فرایندهای کاری برون مرزی_ BPO برتر در زمینه پیاده سازی ، سازماندهی ، عملکرد و موفقیت آمیز پیشرفت مداوم
BPO Offshored Outsourcing چیست و چه مواردی در اجرای آن وجود دارد؟
تفاوت مدیریت دفتر در نیویورک و لس آنجلس در مقابل برون مرزی در میزان پس انداز است ، نه در پیچیدگی عملیات.
وقتی سازمانی در نظر دارد تمام یا بخشی از عملیات خود را به خارج از مرز منتقل كند ، این گرایش طبیعی وجود دارد كه س howال شود كه چگونه می توان از هزاران مایل دورتر از دفتر خانه مدیریت آن را مدیریت كرد. با پیشرفت در فناوری و دستیابی به نیروی کار باسواد و با انگیزه بالا ، همراه با روش های اثبات شده برون سپاری ، کار دشواری از مدیریت عملیاتی است که در دفاتر مختلف اطراف آمریکای شمالی واقع شده یا استفاده از کارکنان مستقر در خانه است. در واقع ، عملیات دریایی واقعاً به یک توسعه بی نقص از تجارت شما تبدیل می شود.
مزایای برون سپاری فرآیند تجارت به همان اندازه گسترش فروشندگان برون سپاری شناخته شده است. با این حال ، انتقال مشاغل به یک مکان دریایی باید در عملکردها اختلال ایجاد نکند و برای مشتریان شفاف باشد. برای اطمینان از یک راه حل موفقیت آمیز BPO ، فرایند باید شامل پیاده سازی ، سازماندهی ، عملیات و بهبود مستمر باشد.
اجرا با درک و برنامه ریزی آغاز می شود و از طریق کار گروهی موفقیت آمیز است. ارائه دهنده BPO و مشتری باید به عنوان یک تیم کار کنند تا روند کار ، روند ، روش ، مشخصات فرهنگی و نیازهای فنی را به روشنی تعریف و مستند کنند. از این تلاش می توان یک برنامه اجرایی دقیق ایجاد کرد. مدیر پروژه باید پاسخگوی کلیه تعهدات باشد و با اعضای هر دو سازمان کار کند تا اطمینان حاصل کند که کار به موقع انجام می شود و بر اساس استانداردهای توافق شده متقابل است. برخی مواقع مشتری فرایندهایی را انجام نمی دهد که احساس می کند کافی است و برای جبران این خلا gap به شرکت BPO مراجعه می کند. به عنوان مثال اغلب می توان به طراحی برنامه های آموزشی سطح پایین ، فرایندهای مدیریت کیفیت کلی و راه حل های اطلاعاتی اشاره کرد.
سازماندهی عملیات دریایی برای آینه کاری عملیات داخلی از نظر افراد ، نسبتها ، فرایندها ، رویه ها ، فرماندهی و کنترل طراحی شده است. شرکت BPO باید یک گروه عملیاتی اختصاصی ایجاد کند که با همان استانداردهای کارکنان داخلی مشتری استخدام و آموزش دیده باشد. سپس شرکت BPO با مشتری کار می کند تا روند ارزیابی و استخدام را تکثیر کند و اغلب مشتری را به ویژه در انتخاب اعضای اصلی کارکنان دعوت می کند. آموزش باید توسط کارکنان متخصص که اولین بار توسط مشتری از طریق یک فرآیند جامع آموزش مربی تأیید شده اند ، انجام شود.
اگر فرآیندهای م inثر وجود نداشته باشد یا شکاف هایی وجود داشته باشد ، شرکت BPO می تواند راه حلهای مناسب برای مشتری ارائه دهد. غالباً ، مشتری در مراحل اولیه اجرا ، عضوگیری از کارکنان خود را در سایت فراساحل انتخاب می کند. این کارشناسان موضوع موضوع به عنوان تسهیل کننده آموزش در محل کار هستند و انتقال دانش نهادی را به اعضای خارج از تیم تیم تسریع می کنند. مدیر حساب برای خدمت به مشتری وجود مطالب مرتبط دارد. این متخصص بسیار آموزش دیده و توانمند فراتر از یک نماینده BPO است. او مسئولیت شخصی اجرای برنامه را بر عهده می گیرد و از زمان اجرای برنامه به عنوان یک نقطه تماس و تماس واحد عمل می کند.
عملیات برای BPO باتجربه یا ارائه دهنده خدمات برون سپاری ساده اثبات شده است. بیشتر اعضای تیم BPO در مواقعی که برای مشتری راحت باشد کار می کنند. دقیقاً مانند کارمندان مشتری در مکان های دیگر ، می توانید از طریق تلفن (بدون نیاز به راه دور یا شماره گیری بین المللی) ، ایمیل یا تلفن همراه با آنها تماس بگیرید. از آنجا که یک شرکت BPO می تواند از سیستم های مشتری استفاده کند ، اطلاعات عملکرد در صورت نیاز و در قالب درخواست شده در دسترس است.
در صورت اطمینان از امنیت سیستم ها و اطلاعات کارفرما ، افزونگی های داخلی IT خدمات بی وقفه را تضمین می کنند. از آنجا که تیم دریایی به برنامه مشتری اختصاص یافته و مطابق با استانداردهای وی آموزش دیده است بیشتر ، عملکرد آنها دقیقاً مانند کارکنان داخلی گوگل ادوردز مشتری است. ارتباطات ، آموزش مداوم ، گزارش دهی ، مدیریت عملکرد و حل مشکلات بخشی از کار روزانه است که از آنها انتظار می رود. توصیه می شود که یک جلسه هفتگی بین کارکنان اصلی دریایی و شخص مدیریتی که مسئول عملیات کلی سازمان مشتری است برگزار شود. هدف این است که تمام معیارهای برنامه را بررسی کنید ، در مورد اقدامات آینده بحث کنید ، مشکلات را حل کنید و یک محفل برای کار تیمی و ارتباطات موثر فراهم کنید.
بهبود مستمر ضروری است. به منظور ایجاد روابط طولانی مدت ، یک ارائه دهنده BPO باید بیش از هزینه های پایین و بهبود کیفیت انجام دهد. توانایی ایجاد همکاری بهتر در تجارت باعث ایجاد ارزش واقعی در روابط می شود. برای تسهیل این امر ، بررسی های سه ماهه کسب و کار توصیه می شود ، جایی که هر دو مدیر عامل و مدیر ارشد به صورت حضوری با یکدیگر ملاقات می کنند تا در مورد راه های بهبود تجارت و برنامه ریزی موثر صحبت کنند. این فرایند وسیله نقلیه ای برای بهبود مستمر ، یکپارچه سازی و برنامه ریزی و اجرای م longثر بلند مدت و کوتاه مدت کسب می کند. همچنین به عنوان محفلی برای ایجاد روابط بین اعضای تیم مشترک عمل می کند.
آموزش مداوم کارمندان دریایی و جلسات منظم تیمی که برای شناسایی تفکر و ایده های مردم انجام می شود ، همچنین ایجاد یک روند تجدید و بهبود مستمر است. علاوه بر این ، مدیر حساب BPO به طور پیشگامانه در تلاش است تا تجارت را بهبود بخشد و منبعی از منابع ارزشمند برای کارکنان مدیریت مشتری باشد.

توسط