توسط

جولای 21, 2021


با بیلبوردهای LED تبلیغ کنید
صنعت تبلیغات در فضای باز محدود به قرار دادن پیام روی کاغذ ، وینیل و بیلبوردهای رنگی تا رسیدن عصر دیجیتال بود. فناوری LED اکنون تبلیغات بیلبورد را در قرن جدید که از بیلبوردها استفاده می شود ، وارد کرده است. آیا می دانید بیلبوردهای LED چیست و چه کاری انجام می دهند؟ بیلبوردهای LED صفحات رایانه ای بزرگی هستند که برای نمایش تبلیغات استفاده می شوند. در مقایسه با بیلبوردهای استاندارد ، تبلیغات بیلبورد LED دارای مزایای زیر است: تبلیغات چشم نوازتر هستند ، نمایش بسیاری از تبلیغات راحت تر است و به شما امکان می دهد تبلیغات را بر روی سازه قرار دهید.
کیفیت بالای تبلیغاتی که می تواند در بیلبورد LED نمایش داده شود بارزترین مزیت آن است. تبلیغات بیلبورد LED با داشتن ویدیو ، واقع گرایانه تر به نظر می رسند. در واقع می توانید یک تبلیغات تجاری کامل را روی یک بیلبورد LED قرار دهید. با استفاده مطالب مرتبط از این قابلیت ، مدیران عامل کسب و کار می توانند حتی بیشتر پیام خود را به مصرف کننده برسانند ، به ویژه اگر علامت LED نزدیک تقاطعی باشد که رانندگان باید در آن متوقف شوند. انجام این کار به مصرف کنندگان زمان می دهد تا تبلیغات تجاری را به طور کامل مشاهده کنند.
شرکت های بیلبورد مزیت اضافه شده ای در تبلیغات از طریق بیلبوردهای LED دارند زیرا می توانند تبلیغات زیادی را همزمان نشان دهند. تنها راه تغییر تبلیغات در یک بیلبورد سنتی این است که یک نسخه اصلی را پایین بیاورید و دیگری را نصب کنید. یک استثنا کوچک در مورد بیلبوردهای مکانیکی به سبک قدیمی وجود دارد. انواع غیر رایانه ای فقط در عرض چند دقیقه قادر به نمایش حداکثر سه تبلیغ هستند. وقتی رایانه ای می شود ، که معمولاً در بیلبوردهای مکانیکی اینگونه است ، تا سی نمایش می دهند. اما یک بیلبورد LED می تواند مقدار نامحدودی از تبلیغات را نمایش دهد. تغییر این تبلیغات نیز بسیار آسان است. شما به راحتی از ماوس استفاده می کنید یا چند مورد را در رایانه وارد می کنید.
با تکمیل مزایا ، مکانهای جدید مانند ساختمانها یا فضاهای کوچک برای تبلیغات بیلبورد LED ایده آل هستند. به عنوان مثال مکانهایی با تعداد زیادی بیلبورد LED می توان به لاس وگاس و میدان تایمز نیویورک اشاره کرد. اینها در ژاپن و مطالب بیشتر جاهای دیگر که چیزهای با تکنولوژی بالا مورد پسند است نیز محبوب هستند. دلایل محبوبیت آن باید روشن باشد. برخلاف تابلوهای تبلیغاتی بزرگتر و سنتی ، تابلوهای تبلیغاتی LED هنگام نصب روی ساختمان ها فضای کمتری را اشغال می کنند. و توانایی نشان دادن تبلیغات تجاری به مشتریان در مورد محصولات و خدمات موجود دقیقاً زمانی که قصد خرید دارند ، مطمئناً مزیت بازاریابی است. آیا روش های دیگری برای ایجاد هیجان خرید در ثانیه آخر وجود دارد؟
از این رو ، به راحتی می توان گفت که ، برای مشاغلی که توانایی خرید آن را دارند ، تبلیغات بیلبورد LED گزینه انقلابی است. تعویض آسان تر و تبلیغات با جزئیات بیشتری انجام می شود. آنها در مکانهایی که به یک تابلوی تبلیغاتی کوچکتر احتیاج دارند مانند ساختمانها بسیار عالی هستند. بیلبوردهای سنتی هنوز در مناطق روستایی حاکم هستند ، اما تبلیغات بیلبورد LED در حال رشد است. به زودی ، به لطف فناوری روز ، تنها تبلیغات بیلبورد در جهان به شکل LED خواهد بود.با بیلبوردهای LED تبلیغ کنید

 

توسط