توسط

جولای 13, 2021


کسب درآمد با فرصت درآمد مشاغل خانگی
شما باید بتوانید در پاراگرافهای زیر چندین واقعیت ضروری در مورد مشاغل خانگی را بیابید. اگر حداقل یک واقعیت وجود دارد که قبلاً از آن اطلاع نداشتید ، تفاوتی که ممکن است ایجاد کند را تصور کنید.
روش های زیادی برای کسب درآمد از طریق مشاغل خانگی وجود دارد و حتی برخی از آنها به قول خود عمل می کنند. مهم نیست که چه نوع کاری را انجام می دهید ، یک فرصت درآمد مشاغل خانگی برای شما وجود دارد. چه در مطالب بیشتر خانه کار کنید و چه از خانه ، می توانید یک خط کاری پیدا کنید که می توانید انجام دهید و با انجام آن درآمد کسب کنید.
بازاریابی چند سطحی حد و مرز نمی شناسد ، در واقع هنگام توسعه برای اولین بار به عنوان توزیع کننده شناخته می شد و چند شرکت به دلیل این فرصت های درآمد مشاغل خانگی توانستند رشد فوق العاده ای را تجربه کنند. شرکت هایی مانند Fuller Brush ، Amway و Avon چند نام بزرگتر هستند که در برنامه فروش خود از بازاریابی چند سطح استفاده می کنند. یک نماینده فروش در یک سرزمین کار می کند ، سایر نمایندگان فروش را توسعه می دهد و سپس آنها مدیر منطقه می شوند ، بر کسانی که آموزش می بینند نظارت و کمک می کنند.
این نماینده در ازای فروش افرادی که به آنها کمک کرده کمیسیون کمی به دست می آورد ، در حالی که تمام وقت در خانه کار می کرد. این امر این مطالب مرتبط شرکت ها را قادر ساخت تا یک تیم ملی فروش را با حداقل هزینه برای خود شرکت توسعه دهند. این روش همچنین اطمینان داد که رویکرد شرکت در فروش ثابت است زیرا هر نماینده فروش از همان سطح فروش استفاده می کند و آن را با شخصیت خاص خود تزریق می کند ، اما زمین اصلی توسط شرکت نوشته شده و توسط همه دنبال می شود.
به آنچه تاکنون خوانده اید فکر کنید. آیا آنچه را که قبلاً در مورد مشاغل خانگی می دانید تقویت می کند؟ یا چیز کاملا جدیدی وجود داشت؟ پاراگراف های باقی مانده چطور؟
با مشاغل آنلاین ، این روند با یک نفر در حال توسعه یک منطقه و کار با دیگران برای تبدیل شدن به نماینده فروش یک شرکت مشابه است. نفر اول در یک منطقه از فروش دیگران که زیر نظر آنها کار می کنند درآمد کسب خواهد کرد. یک تفاوت اصلی این است که با بسیاری از برنامه های بازاریابی چند سطح ، تعداد افرادی که می توانند تحت کار خود جذب کنند محدودیت دارد.
برنامه های وابسته جدیدترین عصبانیت هستند و می توانند یک جریان درآمد پایدار ایجاد کنند. بسیاری از شرکت ها تقریباً به طور انحصاری از بازاریابی وابسته استفاده می کنند و از مکان های تبلیغاتی سنتی دوری می کنند و فقط هزینه پاسخ های تبلیغاتی را می پردازند. از آنجا که شما صاحب وب سایت خود هستید و تبلیغات خود را در سایت خود برای شرکت های دیگر قرار می دهید ، کار می کند. هنگامی که یک بازدید کننده از سایت شما بر روی یکی از تبلیغات شرکت وابسته شما کلیک می کند و خرید می کند ، در ازای فروش کارمزد دریافت می کنید. اگر هیچ فروشی انجام نشود ، تبلیغ کننده هزینه فضای سایت شما را پرداخت نمی کند.
برای یک شرکت ، داشتن همه تبلیغات آنها در سایت های وابسته از دو طریق به نفع آنهاست. ابتدا تبلیغات آنها در هزاران وب سایت قابل مشاهده است. ثانیاً ، یکی از روشهای مورد استفاده موتورهای جستجو برای تعیین رتبه ، تعداد پیوندهای با کیفیت به یک سایت است. با تبلیغات وابسته ، به ویژه آنهایی که محتوای مشابه به آنها لینک می دهند ، می توانند در موتورهای جستجو به رتبه بالاتری دست یابند و احتمال جذب بازدید کننده بیشتری را افزایش دهند.
با امتناع از آموختن جزئیات مربوط به مشاغل خانگی ، خود را محدود نکنید. هرچه بیشتر بدانید ، تمرکز روی موارد مهم آسان تر خواهد بود.کسب درآمد با فرصت درآمد مشاغل خانگی

 

توسط