یک کاربرگ برای کمک به کودکان با مدیریت خشم
برخورد با کودکانی که مشکلات خشم دارند ممکن است چالش برانگیز باشد و نیاز به فکر و تخیل داشته باشد. ذهن کودک به طور معمول برای مقابله با احساس خشم شدید رشد کافی ندارد. آنها با این احساسات به روش کودکانه خود کنار می آیند که معمولاً شامل عمل کردن یا سرزنش کردن است. بچه ها که از جزئیات خاصی که باعث این رفتارهای رفتاری می شوند غافل هستند ، آماده نیستند که احساسات خود را توضیح دهند یا به اشتراک بگذارند. یافتن برنامه ها و منابع برای کنترل م angerثر خشم در کودکان احتمالاً به برنامه ریزی و برنامه های کاملاً اندیشیده شده نیاز دارد.
شخصی که در حال تدوین برنامه کنترل خشم برای کودکان است ، باید فعالیتها و تمریناتی را که ممکن است به کودکان علاقه مند شود در نظر بگیرد. قرار دادن کودک در محیط گروه پشتیبانی یا قرار ملاقات با روانپزشک احتمالاً نتیجه مثبتی نخواهد داشت. از آنجا که کودک احساس خشم خود را درک نمی کند ، به اشتراک گذاشتن یا صحبت کردن در مورد آنها با دیگران مشکل است. کودکان از کاربرگ ها و فعالیت های کنترل خشم که مخصوصاً برای رفع مشکلات خود طراحی شده اند ، بهره مند می شوند.
کودکان با کاربرگ ، صفحات رنگ آمیزی و پازل آشنا هستند. از این نوع فعالیت ها روزانه در محیط مدرسه استفاده می شود. گنجاندن دروس مدیریت خشم در این فعالیت ها منطقی خواهد بود. کاربرگ مدیریت خشم می تواند سرگرم کننده و جالب باشد. این کاربرگ های کنترل خشم می توانند تکنیک ها و استراتژی های کنترل خشم را به گونه ای آموزش دهند که کودکان درک کنند و به آنها پاسخ دهند. استفاده از موقعیت های آشنا در صفحات رنگ آمیزی یا کلمات مرتبط در پازل ممکن است به کودک کمک کند تا بدون پیچیده شدن شرایط ، با مسائل خشم کنار بیاید.
کودکان عاشق بازی و تفریح ​​هستند. علاوه بر استفاده از کاربرگ کنترل خشم ، ترکیب بازیها در برنامه کنترل خشم کودکان نیز ممکن است مفید باشد. بسیاری از مسائل مربوط به عصبانیت در کودکان ناشی از حسادت و رقابت است. انجام بازی هایی که تعامل سالم و همچنین بازی جوان را به کودکان می آموزد ، در رفتار آنها تفاوتی ایجاد می کند. آموزش كودكان به اینكه مشكلی نیست كه بازی كنید و همیشه برنده نباشید برای رشد رفتاری كودك مفید است. طراحی فعالیتهایی که شامل نقش آفرینی است ، ممکن است به کودکان کمک کند تا درک کنند که همیشه نمی توانند در مرکز توجه باشند. مدیریت خشم برای کودکان اینجا می تواند به انواع مختلفی آموزش داده شود که هم مثمر ثمر باشد و هم لذت بخش.
هنگامی که کودکان علائم عصبانیت و ناراحتی را نشان می دهند ، می توان از کاربرگ مدیریت خشم برای کشف مشکل اساسی استفاده کرد. ذکر امکانات مختلف برای عصبانیت آنها و وادار کردن آنها به خواندن آنها برای دیدن اینکه چه جملاتی در مورد آنها اعمال می شود ، ممکن است برای درمان کودکان مبتلا به خشم مفید باشد. جملات ساده با استفاده از معضلات روزمره که ممکن است اینجا کودک با آن روبرو شود می تواند در این کاربرگ های کنترل خشم استفاده شود. کودکان ممکن است حتی دلیل این صفحات کاری را نیز درک نکنند ، اما ممکن است اطلاعات مربوطه را ارائه گوگل ادوردز دهند که می تواند در درمان مشکل آنها کمک کند. برای ایجاد کاربرگ کنترل خشم که به درد کودکان می خورد ، فرد باید نحوه کار کودک و همچنین علاقه آنها را درک کند و از این دانش برای ایجاد یک برنامه موثر کنترل خشم برای کودکان استفاده کند.

توسط