بازاریابی در اینترنت – 7 قدم برای موفقیت
بازاریابی در اینترنت در واقع فرایندی کاملاً مستقیم و رو به جلو است که بیشتر از استفاده از فناوری ، منطق را به کار می برد. برای هر کسی که مایل به راه اندازی مشاغل آنلاین باشد ، کلید موفقیت موفقیت آمیز در این مجموعه خواهد بود.
در اینجا یک فرآیند 7 مرحله ای ساده وجود دارد که می توانید هنگام بیشتر شروع یک تجارت آنلاین دنبال کنید که به شما کمک می کند تا سازماندهی داشته باشید و در عین حال کسب و کار خود را برای رشد آینده آماده کنید.
یک طاقچه انتخاب کنید
بازاری را انتخاب کنید که مورد علاقه شما باشد چه به دلایل شخصی باشد و چه به دلیل انگیزه های مالی. داشتن علاقه فقط به حفظ انگیزه شما بعد از شروع یک کار آنلاین کمک می کند زیرا شما در این کار سرمایه گذاری زیادی در وقت و انرژی خود خواهید داشت. همچنین مطمئن شوید که بازار یا بازار ادامه مطالب از این منظر سودآور است که افرادی که به آن علاقه دارند مایل به صرف پول هستند.
یک محصول را انتخاب یا ایجاد کنید
تعیین کنید چه چیزی شما را به این جایگاه ارتقا می دهد. اکنون بسته به مدل کسب و کاری که انتخاب می کنید ، ممکن است محصول خود را توسعه دهید یا شاید فروش محصولات وابسته را انتخاب کنید. بازاریابی وابسته آنلاین نه تنها یک تجارت بسیار سودآور است بلکه یک راه عالی برای شروع یک تجارت آنلاین است زیرا سرمایه گذاری کمی لازم است و می توانید به سرعت سود کسب کنید. این مدل خاص به شما بهترین شانس را می دهد که یک موفقیت آنلاین را شروع کنید.
یک گزارش کوتاه ایجاد کنید
گزارش نسبتاً کوتاهی ایجاد کنید که مربوط به طاقچه ای باشد که وارد می کنید. انجام این کار آسان است و با گردآوری برخی از دانش یا تحقیقاتی که در مورد خود انجام داده اید ، قابل تحقق است. گزارش 5 تا 10 صفحه ای بسیار خوب است زیرا شما این گزارش را به عنوان هدیه رایگان به افرادی که از صفحه انتخاب شما بازدید می کنند ارائه می دهید.
صفحه Squeeze را تنظیم کنید
صفحه فشار شما محلی است که در آن جعبه انتخاب خود را پیدا کرده و همچنین مکانی که هدیه رایگان گزارشی را که ایجاد کرده اید ارائه می دهید. این صفحه به این صورت است که شما لیستی ایجاد می کنید تا مخاطبان بسیار هدفمندی از افرادی داشته باشید که بتوانید به راحتی محصولات خود را به آنها تبلیغ کنید.
ایجاد یک وبلاگ
چرا ، زیرا انجام آن از ساخت وب سایت آسان تر و همچنین بهینه سازی برای بازدید از موتور جستجو بسیار آسان تر است. “وبلاگ های رایگانی” وجود دارد که می توانید ایجاد کنید اما پیشنهاد می شود وبلاگ خود را در میزبانی “پولی” قرار دهید ، زیرا به شما امکان کنترل بیشتر آن را می دهد.
پاسخگوی خودکار را تنظیم کنید
نسبت به نوشتن یک سری ایمیل هایی که می توانید به لیستی که در حال ساخت آن هستید ارسال کنید ، یک سرویس پاسخگوی خودکار که از آن راحت هستید پیدا کنید. این ایمیل ها پیام های تبلیغاتی ای است که شما هنگام بازاریابی هرگونه محصول یا خدماتی که ممکن است ارائه دهید ، ارسال می کنید. پاسخگوی خودکار باید با شروع یک کار آنلاین راه اندازی شود.
ایجاد ترافیک
به هر روشی که راحت ترید ، رانندگی و / یا جذب ترافیک به وبلاگ خود را شروع کنید. روش های ایجاد ترافیک زیادی وجود دارد که می توانید از جمله بازاریابی محتوا ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، پرداخت به ازای هر کلیک و غیره انتخاب کنید. بعضی از آنها هزینه دارند در حالی که روش های دیگر رایگان هستند. به سادگی چند تکنیک متناسب با بودجه یا مجموعه مهارت های خود را انتخاب کنید و مشغول کار شوید!
کلید موفقیت در بازاریابی در اینترنت ، آماده سازی ساختار کسب و کار شما برای کارآیی و گسترش است. هنگام راه اندازی مشاغل آنلاین ، دو نکته قابل تأمل ، توانایی بازار و توانایی شما برای هماهنگی و مدیریت رشد در آینده است. تنظیمات 7 مرحله ای که در بالا بررسی کردیم می تواند در هر گوگل ادوردز زمان که بخواهید برای شروع یک تجارت آنلاین استفاده کنید. اگر به درستی اجرا شود ، کسب و کار خود را به گونه ای تنظیم می کنید که شروع موفقیت آمیز را تجربه کند و در عین حال برای آینده نیز کار می کند.

توسط