شروع یک تجارت اینترنتی – چگونه تشخیص دهیم که کسب و کار وب برگزیده شما کلاهبرداری است یا خیر
اگر به دنبال راه اندازی مشاغل اینترنتی هستید ، ممکن است در مورد کل این فرآیند مردد باشید. این احتمالاً به این دلیل است که شما تبلیغات متعددی را به صورت آنلاین و تلویزیونی دیده اید که در حال تبلیغ کار آنلاین و فرصت های شغلی هستند که به شما می گویند کسب درآمد چقدر آسان و سریع است. بسیاری از این تبلیغات به مردم می گوید که آنها می توانند هر روز هزاران دلار درآمد کسب کنند و در کمترین زمان ثروتمند شوند. با تبلیغاتی از این دست ، افراد تمایل دارند هنگام ورود به مشاغل آنلاین مردد باشند. دلیل این امر این واقعیت است که این تبلیغات باعث می شود صدای واقعی آن بیش از حد واقعی باشد. همه ما جمله قدیمی را شنیده ایم که می گوید: “اگر برای درست بودن خیلی خوب بنظر می رسد ، احتمالاً چنین است.”
شروع یک تجارت آنلاین
بیشتر تبلیغات در اینترنت باعث می شود که کسب و کار وب بسیار خوب باشد و درست نباشد. با این حال ، مشاغل آنلاین بسیار موفق هستند. بازار تجارت اینترنتی یک بازار بسیار بزرگ است. از طریق تجارت اینترنتی می توانید درآمد خوبی کسب کنید. برای انجام این کار ، فقط باید بدانید که کدام تجارت آنلاین قانونی است و از کدام یک باید اجتناب کنید. پس از خواندن گزاره قبلی ، احتمالاً فکر می کنید که این یک عقل سلیم است. مردم اغلب می گویند “اگر می دانستم كدام یك از آنها مشروع است ، آن را امتحان می كردم. آنهایی را كه مشروع نیستند امتحان نمی كردم.” این یک مشکل رایج است. افرادی که به دنبال ورود به مشاغل آنلاین هستند نمی دانند چگونه تشخیص دهند که این مشاغل قانونی هستند یا کلاهبرداری ندارند. خوشبختانه نکات و پیشنهاداتی برای این مشکل وجود دارد.
آیا قانونی یا کلاهبرداری است؟
بنابراین ، شما می خواهید وارد حوزه تجارت وب شوید اما مطمئن نیستید که کدام فرصت کسب و کار آنلاین قانونی است و کدام یک کلاهبرداری است؟ خوشبختانه ، نکات و پیشنهاداتی برای رمزگشایی این فرصت یک فرصت قانونی است یا کلاهبرداری. در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که می خواهید به جستجوی آنها بپردازید یا از آنها اجتناب کنید:

* اگر فرصت تجارت آنلاین به شما می گوید که می توانید روزانه هزاران دلار درآمد کسب کنید ، احتمالاً باید از این کار اجتناب کنید.

* اگر فرصت کسب و کار آنلاین به شما می گوید که می توانید “سریع ثروتمند شوید” ، “در هنگام خواب ثروتمند شوید” یا ادعاهای دیگری مشابه این ادعاها ، احتمالاً می خواهید از آن جلوگیری کنید.

* اگر فرصت کسب و کار آنلاین به شما می گوید که می توانید “با تلاش کم یا بدون تلاش از خانه کار کنید و درآمد زیادی بدست آورید” ، از مطالب مرتبط این کار نیز خودداری کنید.

* شما باید به دنبال فرصت های تجاری آنلاین باشید که واقع بینانه باشد. واقع بینانه به معنای این است که این کار مقداری کار می برد ، زمان می برد و تلاش می کند.

* موفقیت رایگان یا آسان به دست نمی آید.

* اگر فرصت کسب و کار آنلاین ، برخی از اطلاعات یادگیری یا مطالب خواندن ، یا یک دوره آنلاین تجارت کوچک را برای شما فراهم می کند ، آنها را در این پیشنهاد استفاده کنید.

* بررسی کنید که آیا فرصت تجاری معتبر است. به عنوان مثال ، ببینید آیا آنها توسط کسی شناخته شده اند یا توسط کسی معتبر شناخته شده اند.
اگر این مراحل را مطالب مرتبط دنبال کنید ، دیگر مشکلی برای یافتن یک فرصت مشاغل قانونی ندارید که بتوانید از راحتی خانه خود انجام دهید.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.