توسط

جولای 21, 2021


Adblock Plus از کنفرانس بزرگ صنعت تبلیغات اینترنتی دعوت نشده است
IAB بزرگترین نام ها را در صنعت تبلیغات دیجیتال نشان می دهد: گوگل ، فیس بوک ، توییتر ، ناشران آنلاین و شرکت های فناوری تبلیغات.
هر ساله جلسه رهبری سالانه خود را در پالم کویر ، کالیفرنیا برگزار می کند. این جایی است که بزرگترین نامها در شبکه صنعت تبلیغات آنلاین و عقاید خود را در مورد مسائل و روند روز به سرعت از بین می برند.
امسال رئیس اجرایی اوراکل ، لری الیسون ، رئیس درآمد جهانی یاهو ، لیزا اوتزشنایدر ، و رئیس تبلیغات گوگل ، سریدار راماسوامی ، صحبت کردند.
اگرچه Adblock Plus در این مراسم شرکت نخواهد کرد.
هفته گذشته ، Adblock Plus ایمیلی دریافت کرد مبنی بر اینکه هزینه ثبت شرکت در حال برگشت است و ثبت آن لغو شده است.
بیشتر بخوانید هنگامی که Adblock Plus گفت که “باید سردرگمی وجود داشته باشد” زیرا درخواست لغو یا بازپرداخت نکرده است ، IAB به سادگی پاسخ داد: “ببخشید اگر هرگونه سردرگمی وجود داشته باشد. فقط برای روشن شدن ، بلیط وجود نخواهد داشت برای شما در دسترس است و هزینه ثبت نام شما را پس داده ایم. ”
سخنگوی IAB ایالات متحده ، لورا گلدبرگ به Business Insider گفت: “نشست سالانه رهبری IAB برای گفتگوی جدی میان ذینفعان مهم صنعت دیجیتال است.”
این تبادل ایمیل است:
بیشتر Adblock Plus با نوشتن در وبلاگ Adblock Plus ، مدیر عملیات و بازاریابی شرکت ، بن ویلیامز ، اختلاف نظر خود را بیان کرد. Adblock Plus هزینه خود را پرداخت کرده بود ، جایگاه خود را در این رویداد تأیید کرده بود ، حتی در وب سایت به عنوان یک شرکت کننده ذکر شده بود – و سال گذشته در این رویداد شرکت کرد!
ویلیامز گفت که وی با مدیرعامل IAB ، راندال روتنبرگ تماس گرفته است ، اما چیزی در مورد آن شنیده نیست.
او نوشت:
متأسفانه ، اگر رهبر بزرگترین سازمان تجارت آگهی دهنده ها نتواند اجازه شنیدن صداهای ناخواسته را بدهد ، این کار را با خطر خودش انجام می دهد. کارشناسان صنعت تبلیغات خود را مقصر افزایش شهاب سنگی مسدود کردن تبلیغات می دانند و برخی از ستوان های خود IAB خواستار استعفای روتنبرگ شده اند. ما در حال دیدن دلیل این هستیم.
در یك اعتراف قابل توجه (و نجیب) ، یكی از مدیران IAB حتی اجازه داد كه تبلیغات آنلاین بیش از حد تهاجمی شود و در نتیجه به سوختن نصب های مسدود كننده آگهی كمك كند و گفت: “ما بهم ریختیم”.
بیش از 400،000،000 بارگیری Adblock Plus “از بین نخواهد رفت”. عدم اجازه Adblock Plus از حضور در رویداد شما هیچ مشکلی حل نمی کند. ما برای ساختن یک مدل کسب درآمد پایدار برای اینترنت با دیگران همکاری خواهیم کرد.
در اینجا یک تصویر از صفحه نشان داده شده است که نشان می دهد مارک آدیسون از Adblock Plus در اصل در لیست شرکت کنندگان بوده است:
Adblock Plus / IAB برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویدAdblock Plus از کنفرانس بزرگ صنعت تبلیغات اینترنتی دعوت نشده است

 

توسط