چگونه می توان با استراتژی های بازاریابی محتوای ساده ، شهرت نام تجاری خود را تقویت کرد
بازاریابی محتوایی یکی از استراتژی های غالب در دنیای مدرن بازاریابی دیجیتال است. این تا حدی به دلیل دسترسی به آن است (از آنجا که هر کسی می تواند محتوا را در وب بنویسد و منتشر کند). اما همچنین گواه اثرگذاری آن است.
مطمئناً ، تمرین بازاریابی محتوا راهی مطمئن برای ایجاد ترافیک یا حتی ایجاد اعتبار برند شما نیست – خصوصاً اکنون. حقیقت این است که ، بازاریابان در همه جا از تأثیرات محتوای “بد” رنج می برند ، خواه آنها که آن را می نویسند یا نه.
اگر قرار است بازاریابی محتوا به عنوان یک استراتژی زنده بماند ، ما باید به طور جمعی به آن بپردازیم.
محتوای بد چیست؟ محتوای بد تقریباً همان چیزی است که به نظر می رسد. این معمولاً محتوایی است که به خاطر خود تولید می شود ، نه این که در خدمت هدفی خاص باشد. این کتاب به جای اینکه برای آگاهی دادن به مردم یا سرگرمی مخاطبان خاص نوشته شود ، صرفاً برای ایجاد ترافیک یا بهبود دید برند است.
همانطور که گفته شد ، هدف قطعه مشکل اصلی نیست. مشکل اصلی این است که محتوا گوشه ها را کوتاه می کند ، یا در غیر این صورت ارزش کمی به مکالمه داده شده می دهد. این زمین جدید را پوشش نمی دهد. نقاط قوتی ندارد. این تحقیق جدیدی ارائه نمی دهد. گاهی اوقات ، حتی به خوبی هم نوشته نشده است و در نهایت مملو از اشتباهات اشتباه تایپی و معنایی است.
انتشار مداوم و سندیکای محتوای بد ، منجر به انبوهی از عواقب منفی برای بازاریابان می شود ، هم به سفارش اول (مستقیماً بر ناشر تأثیر می گذارد) و هم به سفارش دوم (بر همه تأثیر می گذارد ، حتی کسانی که محتوای بد منتشر نمی کنند).
جلوه های سفارش اول نوشتن و انتشار محتوای بد بر روی نام تجاری شما تأثیر منفی می گذارد ، حتی اگر برخی از افزایش های حاشیه ای در بازدید یا شناسایی برند را ببینید
مثلا:
بیشتر بخوانید

* خسارت شهرت. وقتی شخصی محتوای خالی یا کم تحقیق شده را می خواند ، اغلب به نویسنده مراجعه می کند تا ببیند چه کسی مسئول آن است. اگر نام تجاری شما با محتوای نامناسبی در ارتباط باشد ، دیر یا زود مورد توجه شرکت ها قرار می گیرد. شما نمی خواهید به عنوان شرکتی که محتوای نامناسب تولید می کند شناخته شوید.
* مسائل مربوط به سئو. در بعضی موارد ، هجوم مطالب عجولانه نوشته شده در واقع می تواند به موقعیت شما در موتورهای جستجو آسیب برساند. الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل هنگام ارزیابی قابلیت اطمینان و موقعیت های نهایی ، کیفیت محتوا را به طور قابل توجهی در نظر می گیرد. به عبارت دیگر ، اگر به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اهمیت می دهید ، محتوای بد بیش از سود آن ضرر خواهد داشت.
* ROI و مسائل مربوط به هزینه. نوشتن یک محتوای بد هنوز هم به زمان ، هزینه و تلاش نیاز دارد. اگر بخش عمده ای از استراتژی بازاریابی محتوای شما متمرکز بر قطعات “بد” باشد ، بازده سرمایه شما (ROI) را خراب می کند. تأثیرات مرتبه دوم محتوای بد در گردش نیز بر کل صنعت بازاریابی تأثیر می گذارد – حتی اگر بلافاصله از این تأثیرات مطلع نشوید.
در نظر گرفتن:

* اعتماد مصرف کننده. اعتماد مصرف کننده به مارک ها در حال حاضر در کمترین حد خود قرار دارد. این بخشی از دلیلی است که تبلیغات سنتی در دوران مدرن با چنین بدبینی و بدبینی روبرو می شوند. هرچه اینترنت مملو از محتوای بد باشد و فقط برای اهداف بازاریابی طراحی شده باشد ، اعتماد مصرف کننده بیشتر می شود. به طور فزاینده ای ، شرکت ها به عنوان دست اندازان حریصی شناخته می شوند که به کیفیت اهمیت نمی دهند.
* اثربخشی بازاریابی محتوا. بازاریابی محتوا به عنوان راهی برای جلب اعتماد با مصرف کنندگان آغاز شد – همین امر آن را قدرتمند کرد. اما با تبدیل شدن محتوای بد به هنجار جدید ، بازاریابی محتوا به اعتبار شهرت آسیب می رساند. استراتژی همه ضربه می خورد.
* آلودگی مطالب. این نکته در مورد محتوای بد است – تولید آن ارزان و آسان است. بنابراین پر کردن اینترنت با محتوای بد آسان است. این “آلودگی محتوا” باعث می شود که محتوای خوب متمایز شود و مورد توجه شایسته قرار نگیرد. آیا محتوای شما بد است؟ به طور کلی ، شما باید یک شهود در مورد “بد” بودن یا نبودن محتوای خود داشته باشید. اگر فقط به عنوان ابزاری برای تولید ترافیک به آن اهمیت می دهید ، اگر کار را به زبان غیر بومی خود واگذار می کنید یا اگر محتوا را بدون توجه به ساختار ، تحقیق یا نوشتن آن عجله می کنید ، احتمالاً محتوای بدی روی دست شما نیست.
اما اگر در یک گوگل ادوردز منطقه خاکستری هستید و مطمئن نیستید که محتوای شما از آستانه کیفیت مناسب برخوردار است ، جنبه هایی وجود دارد که می توانید بررسی کنید:

* پژوهش. آیا ادعاهای شما با مدارک و شواهد پشتیبانی می شود؟ آیا شما به دنبال استدلال های ضد بودید؟ به کدام منابع استناد می کنید؟
* هدف آیا واقعاً در تلاش برای آگاهی یا کمک به مردم هستید؟ یا فقط به دنبال بهینه سازی برای یک کلمه کلیدی خاص هستید؟
* دستور زبان ، هجی ، نحو و … بعد از چند بار بررسی و بازنگری ، محتوای تمام شده شما باید بدون نقص باشد.
* بازخورد. احساس خوانندگان شما در مورد این محتوا چیست؟ مسلماً این مهمترین عامل است ، بنابراین برای جمع آوری بازخورد بیشتر نظرسنجی ها را انجام دهید. در مورد مشاغل و اشخاص دیگر که می توانند مطالب بد را بنویسند و منتشر کنند کار زیادی نمی توانید انجام دهید ، اما می توانید رویکرد خود را کنترل کنید. کمی وقت بگذارید تا استراتژی فعلی بازاریابی محتوای خود را حسابرسی کنید (اگر چنین چیزی دارید) و کیفیت کار خود را اولویت بندی کنید.
اینجا برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط