نحوه استفاده از مدیر رمز عبور Cyclonis به جای Keychain در آیفون
اگر از iOS یا iPadOS تحت تأثیر قرار گرفته اید اما ویژگی هایی که iCloud Keychain در آیفون و آی پد شما ارائه می دهد خیلی نگران نباشید ، یک گزینه قابل اعتماد وجود دارد – Cyclonis Password Manager. CPM دارای بسیاری از ویژگی های مفید ، مانند تولید کننده رمز عبور ، آنالیز کننده گذرواژه ، قابلیت پر کردن خودکار ، پشتیبانی 24 ساعته و بسیاری موارد دیگر است.
از یک طرف ، ابزار داخلی مدیریت رمز عبور اپل اصلاً بد نیست ، به خصوص اگر بیش از یک دستگاه اپل داشته باشید. از طرف دیگر ، بسیاری از بیشتر افراد از دستگاه های دیگری استفاده می کنند که سیستم عامل های مختلفی را در کنار آیفون و آیپد خود اجرا می کنند. افرادی مانند این نمی توانند به Keychain اعتماد کنند تا داده های خود را بین همه دستگاه هایشان همگام سازی کنند. همچنین Keychain تا حدودی لیستی از ویژگی های محدود را در اختیار دارد که دلیل دیگری برای تغییر Cyclonis Password Manager است.
با استفاده از مدیر رمز عبور Cyclonis ، هنگام جابجایی بین دستگاه ها و سیستم عامل ها مانند iOS ، iPadOS ، macOS ، Android ، Windows ، و غیره نگران مشکلات سازگاری نخواهید بود. به محض تنظیم همه حساب های خود ، این کار مشابه iCloud Keychain کار می کند .
در نسخه های قدیمی iOS دارندگان آیفون و آیپد مجبور بودند از ترفندها و انواع راه حل های غیرمتعارف برای استفاده از مدیران رمز عبور شخص ثالث استفاده کنند زیرا هیچ پشتیبانی گسترده ای در سیستم در iOS وجود ندارد. با این حال ، از iOS 12 ، برنامه های شخص ثالث اپل معادل Keychain شناخته می شوند.
نحوه استفاده از مدیر رمز عبور Cyclonis در iPhone & iPad

* ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که iPhone یا iPad شما از iOS 12 یا نسخه جدیدتر استفاده می کند. همچنین باید Cyclonis Password Manager را نصب کنید.

* اکنون ، برنامه “تنظیمات” را از صفحه اصلی iPhone یا iPad خود باز کنید.

* به پایین پیمایش کنید و از فهرست تنظیمات روی “گذرواژه‌ها و حسابها” ضربه بزنید.

* بعد ، روی “تکمیل خودکار گذرواژه ها” ضربه بزنید. مدیر رمز عبور Cyclonis همراه با برنامه های شخص ثالث دیگری که نصب کرده اید در این بخش نشان داده می شود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که CPM را انتخاب کنید و استفاده از آن را شروع کنید.

* برای تأیید تغییر از شما خواسته می شود وارد Cyclonis Password Manager شوید.

* پس از انجام این کار ، می توانید به یک وب سایت گوگل ادوردز بروید و بر روی دکمه ورود به سیستم ضربه بزنید ، خواهید دید که به جای Keychain اکنون می توانید اطلاعات حساب خود را به صورت خودکار از CPM پر کنید.

* روی نام حساب یا نامه الکترونیکی که روی صفحه کلید نمایش داده شده است ضربه بزنید و از شما خواسته می شود قبل از پر کردن خودکار جزئیات ورود به سیستم ، با Face ID یا Touch ID احراز هویت کنید. این برای اطمینان از حداکثر ایمنی است.
مدیر رمز عبور Cyclonis به شما کمک می کند رمزهای عبور خود را در یک مکان رمزگذاری شده ایمن کنید. از رمزهای عبور خود در برابر بیشتر هکرها و نقض داده ها محافظت کنید:

* ایجاد و نگهداری رمزهای عبور پیچیده

* بهبود قدرت رمز عبور با رمز عبور تجزیه و تحلیل

* بررسی کنید آیا گذرواژه های شما در نقض داده ها به خطر افتاده است
اطلاعات بیشتر در

توسط