توسط

جولای 22, 2021


بازاریابی محتوا برای همه اندازه های مشاغل مهم است
بازاریابی محتوایی به بخشی بسیار مهم در بسیاری از استراتژیهای موفق بازاریابی تبدیل شده است ، اما هنوز بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​وجود دارند که هنوز نتوانسته اند توانایی بالقوه این روش برای انتشار پیام شرکت را درک کنند. این فرصت را برای کسب و کارها فراهم می کند تا مشتری بدون نیاز به استفاده از اشکال سنتی تبلیغات جلب مشتری کند ، اما چگونه کار می کند و چه مزایایی دارد؟ در اینجا راهنمایی برای بازاریابی محتوا چیست و اینکه چرا واقعا برای SMB ها مهم است
بازاریابی محتوا چیست؟
بازاریابی محتوا می تواند اشکال مختلفی داشته باشد ، اما می تواند به صورت توزیع اطلاعات آموزنده ، مفید و ارزشمند با هدف به دست آوردن و حفظ مخاطب هدفمند و در نهایت نزدیک کردن مشتری به مشتری شدن خلاصه شود.
این می تواند به شکل یک وبلاگ مبتنی بر اطلاعات ، نقل قول در وب سایت های صنعت ، انتشار مقالات سفید ، و انتشار مقالات خبره آگاه در سایت های خبری و مجلات یا روزنامه ها باشد.
هدف اصلی بازاریابی محتوا این است که نام کسب و کار به طور گسترده تری شناخته شود ، اما در شکلی آموزنده و مفید باشد ، نه در شکلی که در ازای آن به اقدام مثبت خاص خواننده نیاز دارد.
مزایای بازاریابی محتوا برای SMB چیست؟
مزایای بی شماری از یک برنامه تبلیغاتی بازاریابی محتوای کاملاً برنامه ریزی شده بدست می آید که از بهبود رتبه بندی سئو سایت وب سایت شرکت ، تا بهبود وجهه عمومی شرکت را شامل می شود. مزایای پنهان شامل افزایش آگاهی از برند ، اقتدار نام تجاری و اعتماد به نام تجاری است.
بازاریابی محتوا برای سئو
بازاریابی محتوا می تواند تأثیر مستقیمی بر موقعیتی داشته باشد که یک وب سایت در نتایج جستجو بدست می آورد. با درج کلمات کلیدی مهم در متن مقالات منتشر شده در وبلاگ شرکت و همچنین در مقالات منتشر شده در وب سایت های شخص ثالث که حاوی پیوندهایی به وب سایت شرکت ها هستند ، بازاریابی محتوا می تواند موقعیتی را که وب سایت شرکت در آن ظاهر می شود تقویت و بهبود بخشد. نتایج موتور جستجو برای آن کلمات کلیدی.
بازاریابی محتوا برای آگاهی ، اقتدار و اعتماد به نام تجاری
در سطح ابتدایی آن ، می توان آن را وسیله ای برای شناخت بیشتر یک برند دانست ، اما محتوای معتبر و مدون نیز اعتماد بیشتری به یک مارک تجاری ایجاد می کند و اقتدار بیشتری را استنباط می کند ، و مردم همیشه خرید بیشتری از یک برند دارند. مارکی که می شناسند و به آن اعتماد دارند.
بازاریابی محتوا اشتراک و اشتراک را تشویق می کند
جریان منظم محتوای مطالب بیشتر با کیفیت بالا موجب تشویق به اشتراک گذاری آن محتوا می شود و همین امر منجر به آگاهی هرچه بیشتر افراد از نام تجاری خواهد شد. اگر افراد محتوا را مفید بدانند ، به احتمال زیاد در فیدها و لیست های ایمیل مشترک می شوند که این امکان را برای ارسال پیام های فروش مستقیم سنتی و همچنین محتوای آینده برای آنها فراهم می کند.
چرا بازاریابی محتوا اهمیت دارد
بازاریابی محتوا یک روش بسیار موثر برای افزایش آگاهی بیشتر از نام تجاری و تشویق به تعامل با یک تجارت است ، اما تولید یک جریان منظم با محتوای آموزنده با کیفیت بالا ، به همان سادگی که در ابتدا به نظر می رسد نیست.
نقطه شروع تهیه یک طرح کلی جامع از موضوعات مورد بحث و شناسایی ، و برای اهداف سئو ، کلمات کلیدی مربوطه است. سپس می توان این تقویم را به یک تقویم ویراستاری توالی یابی شده استراتژیک ترجمه کرد.
تولید محتوای با کیفیت بالا به طور منظم کاری زمان بر است و به خصوص برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که منابع محدودی دارند چالش برانگیز است. برای بسیاری از SMB ها ، برون سپاری ایجاد محتوا بهترین گزینه است.
با این حال ، این یک شکل بسیار قدرتمند از بازاریابی دیجیتال است که مشاغل کوچک و متوسط ​​اگر بخواهند از رقابت خود جلو بیفتند واقعاً نمی توانند آن را نادیده بگیرند. بازاریابی محتوا به همان اندازه که برای شرکت های بزرگ اهمیت دارد برای SMB ها نیز مهم است.بازاریابی محتوا برای همه اندازه های مشاغل مهم است

 

توسط