کدام دوره تبلیغات فیس بوک برای شما مناسب است_
تبلیغات فیس بوک اخیراً مورد توجه قرار گرفته ادامه مطالب است. به نظر می رسد هر کجا که بروید ، مردم در مورد فیس بوک صحبت می کنند و این که چگونه تبلیغات فیس بوک می تواند باعث بازدید بیشتر وب سایت ، محصولات ، خدمات ، پیشنهادات و غیره شود.
درست است. بازاریابی و تبلیغات در فیس بوک می تواند بسیار قدرتمند ، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه باشد – وقتی می دانید چگونه این کار را به روش صحیح انجام دهید.
مسئله این است که ، بیشتر مردم روش نادرستی برای انجام این کار آموزش می دهند. اما در مورد آن بعداً بیشتر …
چگونه “روش صحیح” تبلیغات با فیس بوک را یاد می گیرید؟
گزینه های مختلفی وجود دارد ، و اینکه کدام دوره تبلیغات فیس بوک را انتخاب می کنید به شخص مورد اعتماد ، چیزهایی که می خواهید یاد بگیرید و سرعت تسلط بر تبلیغات فیس بوک بستگی دارد.
من از سال 2008 در فضای آنلاین کار می کردم و سهم خود را از دوره های “سود فوری” “فشار دکمه غنی” دیده ام ، و اگر این همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید ، شما خواهید بود ناامید شارلاتان های زیادی وجود دارند که مشتاقند اینجا پول خود را به سختی بدست آورند در ازای برخی از ترفندهای منسوخ ، آزمایش نشده و / یا تأیید نشده که ممکن است م .ثر واقع نشوند.
با این حال ، اگر به دنبال استراتژی های واقعی هستید که بتواند حساب تجاری فیس بوک شما را ارزشمند کند ، پس به جای مناسب رسیده اید. برخی از دوره های بازاریابی فیس بوک به شما می آموزند که چگونه بسیاری از طرفداران فیس بوک را به سرعت به دست آورید ، در حالی که برخی دیگر به شما می آموزند که چگونه از بستر تبلیغات فیس بوک با موفقیت استفاده کنید.
در اینجا چند سناریو وجود دارد … ببینید آیا خودتان را اینجا می شناسید
1- صاحب کافی شاپ با استفاده از ترکیبی هوشمندانه از برخی فیس بوک ، توییتر و Pinterest برای افزایش وفاداری مشتری و نگه داشتن افرادی که برای خرید قهوه برمی گردند.
2- بازاریابی وابسته که از Facebook Ads برای آزمایش پیشنهادات جدید ، صفحات فرود ، عناوین اصلی و نسخه های فروش استفاده می کند.
3- توسعه دهنده وب که کمپین های تبلیغاتی فیس بوک را برای مشتریان با بودجه های متوسط ​​و متوسط ​​مدیریت می کند.
4- استودیوی یوگا برای ارتقا work کلاس ها ، کارگاه ها و عقب نشینی ها با استفاده از صفحات فیس بوک و تبلیغات فیس بوک پولی.
5- بازاریاب اینترنتی در مقیاس بزرگ که باید واقعاً قدرت Facebook Ads را در استفاده از محبوبیت خود و رشد سریع تعداد طرفداران خود درک کند
6- مشاغل ارتباط از راه دور متوسط ​​که تبلیغات ویژه و معاملات فن را فقط با استفاده از Sponsored Stories انجام می دهند
7- و موارد دیگر دقیقاً مانند اینها …
استفاده از قدرت فیس بوک برای تجارت خود آسان تر از آن است که فکر می کنید.
اگر قبلاً تبلیغات فیس بوک را امتحان کرده اید و بازدهی مثبت مشاهده نکرده اید ، به احتمال زیاد ناامید شده اید و فکر می کنید “تبلیغات فیس بوک برای من کارساز نیست”. با این حال ، تبدیل یک فرایند پیچیده است.
درک جنبه اجتماعی سیستم عامل های تبلیغاتی جدیدتر با پرداخت هزینه ، بسیاری از بازاریاب های باتجربه را دچار مشکل کرده است. فیس بوک Google AdWords نیست. شما نمی توانید به سادگی کلمات کلیدی خود را به برق متصل کنید و انتظار داشته باشید که تبلیغات خود را پیدا کنید تا با جادویی تعداد زیادی از مشتریان گرسنه را به درب منزل خود برسانید. علمی بسیار فراتر از آن است که تصور می کنید.
در واقع ، تبلیغات فیس بوک اصلاً در مورد تبدیل نیست. فیس بوک در مورد مشارکت اولیه ، جلب توجه آنها ، ایجاد رابطه ، به اشتراک گذاری محتوا و جلب اعتماد و احترام بسیار بیشتر است.
اکنون ، قبل از اینکه شما را از دست بدهم ، لطفا درک کنید که من یک بازاریاب پاسخ مستقیم هستم و ROI هدف اصلی ما در اینجا است.
خوب ، چگونه این کار را انجام می دهید؟ چگونه می توانید روی تعامل ، توجه و روابط متمرکز شوید و هنوز هم می توانید از طریق تبلیغات فیس بوک تبدیل کنید؟
درک نحوه تفکر ، رفتار و عملکرد افراد برای موفقیت شما در Facebook Ads ضروری است. تبلیغات برای مشتری ایده آل شما رویایی تحقق پذیر است.
در صورت مدیریت صحیح ، کل برنامه شما بر اساس بهترین مشتریان شما خواهد بود. شما عمیقاً در اطلاعات جمعیتی ، علاقه مندی ها ، علایق ، وضعیت تأهل ، موقعیت مکانی ، سن ، جنسیت و غیره فرو خواهید رفت.
تصور کنید قدرتی که این می تواند بیاورد. زمانی را که صرفه جویی می کنید تصور کنید. تصور کنید که چقدر با مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار می کنید. و همه این کارها از طریق تبلیغات فیس بوک انجام می شود. خوب ، ها؟
چگونه امسال از Facebook برای ارتباط مشتری با نام تجاری و تجارت خود استفاده می کنید؟

توسط