رشد قارچ جادویی فقط خیلی راحت تر است
برای پرورش دهندگان قارچ آمیزه ای “جادویی” که در آنها رشد قارچ توهم زا قانونی است ، با شروع اولین رشد موفقیت آمیز بسیار راحت تر می شوند. شما می توانید فیلم های DVD ، راهنماهای راهنمایی و کیت های شروع را خریداری کنید ، اما در مورد یک برنامه نرم افزاری که واقعا شما را در مسیر درست قرار می دهد چطور؟ این همان چیزی است که Grow Buddy سعی دارد مطالب مرتبط انجام دهد ، یک بار یک عاشق قارچ.
Grow Buddy یک برنامه نرم افزاری جدید برای تولیدکنندگان قارچ psilocybin است که به تازگی در پرورش قارچ های “جادویی” فعالیت می کنند. تازه کارها و آماتورهای روند رشد ، اغلب در طول سفر ، مسائل زیادی را در زمینه پرورش دارند.
آنها با محاسبه مقدار مایعات مورد نیاز قبل از رشد ، به مواردی مانند کشیدن مو روبرو می شوند و باید بدانند چه مدت طول می کشد تا قارچ آنها رشد کند و محصول نهایی آنها چقدر خوشمزه خواهد بود. بسیار خوب ، شاید تولیدکنندگان نگران جنبه طعم و مزه نباشند ، اما بقیه موارد و موارد دیگر مطمئناً برای بسیاری از تولیدکنندگان جدید مشکل ساز شده است. Grow Buddy نه تنها مقدار مورد نیاز شما را محاسبه می کند ، بلکه زمان تقریبی رسیدن قارچ به هود بزرگسالان ، وزن تقریبی خشک قارچ مرطوب را تخمین می زند و حتی به شما امکان می دهد عملکرد و گزارشات را ردیابی کنید.
مطمئن نیستید که چه مقدار آرد برنج قهوه ای و ورمیکولیت در آن شیشه ها ، پرورش دهنده جدید استفاده کنید؟
عرق ندارید ، فقط به Grow Buddy بگویید که می خواهید چند شیشه درست کنید و به شما دقیقاً می گوید که چه مقدار از آنها را برای تهیه آنها لازم دارید. با استفاده از فرمولهایی که هرجای دیگر متفاوت هستند و به راحتی می توانید آنها را نابود کنید ، خطر نکنید ، فقط در یک شماره واحد وارد کنید و در راه خود هستید.
همچنین کاربران می توانند با وارد کردن یکی از سه مقدار جداگانه ، مدت بالغ شدن قارچ آنها را محاسبه کنند. آنها می توانند یکی از بسترهای مورد استفاده ، دمای محیط یا رطوبت نسبی محیط را انتخاب کنند. این برنامه سپس تعداد تقریبی روزهای لازم برای بلوغ کامل و آماده بودن برای برداشت را محاسبه می کند. این یک ویژگی بسیار مفید برای افرادی است که در پرورش کم تجربه هستند و اغلب بی صبرانه منتظر می مانند تا قارچ های آنها “شکوفا شود”.
بعد از اینکه قارچ خود را برداشت کردید و فقط سه روز صبر نکردید تا خشک شود تا وزن خشک شود ، وزن مرطوب قارچ خود را وارد Grow Buddy کنید و یک تخمین وزن خشک را در 99.99٪ دقیق بدست آورید. فقط از تخیل خود استفاده کنید تا دریابید که این چقدر می تواند مفید باشد.
بنابراین اکنون با تشکر از Grow Buddy شما فقط عاشق پرورش قارچ های “جادویی” هستید و نمی توانید جلوی آن را بگیرید؟ خوب پس نکن با استفاده از Grow Buddy’s ساخته شده در ردیاب عملکرد ، تمام تغییرات مربوط به رشد خود را ثبت کرده و حتی گزارش ها را چاپ کنید. اگر بخواهید تنظیمات و تغییرات مختلفی را در سطح دما ، بسترها و رطوبت انجام دهید تا جلسات رشد خود را بهینه کنید ، این بسیار عالی است.
شادی کننده تازه کار خوشحال می شود – شما فقط کمک بزرگی به کشت قارچ psilocybin کردید. برای بررسی آن حتماً چک کنید.
مطالب مرتبط

توسط