان محتوا ، تولیدکنندگان محتوا و مدیر ارشد گوش دادن بود. روز بعد از این رویداد جو یک پست وبلاگی خارق العاده درباره ساختار تیم و روند کار نوشت که جلسه را به خوبی جمع بندی می کند. برای جزئیات بیشتر آن را بررسی کنید!
دوباره از جو و رابرت برای هدایت یک رویداد عالی تشکر می کنم!
پست های بیشتر را در OpenView Venture Partners بخوانید »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویددرصورت از دست دادن آن_خلاصه کارگاه بازاریابی محتوای ما

 

توسط