نحوه استفاده موثر از محصولات دست دوم در مشاغل خود
مشاغل بیشتر از هر زمان دیگری مشتاق پس انداز هستند.
به دلیل این اوقات دشوار و نامشخص ، بسیاری از شرکت ها مجبور به کاهش هزینه ها و ارزیابی مجدد بودجه خود شده اند. حتی کسانی که در حال شکوفایی هستند نیز مشتاقانه اطمینان دارند که برای آینده تنظیم شده اند و در برابر شرایط نامشخص و پیش بینی نشده محافظت می شوند.
در اکثر صنایع ، با برنامه های اخراج و اخراج ، کار از راه دور ، انتقال عملیات بصورت آنلاین و موارد دیگر ، چندین تغییر در چند بخش انجام شده است. اما یک تغییر زیر بحث ، حرکت به سمت استفاده از محصولات دست دوم بوده است.
در زیر ، برخی از دلایل اصلی این که چرا این تغییر را مشاهده کرده ایم ، اینکه چرا باید آن را برای تجارت خود در نظر بگیرید و چگونگی استفاده حداکثری از محصولات دست دوم که در حال حاضر استفاده می کنید ، بررسی می کنیم.
مزایای استفاده از محصولات دست دوم

* این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود یکی از مهمترین دلایل استفاده از محصولات دست دوم در تجارت شما به همین دلیل ساده است که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. این مورد اهمیت ویژه ای دارد اگر کسب و کار شما به طور گسترده توسط اپیدمی ویروس کرونا آسیب ببیند ، به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت تازه تاسیس هستید ، یا به سادگی می خواهید هزینه های اضافی خود را کاهش دهید.
استفاده از وسایل دست دوم در صورت خرید جدید – حتی اگر تنها چند ماه از رده خارج باشد – می تواند کسری از هزینه خرید اقلام را به همراه داشته باشد! آنها همچنین ممکن است یک محصول یا نسخه جدید باشند که به سادگی یک هدیه برگشتی یا ناخواسته هستند. در هر دو شرایط ، پس انداز بزرگی باید پس انداز شود.
انتخاب محل خرید اقلام دست دوم به خصوص مورد توجه است. شما می خواهید بیش از هر زمان دیگری اطمینان داشته باشید که کالای معیوب یا فرومایه ای خریداری نمی کنید. همچنین ممکن است لازم باشد نسبت به اقلام و مارک های تقلبی احتیاط کنید.
در صورت استفاده از مشاغل معتبر و معتبر دست دوم – به خصوص مشاغل دارای اعتبار و دانش خاص صنعت خود ، از این امر می توان جلوگیری کرد.
به عنوان مثال ، اگر شما یک حرفه پذیرایی یا مهمان نوازی هستید ، خرید تجهیزات پذیرایی دست دوم از یک تامین کننده متخصص در این زمینه می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد ، در حالی که اگر لوازم الکترونیکی می فروشید باید مطمئن باشید که همه موارد برای استفاده ایمن هستند ، بنابراین ممکن است بخواهید فقط از خرده فروشان معتمد صنعت سهام خریداری کنید.
تحقیق خود را انجام دهید ، و هر گونه سوال یا نگرانی را مطرح کنید ، بنابراین می توانید با اطمینان کامل خرید کنید. اگر به درستی انجام شود ، خرید کالاهای دست دوم که برای تجارت شما ضروری است می تواند راهی عالی برای عملکرد بهینه شرکت با کسری از هزینه طبیعی باشد.

* سبزتر است خرید اقلام دست دوم بدون شک خرید کاملاً جدید و سبز برای محیط زیست بهتر است.
این بدان دلیل است که رویکردی دو برابری دارد که برای کره زمین بهتر است. در مرحله اول ، با بازیافت ، استفاده مجدد از آنها یا استفاده مجدد از آنها ، تعداد مواردی را که به در اینجا بیشتر بخوانید محل دفن زباله می روند کاهش می دهد. همچنین نیاز به تولید موارد جدید را کاهش می دهد ، که می تواند شامل فرآیندهایی باشد که هزینه بر است ، باعث آلودگی یا استفاده از سوخت های فسیلی می شود.
بسیاری از مشاغل در حال حاضر بسیار نگران تأثیرات محیطی خود هستند – به خصوص اگر این یک بخش اصلی از نام تجاری آنها باشد یا آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که واجد شرایط انگیزه های سازگار با محیط زیست یا کسر مالیات هستند.
استفاده از وسایل بازیافتی یا دست دوم می تواند راهی عالی برای کاهش اثر کربن در کسب و کار شما و به طور کلی فرهنگ و رویکرد “سبزتر” شما باشد.
در حال خارج شدن بیشتر از موارد دوم
بسیاری از مشاغل و کارآفرینان از خرید اقلام دست دوم خوشحال هستند و آرزو می کنند رویکردی سازگار با محیط زیست را اتخاذ کنند. اما آنها هنوز نمی خواهند خریدهایشان به هیچ وجه عملکرد کمتری داشته باشد و یا از کارآیی کمتری برخوردار باشند.
برای کمک به اطمینان از عملکرد مطلوب ، روش های آزمایش شده ای وجود دارد که می توانید از وسایل دست دوم خود بیشترین بهره را ببرید.
اولین مورد اطمینان از خرید خود از خریدار معتبر است. این می تواند به معنای آگاهی و احترام آنها به عنوان رهبران بازار در صنعت شما باشد ، یا اینکه خدمات جامع مشتری ارائه می دهند و در صورت بروز مشکل به راحتی قابل تماس هستند.
نکته بعدی این است که همیشه از هرگونه ضمانت یا پوشش مناسب بیمه استفاده کنید یا از آن استفاده کنید. حتی محصولات معتبر نیز گاهی اوقات ممکن است عملکرد نامناسبی داشته و یا نیاز به تعویض داشته باشند ، بنابراین سعی کنید این گزینه را همیشه در دسترس داشته باشید تا روند کار نرمتر انجام شود.
تعمیرات و نگهداری منظم نیز یک روش عالی برای اطمینان از بهترین کارایی از کالای دست دوم خود است ، چه ماشین ، کامپیوتر ، لوازم خانگی یا هر چیز دیگری خریداری کرده اید.
سرانجام ، بهبود دانش خود در مورد محصول – اعم از جدید یا دست دوم – با خواندن یک کتابچه راهنما یا مشاوره آنلاین ، یک روش عالی برای اطمینان از استفاده صحیح از آن و بهره مندی بیشتر از سرمایه خود است!
ادامه مطالب

توسط