آمادگی آزمون GRE
GRE یکی از سخت ترین و ایمن ترین مسیرها برای ورود به برنامه های PG در سرزمین رویایی (ایالات متحده آمریکا) است. بیشترین س askedال توسط داوطلبان آزمون GRE و بیشترین چیزی که در ذهن شرکت کنندگان در آزمون وجود دارد آماده سازی GRE است. بیایید برخی از افسانه ها را پاک کنیم و این معمای GRE را با چند روش عملی کاربردی برای دستیابی به امتیازات خوب GRE و دستیابی به پذیرش انتخاب خود حل کنیم.
یک چیز مطمئناً این است که GRE قطعاً نیاز به آماده سازی دارد. اوه بگذارید اشتباه را اصلاح کنم. GRE قطعاً به یک آمادگی برنامه ریزی شده نیاز دارد. بله برنامه ریزی اولیه بسیار مهم است. به طور مداوم ثابت شده است که دانشجویانی که برای کرایه GRE آماده می شوند و نمرات بهتری می گیرند نسبت به دانشجویانی که در آماده سازی تأکید زیادی ندارند. اما نحوه آماده سازی برای GRE یا نحوه برنامه ریزی برای آماده سازی GRE و آماده شدن برای GRE مطابق برنامه.
رفتن به جلو در این مقاله بیایید در مورد برنامه ریزی و سپس آماده سازی بحث کنیم. من این مقاله را بر اساس مشاوره ، نکاتی از صدها نفر از آزمون دهندگان موفق GRE و تجربه عملی خودم در مربیگری دانشجویان برای GRE نوشته ام.
اولین چیز این است که شما باید در مورد مدت زمان آماده شدن برای GRE نتیجه گیری و یا نتیجه گیری کنید. بعضی از دانشجویان ممکن است 30 روز ، بعضی ممکن است 3 ماه وقت داشته باشند. برنامه مطالعه GRE شما باید کاملاً براساس برنامه مطالعه شما باشد. در رسیدن به یک برنامه شما باید بسیاری از نکات محوری را در نظر بگیرید. آن ها هستند

* ارزیابی خود

* مناطق قوی

* مناطق ضعیف تر

* کتابها

* نرم افزار

* بدون آماده سازی روز

* بدون ساعت در روز

* دوره آمادگی
بیایید همه اینها را به طور مفصل بحث کنیم.
هنگامی که برنامه مطالعه خود را تعیین کردید و ارزیابی خود را انجام دادید ، باید یک طرح مطالعه ترسیم کنید.
تعیین کنید که آیا واقعاً به دوره آمادگی آزمون نیاز دارید یا خیر. بعضی از آنها ممکن است در خودآموزی خوب باشند اما برخی دیگر نظم خود را ندارند که ساعتها تنها بنشینند و بخوانند. هیچ ضرری در هر دو نوع افراد ندارد که نمره خوب GRE باشد. اگر متعلق به دسته اول هستید ، چند کتاب خوب ، نرم افزار آماده سازی تست خوب و منابع آنلاین رایگان بخرید و پایگاه آماده سازی خود را شروع کنید و آنها را خریداری نکنید. این روش نیز کمی ارزان تر است.
اگر شما از دسته دوم هستید ، بنابراین در تصمیم گیری برای یک دوره خوب برای GRE بسیار مراقب باشید زیرا بازار مملو از دوره های بی فایده است و فقط چند دوره در اینجا بیشتر بخوانید آمادگی آزمون اصلی خوب در دسترس است. با دانشجویانی که در اینجا بیشتر بخوانید قبلاً دوره ای گذرانده اند صحبت کنید و دریابید کدام یک موثر است و در کفش شما جای می گیرد.
کتابهای بسیار خوبی برای تهیه GRE مانند پرینستون ، کاپلان و بارون در بازار موجود است
به یاد داشته باشید GRE مبتنی بر رایانه و سازگار با رایانه است. اگرچه تهیه از کتاب به شما کمک می کند ، اما قطعاً به نرم افزاری نیاز خواهید داشت که شباهت زیادی به آزمایشات GRE CAT شما دارد.
یکی از این نرم افزارهای خوب GreBible است. شرکت کنندگان آزمون می گویند GreBible به بهترین وجه شبیه به آزمون GRE واقعی است. همچنین GreBible به شما نمره دقیق آنچه را که در آزمونهای GreBible در آزمون GRE می گیرید ، می دهد. بسیاری از نرم افزارهای دیگر نیز موجود است. این شما هستید که باید تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.
منابع و مطالب رایگان زیادی برای GRE در شبکه وجود دارد. یکی از بهترین نرم افزارهای رایگان برای GRE کیت های مطالعه رایگان GreBible است. شما سه کیت مطالعه کاملا رایگان دارید
همچنین در لیست پستی GreBible مشترک شوید که سوالات آزمون رایگان برای تمرین کافی به شما ارسال می شود. Syvum، Testmagic برخی از بهترین سایتها هستند که می توانید منابع آماده سازی GRE رایگان را در آنها دریافت کنید. اهمیت نمره خوب GRE
دانشگاه ها دانشجویانی را که نمره GRE خوبی دارند ترجیح می دهند. به یاد داشته باشید که یک نمره خوب GRE درد بسیاری را کاهش می دهد و همچنین 1000 دلار پس انداز می کند. بنابراین در آماده سازی خود تمرکز کنید.
برای جمع بندی مراحل آماده سازی GRE را دنبال کنید

* ارزیابی خود

* برنامه مطالعه را تعیین کنید

* برنامه مطالعه را تعیین کنید

* کتاب های خوب را شناسایی کنید

* نرم افزار خوب را شناسایی کنید

* در صورت نیاز به دوره آمادگی تصمیم بگیرید

* تمام فاکتورهای فوق را در یک طرح با تاریخ متصل شده به هر نهاد در طرح ترکیب کنید

* برنامه را دقیق دنبال کنید
با کلمات زیر می توان به نمره GRE خوب دست یافت

* تمرکز

* تمرکز

* سختی

* کار سخت

توسط