توسط

جولای 12, 2021


مدیریت وزن سبک جدید من است
مدیریت وزن موضوعی است که من بارها در مورد آن خوانده ام ، اما این بود ، آن را خواندم. من تصمیم گرفتم که وقت آن رسیده است که از همه این دروس استفاده خوبی کنم. شما باید تصمیم خود را بگیرید و به تدریج اهداف خود را بدست آورید. سعی کنید ورزش بخشی از زندگی روزمره شما باشد و رژیم غذایی سالمی را دنبال کنید.
شیوه زندگی خود را بررسی کنید ، آیا به اندازه کافی ورزش نمی کنید یا در مکان های فست فود بیرون غذا می خورید که می تواند بر وزن شما تأثیر بگذارد. این را با غذا خوردن در مکانهایی که می توانید میزان مصرف خود را ادامه مطالب کنترل کنید جایگزین کنید و به جای سوار شدن در آسانسور ، برای تغییر یک پله را طی کنید. قبل از شروع در هر خیابان مدیریت وزن ، لطفاً در مورد چگونگی سلامتی “شما” به پزشک خود نظر دهید.
بعد از اینکه فهمیدید چه کاری باید انجام دهید ، به همه فواید سلامتی خود فکر کنید. با کاهش خطر ابتلا به بسیاری از شرایط سلامتی ، اول و مهمتر شما عمر طولانی تری خواهید داشت. انرژی بیشتری خواهید داشت و این باعث لذت بیشتر ورزش می شود. تمام دیدگاه شما تغییر خواهد کرد و احساس بسیار بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. این احساس ارزشمندی بیشتر باعث القای نمونه های مثبتی به خانواده و دوستانتان می شود.
بدن شما انرژی خود را از مواد غذایی کالری می گیرد. کاهش یا افزایش وزن به سادگی به میزان کالری دریافتی شما در مقایسه با میزان کالری سوزاندن بدن بستگی دارد. یک پوند چربی بدن از 3500 کالری تشکیل شده است. بنابراین به ازای هر 3500 کالری استفاده نشده ، شما 1 پوند اضافه می کنید.
بگذارید چگونگی کاهش وزن را برای شما توضیح دهم ، اگر کالری کمتری از بدن مصرف کنید بسیار ساده است. سپس بدن شما آن تجمع سرسخت چربی را خواهد سوزاند. کاهش وزن بی خطر در هفته 2 پوند است. تلاش برای از دست دادن بیش از این مقدار می تواند باعث از دست رفتن عضله و بدن بدون چربی بدن شود ، نه چربی. این می تواند برای بدن و سلامتی شما بسیار خطرناک باشد. همانطور که گفته شد ، برای افزایش وزن شما با خوردن کالری بیشتر از آنچه بدن می بیشتر بخوانید تواند استفاده کنید ، عکس این عمل را انجام می دهید.
پزشک و شما می توانید با تعیین BMI (شاخص توده بدنی) ، وزن سالم را تعیین کنید. این با استفاده از مثالهای زیر ساده است:
مثال: زن ، 5 فوت 6 اینچ (66 اینچ) ، 179 پوند.

* وزن خود را در 703 ضرب کنید. مثال: 709 70 179 = 125837

* آن عدد را بر اساس قد خود بر حسب اینچ تقسیم کنید (1 فوت = 12 اینچ) .مثال: 125،837 تقسیم بر 66 = 1،907

* دوباره آن عدد را بر قد (در اینچ) تقسیم کنید. مثال: 1،907 تقسیم بر 66 = 28.8

* این عدد برابر با BMI شما است. به عنوان مثال: BMI = 28.8
BMI شما به چه معناست؟ كمبود وزن كمتر از 18.5 است. وزن سالم 18.5 تا 24.9 است. اضافه وزن 25 تا 29.9 است. چاقی 30 یا بیشتر است.
BMI شما بازتاب مستقیمی از سلامت کلی شما نیست. با استفاده از یک نوار اندازه گیری ، اندازه گیری کمر را بدست آورید و آن را دور کمر قرار دهید ، دقیقاً بالاتر از نیروی دریایی. کمر نهایی سالم: برای زنان 32 اینچ یا کمتر و برای آقایان 40 اینچ یا کمتر است. اکنون تصمیم دارم وزن خود را کنترل کنم. من قصد دارم گام های کوچکی برای رسیدن به اهداف مدیریت وزن خود ، که دکتر و خودم تعیین کرده ام ، بردارم.مدیریت وزن سبک جدید من است

 

توسط