اسکای بانک محصولی را برای مشاغل کوچک معرفی می کند
Skye Bank Plc محصولی جدید به نام Skye Xcel را به بازار عرضه کرده است که برای مراقبت از مشاغل کوچک در کشور و کمک به آنها در رشد تولید کنندگان ملی طراحی شده است.
این محصول بر روی مشاغل کوچک متمرکز است و به آنها کمک می کند تا فرآیندهای کاری خود را بهبود بخشند و همچنین بانک ها را برای پشتیبانی مالی جذاب کنند. این محصول به حداقل موجودی N150،000 نیاز دارد در حالی که دارندگان می توانند از تسهیلات تأمین مالی قرارداد ، اضافه برداشت و سایر خدمات برخوردار شوند.
روز دوشنبه ، مدیر عامل / مدیر عامل گروه بانک ، در سخنرانی در هنگام راه اندازی محصول در لاگوس ، گفت که بانک برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک به توسعه مشاغل خود در یک مجتمع موفق موفق شد این محصول را ارائه دهد. .
به گفته وی ، چنین مشاغل كوچكی ، اگر به درستی مدیریت و بودجه آنها فراهم شود ، می توانند به شركت های مهیبی تبدیل شوند كه زمینه اشتغال مردم را فراهم كرده ، به توسعه ملی كمك كرده و راهپیمایی كشور را به سمت عظمت اقتصادی سوق دهند.
رئیس بانک خاطرنشان كرد كه Skye Xcel به مشاغل كوچك كمك می كند تا رشد كرده و پروژه های خود را جذاب و بانكدار كنند و از این طریق بودجه را از این طریق جذب می كند. وی توضیح داد که از پلت فرم Skye Xcel برای ایجاد ظرفیت برای صاحبان مشاغل کوچک در زمینه ثبت و حسابداری مناسب ، اتخاذ رویه ها و فرایندهای رسمی و سایر موارد استفاده می شود.
همچنین خانم ایبیه اکونگ ، مدیر اجرایی بانک ، بانک جنوب و خرده فروشی ، مدیر اجرایی بانک ، گفت که این محصول با فراهم آوردن فرصت هایی برای رشد و تعالی بخش تجارت کوچک در کشور را متحول می کند.
مدیر بانک گفت: مشاغل با بازده سالانه بین 20 میلیون تا 200 میلیون N200 به عنوان مشاغل کوچک طبقه بندی می شوند ، اما خاطرنشان کرد که این بانک به سایر مشاغل با گردش مالی سالانه فرصت می دهد.
به همین ترتیب ، مدیر کل بانک ، خرده فروشی بانک ، خانم Arinola Kola-Daisi ، فاش کرد که Skye Excel دارای دو جنبه سپرده گذاری و دارایی است. وی توضیح داد که حداقل مانده حساب N150،000 در حالی که دارندگان حساب حق تسهیلات اضافه برداشت ، تسهیلات مالی قرارداد ،
مدیر محصول ، آقای Wole Aderinkomi ، توضیح داد که این محصول مشکلات مربوط به عدم توانایی تجارت کوچک در جذب بودجه از سیستم مالی را برطرف می کند. وی همچنین گفت: برنامه های آموزشی اینجا برای آموزش مهارت های جدید در مدیریت مشاغل کوچک به اپراتورهای حساب ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید

توسط