توسط

جولای 13, 2021


قانون خود را تغییر ندهید ، دروس مخاطب خود را از پدر لیزا تغییر دهید
گوگل ادوردز چرا هزینه ساختن یک بحث قدرتمند با امضا که می فروشد و به آن پایبند هستید ، هزینه دارد
این درس از پدر 82 ساله من ، ادی گارسون است. وی یک ونترولوکویست مشهور در جهان بود که سه بار به دور دنیا سفر کرد و در بزرگترین صحنه های نیویورک و لندن بیشتر بخوانید بازی کرد.
هنگامی که من برای اولین بار در بزرگسالی کار خود را شروع کردم ، او به من گفت: “لیزا ، عملت را تغییر نده. مخاطب خود را تغییر بده.”
من مدتی متوجه این موضوع نبودم ، اما از آن زمان من به توصیه های او پیروی می کردم – با پایین آوردن یک سخنرانی امضا و سپس سخنرانی در مراحل زنده ، در زمان برگزاری سمینارهای تلویزیونی ، در همه جا.
و در حالی که من سخنرانی خود را توسعه داده ام – به آن افزوده و آن را تقویت کرده ام – اساساً از چهار سال قبل از همان عنوان و همان ساختار و محتوای اساسی استفاده کرده ام. و با ادامه مطالب این صحبت ها ، من یک مشاغل خانگی چند میلیون دلاری ساخته ام!
به آن فکر کنید ، چرا می خواهید صحبت خود را تغییر دهید؟ هر وقت صحبت می کنید بازار شما تغییر نمی کند. شما کی هستید ، داستان شما تغییر نمی کند. تحولی که ارائه می دهید تغییر نمی کند. مطالعات موردی و توصیفات شما تغییر نمی کند. پس چرا باید صحبت شما تغییر کند؟ نباید
در اینجا چند دلیل دیگر برای تغییر نکردن صحبت شما وجود دارد:

* برای نوشتن مجدد صحبت های خود هر بار که از شما خواسته می شود صحبت کنید ، انرژی و استرس زیادی لازم است.

* با ثابت نگه داشتن صحبت های خود می توانید یک بار رول شوید و با تکرار تمرین آن را بهبود ببخشید.

* وقتی همه وقت صحبت های مختلفی ارائه می دهید ، سیستم عامل خود را رقیق می کنید. شما می خواهید با تحول منحصر به فردی که تسهیل می کنید شناخته شوید.

* مروج ها دوست دارند بدانند که چه کسی را رزرو می کنند و چه چیزی را می گیرند.
بعضی از شما ممکن است فکر کند ، “واقعاً؟ من واقعاً باید همان سخنرانی را با یک سازمان مدنی انجام دهم که مثلاً در یک همایش معنوی زنان سخنرانی کنم؟”
اساساً بله اکنون ، بسته به آنچه ارائه می دهید ، ممکن است بخواهید اجزای خاصی را مبادله و خارج کنید. ممکن است بخواهید عنوان خود را کمی تغییر دهید ، برخی از داستان های مربوطه را اضافه کنید و گاهی اوقات تا حدودی زاویه خود را تغییر دهید. اما ، چرخ را دوباره اختراع نکنید.
گفتگوی امضای خود را بسازید ، آن را تقویت کنید ، بهبود ببخشید. مطمئن شوید که پیشنهاد شما خوب است و سپس آن را در جاده بیرون بیاورید.
تصور کنید که اگر در خانه نیستید و هر چند هفته یکبار اسلایدهای جدید ایجاد می کنید ، تمام انرژی لازم برای رزرو شما و برقراری ارتباط مستقیم با مشتری را تصور کنید!قانون خود را تغییر ندهید ، دروس مخاطب خود را از پدر لیزا تغییر دهید

 

توسط