نحوه مدیریت یک انجمن را بیاموزید
چه تعداد از ما سعی در ایجاد یک انجمن داشته ایم؟ چند نفر از ما به دلیل هرزنامه نویسان یا مشکلات فنی مجبور شدیم آن را تعطیل کنیم؟ تالارهای گفتمان سخت ترین کارها برای شروع و نگهداری در شبکه هستند زیرا ساعت ها کار و تلاش می کنند. قبل از شروع به باز کردن انجمن خود و خرید سرور برای آن گوگل ادوردز ، باید مقررات اساسی در مورد چگونگی توانایی مدیریت آن را درک کنید.
انتخاب یک سرور
اولین چیزی که باید یاد بگیرید نحوه انتخاب سرور مناسب است. این وب سایت های مختلف ممکن است کاملاً بزرگ باشند و به همین دلیل باید بتوانند از پس نرم افزار و میزان محتوا و افرادی که امیدوارید در آن جا بیایند استفاده کنند. با بهینه سازی صحیح ، شما می توانید بیش از 15000 بازدید کننده را در یک روز بیاورید – اما اگر سرور شما خراب شود ، به شما آسیب می رساند.
مکالمه جرقه ای
مردم دوست دارند در مورد موضوعات متمایز درباره اتفاقات در جهان صحبت کنند. یکی مطالب بیشتر از راه هایی که می توانید توجه خود را به سایت خود جلب کنید این است که با صحبت در مورد یک موضوع قابل بحث علاقه به افراد را کاهش دهید. من به یاد می آورم که در مورد یک فیلم در وب سایت خود یک نقد و بررسی بد انجام داده ام و قبل از اینکه متوجه شوم صدها بازدید کننده در آن هفته داشتم که مرا و بررسی خود را حذف می کردند. آنها نمی توانستند تحمل کنند – اما در عین حال نمی توانند در برابر آمدن مقاومت کنند.
اگرچه جنجال می تواند به نوعی برای انجمن شما مفید باشد اما ممکن است به آن آسیب برساند. شما نمی خواهید سوژه ها را خیلی دور بگیرید و بگذارید بحثی چنان از کنترل خارج شود که مردم تا جایی که بازگشت ندارند عصبانی شوند. سعی کنید از موضوعاتی که می تواند باعث ایجاد مشکل در بازدیدکنندگان شما شود و باعث حمله لفظی دیگران به دیگران شود ، دوری کنید. هر کسی که به قوانین دوستانه شما پایبند نباشد باید به عنوان یک عضو حذف شود.
فعال باش
شما می توانید افراد دیگری را کنترل کنید که انجمن شما را کنترل در اینجا بیشتر بخوانید کنند – اما در نهایت وظیفه شما این است که اطمینان حاصل کنید همه کارها به درستی انجام می شود. اگر سرور خراب شود یا مشکلی وجود داشته باشد ، اطمینان حاصل کنید که اعضا از آن مطلع هستند و اینکه شما اتفاقات رخ داده را توضیح می دهید. همچنین در موضوعات دیگر هیئت مدیره شرکت کنید و شرکت کنید.

توسط