نرم افزار رسانه ای جامع و مقرون به صرفه
بیشتر ما برای مشاهده و مدیریت مجموعه رسانه های خود از چندین برنامه مختلف استفاده می کنیم. ما یک برنامه برای مشاهده عکس ها ، یک برنامه دیگر برای تماشای فیلم های بارگیری شده ، یک برنامه برای گوش دادن مطالب مرتبط به موسیقی مورد علاقه خود و دیگری برنامه دیگر برای تماشای خدمات تلویزیونی پخش جریانی داریم. علاوه بر این ، بیشتر ما از طیف گسترده ای از دستگاه ها برای همه این موارد از جمله دسک تاپ ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن های هوشمند استفاده می کنیم. بسیاری از این دستگاه ها سیستم عامل های مختلفی را نیز اجرا می کنند و اغلب لازم است که برای شروع پخش ، فایل های رسانه ای را به صورت دستی در دستگاه دیگری کپی کنید. با این وجود تصور نکنید که به جای داشتن یک سرور رسانه ای که با همه چیز کار می کند و از همه قالب های ویدیویی ، صوتی و تصویری محبوب پشتیبانی می کند ، نیازی به ذکر خدمات معروف ویدیویی درخواستی مانند Netflix نیست. این مزیت استفاده از مرکز رسانه ای JRiver است.
JRiver Media Center یک انتخاب عالی برای طرفداران موسیقی است ، زیرا از هر دو کیفیت و کیفیت صوتی صوتی استفاده می کند. اگر علاوه بر پخش جریانی رادیویی آنلاین و سرویس های مشابه ، به دسترسی سریع و سریع به گوگل ادوردز بایگانی بسیار زیاد فایل های صوتی می خواهید ، می توانید این کار را از طریق یک رابط انجام دهید. همچنین می توانید محتوا را از سی دی های صوتی پاره کنید تا مجموعه موسیقی قدیمی خود را مدرن کنید و از راحتی دسترسی به آن از هرجایی لذت ببرید. همچنین این یک انتخاب عالی برای علاقه مندان با بصیرت بیشتر است ، زیرا کیفیت بالایی را فراهم می کند که توسط میکس کردن ، کنترل بلندگو و مسیرهای صوتی 64 بیتی امکان پذیر است. تنظیم حجم ، عمق بیت و میزان نمونه به روش ریاضی و بدون اتلاف آسان است تا بالاترین درجه کیفیت ممکن حفظ شود. همچنین کنترل های پیشرفته تری مانند پشتیبانی از پلاگین VST ، مدیریت باس و تصحیح اتاق را فراهم می کند.
مرکز رسانه ای JRiver همچنین برای نیازهای سخت گیرانه علاقه مندان به سینما و سینما سازگار شده است. برای تأمین انرژی یک رایانه شخصی سینمای خانگی که به تلویزیون ، پروژکتور یا گیرنده صوتی / تصویری متصل است ، ایده آل است. با استفاده از برنامه تلفن همراه برای تلفن های هوشمند مجهز به Android ، حتی می توان به طور کامل از راه دور تجربه را کنترل کرد. این برنامه همچنین از کنترل از راه دور Windows Media Center پشتیبانی می کند و شما می توانید از Web Remote در دستگاه های مجهز به iOS مانند بیشتر iPhone و iPad استفاده کنید. برای دوستداران صوتی ، این برنامه از جریان DTS و Dolby True HD نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، بسته پخش ویدئو بسته های اضافی زیادی را برای ادغام یکپارچه سرویس های جریان محبوب مانند Netflix و Hulu فراهم می کند. نصب فیلترهای DirectShow کاملاً خودکار است و پشتیبانی محلی از تیونرهای معروف تلویزیون را فراهم می کند. البته ، شما همچنین می توانید مجموعه فیلم های بارگیری شده خود را بدون هیچ مشکلی پخش کنید.
سرانجام ، مرکز رسانه ای JRiver با خدمات ویدئویی ، صوتی و پخش جریانی متوقف نمی شود. این برنامه همچنین شامل یک بیننده فایل تصویری کامل است که روشی آسان برای ذخیره ، مشاهده و به اشتراک گذاری عکس های شما فراهم می کند. به سادگی دوربین خود را به برق متصل کنید ، و می توانید فایل های خود را مشاهده و کپی کنید و حتی آنها را با برچسب سازماندهی کنید. ویژگی های اساسی ویرایش تصویر نیز گنجانده شده است ، به شما امکان می دهد عکس ها را برش دهید ، تنظیم کنید و اندازه آنها را تغییر دهید. همچنین می توانید برای اشتراک گذاری آسان رسانه های اجتماعی ، آنها را به سرویس های معروف مانند Flickr یا Facebook ارسال کنید. امروز با بارگیری برنامه در شروع کنید. یک نسخه آزمایشی رایگان نیز در دسترس است.

توسط