6 روش سنتی بازاریابی که باید امتحان کنید!
با همه سر و صدا در مورد تکنیک های جدید با نام هایی مانند بازاریابی درونی ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بازاریابی از طریق تلفن همراه ، نمی توانم اشاره کنم که شش تاکتیک بازاریابی سنتی وجود دارد که هنوز هم م workثر است. در حقیقت ، در بسیاری از موقعیت ها بهتر از شرایط جدید کار می کنند.
خبرنامه برای خبرنامه Business Insider ثبت نام کنید – انتخاب روزانه بهترین داستان های ما که دقیقاً برای شما تنظیم شده است. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. در اینجا برخی از موارد دلخواه من وجود دارد که به اثبات خود ادامه می دهند:
1. بهینه سازی موتور جستجوی ارگانیک: گوگل مطالب مرتبط هنوز اولین مکانی است که اکثر مردم برای یافتن آنچه می خواهند ، می روند. بنابراین ، اگر برای کلمات کلیدی که مردم از آنها برای یافتن محصولی مانند محصولات شما استفاده می کنند ، در رتبه برتر قرار داشته باشید ، بازدید خوبی خواهید داشت. اگر برنامه بازاریابی خود را برای این کلمات جستجو بهینه نمی کنید ، فرصت مهمی را از دست می دهید.
2. بازاریابی از طریق ایمیل: بیشتر مشتریان شما از طریق ایمیل خود زندگی می کنند و ارسال ایمیل به آنها بسیار شبیه قرار دادن یکی از صفحات فرود در صندوق ورودی آنها است. بازاریابی از طریق ایمیل ، مانند جستجوی ارگانیک ، مدت هاست وجود دارد ، اما همچنان رشد می کند زیرا هنوز هم عالی عمل می کند. ارسال پیام مناسب به فرد مناسب در زمان مناسب از طریق ایمیل به اهداف و بازاریابی شما ارزش افزوده می دهد.
همچنین ، داشتن یک نامه الکترونیکی منظم (هفتگی فکر کنید) که اهداف شما مفید واقع می شود ، می تواند هم یک وسیله آگاهی عالی باشد و هم به اهداف شما در روند خرید آنها کمک کند. (توجه: شما نمی خواهید مخاطبان مورد نظر خود را هرزنامه ارسال کنید. می خواهید قبل از تماس با آنها اطمینان حاصل کنید که اهداف شما وارد سیستم می شوند. همچنین باید واکنش مخاطبان خود را نسبت به ایمیل های خود پیگیری کنید تا از ارزشمند بودن آنها اطمینان حاصل کنید. مخاطبان و اینکه شما دائما در حال پیشرفت هستید.)
3. حلزون نامه: اهداف شما نامه فیزیکی کمتری دریافت می کنند ، بنابراین ارسال چیز خاصی از طریق پست به آنها بیشتر و بیشتر برجسته می شود. برای اهداف مهم (چشم اندازهای هدف با ارزش بالا یا تأثیرگذارهای با ارزش بالا) ، این یک کانال بازاریابی به ویژه عالی است. بعضی از شرکت ها به عنوان بخشی از برنامه های بازاریابی محتوای خود ، مجلات ماهانه یا سه ماهه تولید می کنند. دیگران کتاب می نویسند و آنها را برای اهداف خود می فرستند. هنوز دیگران دعوت نامه های رویداد را ارسال می کنند یا به سادگی کارت پستال ارسال می کنند که باعث افزایش آگاهی یا اشاره به یک رویداد یا پیشنهاد خاص می شود. اگر چیزی وجود دارد ، نامه حلزون بهتر از 10 سال پیش کار می کند ، بنابراین به آن فکر کنید.
4- بازاریابی رویداد: همه دوست دارند در یک رویداد عالی شرکت کنند. آنها با چند ایده ، چند تماس و احساس خوب از برخی مکالمات عالی و همچنین غذاها و نوشیدنی های خوب دور می شوند. بسیاری از شرکت ها از رویدادها برای ایجاد درک و اشتیاق برای محصولات ، مردم ، فرهنگ و / یا مارک تجاری خود استفاده می کنند. فرصتهای شگرفی برای شرکت شما وجود دارد تا در رویدادهایی که توسط دیگران سازماندهی شده است شرکت کند و یا رویدادهای خاص خود را ایجاد کند.
چه یک کنفرانس سالانه کاربر ، همایش های منطقه ای برگزار کنید ، چه رویدادهای عرضه محصول داشته باشید ، یا فقط به گروه های محلی محلی از یک نوع یا نوع دیگر ضربه بزنید ، چیزی بهتر از مواجهه حضوری نیست که بیشترین تأثیر را بر مخاطب بگذارد.
5. تماس مبتنی بر تلفن: در دنیای بازاریابی ورودی ، افراد بیشتری فراموش کرده اند که تماس های تلفنی قدیمی به عنوان بخشی مفید از ترکیب بازاریابی (برخی حتی از نظر فلسفی با این ایده مخالف هستند ، زیرا فکر می کنند شما می توانید هر دو فعالیت بازاریابی ورودی و خروجی را با هم انجام نمی دهیم). این برنامه مستقر در بخش فروش یا بخش بازاریابی باشد ، ایده اصلی ایجاد ارتباط با خریداران هدف و تأثیرگذاران آنها است. تماس های تلفنی راهی عالی برای اتصال است!
6. بازاریابی محتوا: از نظر من ، هسته اصلی همه بازاریابی بازاریابی محتوا است. بازاریابی محتوا از زمانی آغاز شده است که اولین بازاریابان نقشه های غاری را می کشیدند. در پنج سال گذشته یا به دلیل تغییر ساختار صنعت نشر و فناوری ارزان قیمت ، واقعاً آسان شده است که هر شرکت مهمترین ناشر مخاطبان هدف خود باشد ، این امر واقعاً بخار خود را گرفته است.
ایجاد محتوای منظم و عالی که مخاطب هدف شما می خواهد آن را مصرف کند و شرکت شما را در بهترین حالت ممکن قرار دهد ، در این مرحله یک سنگ بنای بازاریابی اساسی برای همه شرکت ها است. محتوا هسته اصلی همه تکنیک های بازاریابی است که در بالا لیست کردم و همچنین همه تکنیک های جدید بازاریابی که ممکن است استفاده کنید (اگر هفته ای یک ایمیل انتشار برای مخاطبان خود راه اندازی کنید این یک نیاز اساسی است).
واضح است که بسیاری از تکنیک های بازاریابی وجود دارد و هر شرکتی باید ترکیبی را پیدا کند که برای آنها مناسب باشد. بازاریابی درونی ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بازاریابی از طریق تلفن همراه همه از تکنیک های بسیار خوبی هستند که از روش های سنتی پشتیبانی و تقویت می کنند ، اما اگر شش روش بازاریابی را که در بالا توضیح دادم آزمایش نکرده اید ، سعی کنید آنها را امتحان کنید. (توجه: احتمالاً شما به افراد بیشتری در پرسنل بازاریابی خود و سیستم مدیریت بهتر احتیاج دارید ، زیرا هر یک از تکنیک ها کار واقعی را می طلبد تا به خوبی انجام شود و حتی کار بیشتری برای ایجاد انسجام و انسجام کل تکنیک های بازاریابی انجام می شود.
پست های بیشتر را در OpenView Venture Partners بخوانید »
ادامه مطالب برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط