با Active @ LiveCD هر رایانه ای را راه اندازی کنید
Active @ LiveCD مجموعه ای از برنامه های پیشرفته دیسک و داده است که از طریق یک محیط عملیاتی مستقل که مستقل از سیستم عامل شما کار می کند ، کار می کند. می توانید آن را از طریق رسانه های قابل جابجایی مانند درایو قلم USB یا دیسک نوری بوت کنید. می توانید از آن در هر دستگاهی استفاده کنید ، حتی اگر سیستم عامل عملکردی نصب نشده باشد. به لطف طیف گسترده ای از ابزارهای موجود ، می توانید عملکردهای مختلفی مانند حذف ایمن داده ها ، بازیابی پرونده های حذف شده ، تغییر تنظیمات و عملکردهای مهم سیستم و مدیریت پارتیشن ها را انجام دهید. علاوه بر این ، این شامل بسیاری از ابزارهای محاسباتی روزمره ، مانند ماشین حساب ، مرورگر وب ، دفترچه یادداشت و ویرایشگر رجیستری است.
به طور ایمن داده ها را حذف کنید
بیشتر افراد ادامه مطالب تصور می کنند که تخلیه سطل آشغال یا قالب بندی درایو نهایی است. از این گذشته ، هر زمان که بخواهید چنین اقدامی را انجام دهید که پرونده ها برای همیشه از بین بروند ، سیستم عامل شما به شما هشدار می دهد. با این حال ، در واقع اینطور نیست ، زیرا داده ها در هر دستگاه ذخیره سازی باقی می مانند تا زمانی که چیز دیگری آنها را رونویسی کند. بعضی اوقات ، این ممکن است ماهها یا حتی سالها طول بکشد ، به خصوص اگر دستگاه اغلب مورد استفاده قرار نگیرد. به همین ترتیب ، اگر می خواهید یک کامپیوتر قدیمی را بفروشید یا اهدا کنید ، باید گوگل ادوردز از قبل مطمئن شوید که اطلاعات شخصی شما به طور ایمن پاک شده است. نسخه جدید Active @ KillDisk 12 ، در این مجموعه گنجانده شده است. این دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال را مطابق با استانداردهای شناخته شده جهانی ، به طور امن پاک می کند
پرونده های پاک شده را بازیابی کنید
Active @ LiveCD 8 همچنین شامل نسخه های جدید Active @ UNDELETE و Active @ Partition Recovery است. اینها بهترین راه حلهای بازیابی دیجیتال LSoft Technologies هستند که برای بهره برداری از فرصتی که شما قبل از از دست رفتن داده های پاک شده برای همیشه از دست داده اید ، طراحی شده اند. به عنوان مثال ، اگر به طور تصادفی یک پارتیشن را گم کرده اید یا یک درایو را قالب بندی کرده اید ، باید سریع عمل کنید. شما می توانید از برنامه بازیابی پارتیشن برای بازیابی فوری پارتیشن های دیسک آسیب بیشتر بخوانید دیده یا قالب بندی شده استفاده کنید ، در حالی که نرم افزار بازیابی فایل به شما امکان می دهد فایلهای خاصی را که از سطل آشغال خارج شده اند ، بازگردانید. در آخرین نسخه ، از بسیاری از امضاهای پرونده پشتیبانی شده است که راهی آسان برای یافتن داده های قابل بازیابی به شما می دهد.
از همه چیز پشتیبان تهیه کنید
امن ترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات ، ایجاد یک تصویر کامل از کل دیسک است. به این ترتیب هیچ چیز فراموش نمی شود. همچنین ، اگر تصویر دیسک کاملی دارید ، می توانید سیستم عامل و برنامه ها و اسناد خود را به راحتی به یک دستگاه ذخیره سازی جدید یا رایانه منتقل کنید. این بسیار سریعتر از نصب مجدد همه چیز از ابتدا به صورت دستی است ، به خصوص اگر سیستم های جدید زیادی را همزمان تهیه می کنید. جدیدترین Active @ Disk Backup 2 همه کارها را برای شما انجام می دهد.
Active @ LiveCD 8 ، که در 5 ژوئن 2020 منتشر شد ، شامل آخرین نسخه از تمام ابزارهای ذکر شده در بالا ، و همچنین Active @ Password Changer 10 و Active @ Disk Editor 7 است. محیط بازیابی نیز مورد بازنگری قرار گرفته و اکنون بر اساس آخرین openSUSE جهش 15.1. Boot Disk Creator نیز به روز شده است ، و روشی سریعتر و کارآمدتر برای ایجاد رسانه بوت خود ارائه می دهد. جدیدترین ابزار بازیابی و مدیریت دیسک را که امروز تنظیم شده بارگیری کنید.

توسط