با مدیر ارشد بازاریابی دیدی آشنا شوید – هزاره ای که کار خود را با یک وب سایت زندگی شبانه آغاز کرده است
در آغاز ، این فقط Deon Graham و وب سایت زندگی شبانه او ، City Never Sleeps بود.
در حال حاضر ، این Deon Graham و Combs Enterprises است ، جایی که او مدیر ارشد نام تجاری است ، و بازاریابی را برای همه چیزهایی که با مغول Sean Combs مرتبط است هدایت می کند – در غیر این صورت خواننده رپ Diddy نامیده می شود.
دیدی به اینسایدر گفت: “سال به سال ، من او را به عنوان یک مدیر باهوش ، ریزه فکر و آینده نگر بزرگ کرده ام ،” برای ایده های بزرگ و جسورانه استراتژی دیجیتال و مارک که برای آنچه ما انجام می دهیم و موفقیت ما بسیار مهم است. ”
در واقع ، سالها قبل از اینکه گراهام 35 ساله در سال 2015 به طور تمام وقت در Combs Enterprises کار کند ، توجه رپر را به خود جلب کرده بود ، که با ارزش خالص 700 میلیون دلار ، به یکی از پرکارترین بازرگانان موسیقی تبدیل شده است.
گراهام می تواند بگوید که اگر نقش دیگری داشته باشد ، در این امر سهیم بوده است.
گراهام در مصاحبه ای با اینسایدر ، در مورد ظهور مدیر ارشد برند مغول ، آنچه زندگی شبانه در مورد بازاریابی دیجیتال به او آموخت و اهمیت ایجاد محتوا برای افراد سیاه و سفید صحبت می کند.
گراهام به اینسایدر گفت که یک کلوپ شبانه سنگین بود در حالی که دانشجوی بازاریابی در دانشگاه بین المللی فلوریدا در میامی بود ، یک سکوی کلاب شبانه برای “افرادی که شبیه من بودند و هر شب بیرون می رفتند” بود.
اما یک شب در اواسط دهه 2000 ، او گفت که توجه به دنیای اطراف خود را شروع می کند – بطری ها ، دختران ، عکاسان. گراهام گفت که او فهمید عکس ها از همه عکس می گیرند به جز او و دوستانش. وقتی او به وب سایت های باشگاه می رفت ، فقط مهمانی های سفید پوست را به تصویر می کشیدند.
گراهام وقتی از یک دختر بطری پرسید که چرا این اتفاق می افتد ، به اینسایدر گفت: “او با صراحت گفت:” چون تو سیاه هستی. ” فهمیدم که فرصتی برای من فراهم شده است تا بستری ایجاد کنم که به افرادی شبیه من که هر شب بیرون می روند سرویس دهی کند. ”
بنابراین ، وی در سال 2008 ، City Never Sleeps را راه اندازی کرد ، وب سایتی که به سیاه پوستان کمک می کرد تا در صحنه کلابینگ حرکت کنند. وی در ادامه با مدیران باشگاه های سراسر کشور معامله کرد و عکاسانی را برای گرفتن عکس از باشگاه های سیاهپوست استخدام کرد و سپس آنها را در وب سایت خود قرار داد. وی گفت این به باشگاه ها كمك می كند “نژادپرستانه كمتر به نظر برسند” ، اما همچنین به سیاه پوستان كمك می كند كه كدام باشگاه ها به آنها اجازه ورود می دهند.
گراهام گفت که بعد از یک ترم از FIU انصراف داد تا بیشتر روی “City Never Sleeps” تمرکز کند.
گراهام گفت که در اوج خود ، مدیران باشگاه مبلغ 20 هزار دلار پرداخت می کنند و او در وب سایت خود تبلیغات پولی می کند ، به همان اندازه که 6 رقم پایین است.
در این مدت ، او همچنین تبلیغ یک مارک معروف ودکا را در سایت داشت. این تبلیغات توجه دیدی را به خود جلب کرد و آژانس تبلیغاتی مغول ، Blue Flame ، با گراهام تماس گرفت و از او پرسید که آیا به جای آن از Diddy’s Ciroc تبلیغ می کند؟
به زودی گراهام در سال 2009 با Ciroc قراردادی امضا کرد. از آنجا ، وی همکاری نزدیکتر با Diddy و Combs Enterprises را آغاز کرد. گراهام گفت: “من بازار شهری داشتم که هیچ کس دیگری در سراسر کشور نداشت.” “ما با هم خوب کار کردیم.”
Deon Graham (R) و Diddy (L) Carlos “Kaito” Araujo / Combs Enterprises صحنه کلابینگ به سرعت پیش می رود – درست مانند TwitterGraham به عنوان مشاور دیجیتال مستقل Combs Enterprises در سال 2009 وارد کار شد. او مکالمه تلفنی را به خاطر می آورد که همه چیز را تنظیم کرد خاموش او در حال صحبت با یکی از رهبران بازاریابی در Blue Flame بود که در مورد طراحی مجدد وب سایت Ciroc صحبت می کرد.
گراهام گفت که آنها در حال پرتاب تعداد زیادی “مانند 120،000 دلار برای ازسرگیری سایت” بودند. او یادآوری کرد: “من مثل یو بودم ، می توانستم آن سایت را مثل 20 بزرگ” انجام دهم.
وی ادامه داد: “من نمی دانستم که می خواهم به دنبال ساخت سایتی با این ظرفیت برای شرکتی به این بزرگی باشم.” “اما این فقط در دیگری را گشود. هر فرصتی که پیش می آمد ، سعی می کردم روی چیزی بپرم.”
تا سال 2010 ، شهر هرگز نمی خوابد در سطح جهانی گسترش می یابد ، به لس آنجلس ، لاس وگاس ، نیویورک ، لندن و تورنتو. گراهام گفت که در بعضی مواقع نزدیک به 30 عکاس در سراسر کشور داشت ، اما او برای پرداخت حقوق آنها تلاش می کرد. مدیران باشگاه دیر پرداخت می کردند و گراهام گفت که او اغلب سکه ای نمی ساخت.
تا سال 2015 ، او از دیا سیمز ، رئیس وقت Combs Enterprises ، که برای یک مدیر دیجیتال تمام وقت باز و گراهام در ذهن داشت ، تماس گرفت. سه سال بعد ، وی به عنوان معاون دیجیتال Combs منصوب شد و دو سال پس از آن ، او مدیر ارشد برند شد.
او روی همه چیز از تبلیغات Ciroc گرفته تا فیلم های با اپل موزیک و موسیقی با Bad Boy Entertainment کار کرده است. او تمرکز خود را بر ایجاد و تقویت روابط طولانی مدت با مصرف کنندگان می گذارد ، حتی اگر این بدان معنی باشد که دیدی TikToks را بسازد ، چند اینستاگرام ارسال کند یا برای صحبت در Clubhouse پرش کند.
گراهام گفت که دوست دارد آن را کند کند. “من دنبال عنوان نمی گردم. آن رشد یک روزه را دنبال نمی بیشتر کنم.”
به نظر می رسد ، صحنه کلابینگ به سرعت حرکت می کند ، دقیقاً مانند توییتر. خیلی طول نمی کشد که بفهمید آیا یک کمپین رسانه های اجتماعی کارایی خوبی داشته است ، درست مثل اینکه مدت زیادی طول نمی کشد که بفهمید آیا شب خوبی برای این باشگاه خواهد بود یا خیر.
تاریک بروکس ، رئیس Combs Enterprises به اینسایدر گفت: “او در دستیابی به اهداف خود بی وقفه ، ناپاک و ابتکاری است.” “او یک رهبر اصلی در تیم ما است.”
مطالب مرتبط Deon Graham (R) Dunnie West / REVOLT گراهام به دنبال اصالت است ادراک یک چیز بزرگ برای گراهام است. وی گفت: “نحوه درک شما همان چیزی است که مردم درباره شما فکر می کنند و نحوه برخورد شما با شماست.”
گراهام گفت: Combs Enterprises دوست دارد افرادی را به شما معرفی کند که می توانند به روایت های معتبری کمک کنند که به مشتریان اجازه می دهد بدانند “فرهنگ ، فرهنگ است”. “اگر می خواهید به مردم برسید ، باید با افرادی که شبیه آنها هستند به آنها برسید.”
به عنوان مثال ، Ciroc در طول نبردهای Verzuz که در Instagram Live برگزار می شود ، حمایت مالی کرده و مکان های خود را انجام می دهد. در این رویداد هنرمندانی مانند Ashanti ، Jeezy و Brandy به صورت موسیقی با یکدیگر رقابت می کنند تا ببینند چه کسی بیشترین بازدید را داشته است. گراهام گفت: برای کمک به پیشبرد رویدادها ، تیم Combs به طور معمول تریلرهایی را شلیک می کند و چند پرواز انجام می دهد ، اما همچنین به علاقه طبیعی کاربران در شبکه های اجتماعی بستگی دارد تا به مکالمه کمک کند.
وی گفت ، ایجاد لحظات اصالت یکی از استراتژی های اصلی گراهام است.
مردم دوست داشتند که ، در مستند “Can’t Stop Won’t Stop” ، دیدی پس از اینکه احتمالاً فقط بستن یک معامله بود و با فریاد گفت: “من وحشی هستم ، با هیجان دور دفتر خود را پرید و گفت:” من وحشی هستم. هرچه می خواهم باید بگیرم. ” وی گفت ، این کلیپ ویروسی می شود ، حتی تا امروز.
وی به عنوان بازاریاب گفت که همیشه بر این مسئله متمرکز است که چگونه پروژه ها با مخاطبان روبرو می شوند. همانطور که یک بازاریاب سیاه همیشه به “کرکس های فرهنگ” توجه دارد – مردم غالبا غیر سیاه پوستی که از فرهنگ سیاه برای سود و منفعت سو استفاده می کنند.
وی گفت که برخی از شرکت ها و مدیران در جریان اعتراضات Black Lives Matter Matter در تابستان گذشته ، که ناگهان بیانیه ها و تعهداتی را در مورد افزایش ارزش نژادی منتشر کردند ، مقصر بودند. اما او گفت که خوشحال است که برخی از مصرف کنندگان شروع به موضع گیری در برابر کسانی می کنند که ایده ها ، فرهنگ های مناسب را می دزدند و به دلایل مالی از نظر اجتماعی هوشیار می شوند.
وی ادامه داد: “هیچ کس شما را مجبور به پشتیبانی از شرکتهایی نمی کند که از شما حمایت نمی کنند و مدیرانی را که شبیه شما هستند استخدام نمی کنند.” “شما این انتخاب را می کنید.”
این همان چیزی است که او از سالها زندگی در شبانه و اکنون کار با دیدی آموخته است – مردم دوست دارند احساس دیده شوند ، و آنها از مکانها و افرادی که باعث می شوند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند حمایت می کنند.
وی گفت: “من خوش شانس هستم که در بنگاه اقتصادی متعلق به یک مرد سیاه پوست هستم.” “قدم زدن در یک ساختمان و دیدن افرادی که شبیه شما هستند ، تصمیماتی می گیرند که از نظر فرهنگی مرتبط هستند ، احساس خوبی است. من می خواهم همه اکنون فرصتی برای احساس چنین احساسی داشته باشند.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط