یاهو صرف $90,965 در هر روز در تبلیغات گوگل
یاهو در طول ماه آوریل ۱۰۲٬۷۴۲ آگهی در برابر نتایج جستجوی گوگل قرار داد و به طور متوسط ۹۰٬۹۶۵ دلار در روز صرف انجام آن کرد.
Newsletter Sign up for the 10 Things in Tech newsletter for the latest trends & developments in tech. بارگیری چیزی در حال بارگیری است. اینجا آدرس ایمیل با کلیک کردن بر روی ‘ثبت نام’, شما موافقت می کنید برای دریافت ایمیل های بازاریابی از خودی و همچنین شریک دیگر ارائه می دهد و قبول شرایط خدمات ما و سیاست حفظ حریم خصوصی. چرا? این آربیتراژ تبلیغاتی جستجو است.

آگهی متوسط یاهو خرید در گوگل به نظر می رسد 15th از بالا, اغلب در صفحه دوم از نتایج. این بدان معناست که یاهو پرداخت زیادی در هر کلیک نیست. ایده این است که یک کاربر گوگل بر روی آگهی یاهو کلیک کنید، و سپس، هنگامی که آنها رسیدن به نتایج جستجوی خرید یاهو، با کلیک بر روی بالاتر قرار داده شده، آگهی قیمت گذاری.
این یک تمرین عجیب است، اما به اندازه کافی رایج است. تقریبا بسیاری از 100 تبلیغ گوگل بالا این کار را انجام دهد.
اینجا را کلیک کنید و یا بر روی تصویر برای دیدن آن لیست ، کامپایل شده توسط AdQuants. →
به روز رسانی : commenter می می دهد برخی از نور در عمل :
به عنوان کسی که قبلا این کار را در یاهو در بریتانیا انجام می داد، می توانم به شما بگویم که حاشیه مورد نظر 30 درصد است. به طور متوسط است که به راحتی به دست آورد، با این حال را از شرایط نام تجاری (شگفت انگیز آن چگونه بسیاری از نوع “یاهو” را به گوگل” و نزدیک تر آن 10٪. آن را بیشتر از یک چیز سهم بازار برای کانال خرید.
اینجا ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

توسط