4 شغل برتر برای معلمان سوخته
اگر معلمی هستید که می خواهید مسیر شغلی جدیدی پیدا کنید ، خوش شانس هستید. با آموزش مناسب ، مهارت هایی که از تدریس کسب کرده اید می تواند به شما کمک کند تا در زمینه های مختلف از جمله بهداشت عمومی ، منابع انسانی و املاک و مستغلات موفق باشید. در اینجا چند گزینه شغلی عالی برای معلمان سوخته وجود دارد.
“آیا شما از تدریس خسته شده اید؟ اگر چنین است ، شما تنها نیستید. بر اساس انتشارات New Teacher دانشگاه ایالتی میشیگان ، هزینه ملی جایگزینی معلمان مدارس سوخته تقریباً 5 میلیارد دلار در سال است. دلایل خوبی برای بالای کشور وجود دارد میزان گردش معلم. در حالی که تحصیلات می تواند یک حرفه بسیار پاداش آور باشد ، تدریس همچنین از چنگال کاغذ بازی گرفته تا دانش آموزان بی بضاعت گرفته تا والدین طلبکار چالش های جدی را به همراه دارد. اگر احساس سوختگی دارید چه کاری باید انجام دهید؟
اول ، این ممکن است کمک کند تا ناامیدی شما را با آموزش شناسایی کنید. هنگامی که مشکلات خود را مشخص کردید ، می توانید به دنبال راه حل ها باشید. برخی از رایج ترین مشکلاتی که معلمان با آن روبرو هستند عبارتند از:

* کلاسهای خارج از کنترل: معلمان ممکن است با اعمال سیاستهای سختگیرانه در کلاس ، این عقب نشینی را برطرف کنند. یک محیط کلاس با ساختار مناسب می تواند به کاهش مشکلات رفتاری کمک کند و مکانی امن برای یادگیری ایجاد کند.

* والدین مزاحم: به جای اینکه از والدین دانش آموزان خود اجتناب کنید ، باید سعی کنید آنها را در روند یادگیری جذب کنید. از والدین بخواهید که به طور داوطلبانه در سفرهای میدانی یا بحث های داخل کلاس شرکت کنند و صریحاً درباره پیشرفت دانش آموزانشان بحث کنند. افزایش مشارکت والدین در کلاس نه تنها می تواند بار شغلی شما را کاهش دهد ، بلکه می تواند به والدین کمک کند تا اعتماد شما را به عنوان مربی تقویت کنند.

* مسئولیت های شغلی طاقت فرسا: اگرچه بخش عمده ای از شغل تدریس شما شامل مشاوره دادن به دانش آموزان ، درجه بندی مقالات و برنامه ریزی کلاس ها است ، اما باید اطمینان حاصل کنید که اوقات با کیفیتی را در کنار خانواده و دوستان خود باشید. یک زندگی خصوصی متعادل و رضایت بخش می تواند به معلمان کمک کند تا از نظر احساسی برای کار روزانه خود آماده شوند.
با این حال ، در بسیاری از موارد ، معلمان دریافتند که آنها دیگر اشتیاق مشابه شغلی را که در هنگام شروع کار داشتند ، ندارند و هیچ یک از ارائه های ضمن خدمت یا تعاملات مثبت با دانش آموزان نمی تواند این میل را دوباره زنده کند. اگر تصمیم گرفتید دیگر تمایلی به تدریس ندارید ، ناامید نشوید. آموزش معلم شما به احتمال زیاد مهارت های سخنرانی عمومی با ارزش ، ارتباطات مهم جامعه و توانایی های مفید بین فردی را برای شما فراهم کرده است که می تواند به چندین فرصت شغلی مختلف تبدیل شود. بیایید چهار گزینه شغلی را برای معلمانی که مایل به تغییر شغل هستند بررسی کنیم.
شغل شماره 1: هماهنگ کننده آموزش
آیا می خواهید از آموزش تحصیلات خود در موقعیت پشت صحنه بیشتری استفاده کنید؟ به عنوان یک هماهنگ کننده آموزشی در نظر بگیرید. هماهنگ کنندگان آموزشی برنامه های درسی مدارس را ارزیابی می کنند ، کتب درسی را انتخاب می کنند ، معلمان را آموزش می دهند و از مطابقت مدارس با استانداردهای کیفیت در سطح کشور برای آموزش اطمینان می دهند. هماهنگ کنندگان همچنین به دنبال تجهیزات الکترونیکی لحظه به لحظه مانند رایانه ها و مراکز رسانه ای با فناوری پیشرفته هستند. اگر شما یک هماهنگ کننده آموزش در سطح دبستان هستید ، ممکن است در یک زمینه توسعه برنامه درسی مانند هنر ، انگلیسی ، زیست شناسی یا ریاضیات تخصص داشته باشید. اگر شما در سطح دانشگاه کار می کنید ، ممکن است بیشتر روی ایجاد برنامه های آموزشی موثر برای کارمندان تمرکز کنید. برای تبدیل شدن به یک هماهنگ کننده رسمی آموزش ، ابتدا باید شرایط صدور گواهینامه ایالت خود را داشته باشید.
شغل شماره 2: مدیر منابع انسانی
اگر به عنوان معلم کار می کنید ، احتمالاً از طریق مراودات روزمره با دانش آموزان ، مسئولان مدرسه و والدین مهارت های قوی بین فردی را کسب کرده اید. سعی کنید از استعدادهای ارتباطی خود برای به دست آوردن حقوق سالم به عنوان یک متخصص منابع انسانی استفاده کنید. طبق اداره آمار کار (BLS) ، متوسط ​​حقوق سالانه مدیران منابع انسانی در سال 2006 88510 دلار خیره کننده بوده است. علاوه بر دستمزدهای جذاب ، حوزه منابع انسانی می تواند یک محیط کار تمیز ، راحت و نرخ رشد شغلی عالی ارائه دهد. تا سال 2017.
مدیران منابع انسانی از طیف گسترده ای از زمینه های آموزشی می آیند. در حالی که برخی از کارفرمایان ترجیح می دهند نیروی انسانی خود را با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در منابع انسانی استخدام کنند ، شرکت های دیگر افرادی را با آموزش رسمی در زمینه آموزش ، هنرهای آزاد یا ارتباطات استخدام می کنند. اگر می خواهید شانس خود را برای استخدام در منابع انسانی بهبود ببخشید ، می توانید یک مدرک پیشرفته در روابط کار کسب کنید. مدرک کارشناسی ارشد ممکن است برای افرادی که به عنوان واسطه ، داور یا مذاکره کننده قرارداد استخدام می شوند ، لازم باشد.
شغل شماره 3: مربی بهداشت
BLS گزارش می دهد که صنعت مراقبت های بهداشتی باید بین سال های 2006 و 2016 حدود سه میلیون شغل جدید ایجاد کند. اگر می خواهید وارد این زمینه پر رونق شوید ، باید به فکر شغل مربی بهداشت عمومی باشید. مربیان بهداشت خستگی ناپذیر سبک های زندگی سالم هستند. آنها درمورد موضوعاتی مانند پیشگیری از بیماری ، ورزش و عادات غذایی متعادل به مردم مشاوره می دهند. شرح وظایف یک مربی بهداشت معمولاً به کارفرما بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک مربی که در یک مرکز پزشکی کار می کند ممکن است یک مشاوره در مورد سبک زندگی یک به یک ارائه دهد تا به بیماران بیمار کمک کند تا تشخیص خود را درک کنند ، سبک زندگی سالم داشته و برای بهبودی سریع کار کنند. از طرف دیگر ، یک مربی متخصص در آموزش بهداشت دبیرستان ممکن است به کلاسها یا مجامع مراجعه کند و در مورد مسائل بهداشتی مربوط به نوجوانان مانند سیگار کشیدن ، بیماریهای مقاربتی ، بارداری و سو alcohol مصرف الکل صحبت کند. مسیرهای مختلف آموزشی برای مربیان بهداشت آینده وجود دارد ، از دوره های کارآموزی در بخش های بهداشت عمومی محلی تا مقاطع کارشناسی ارشد در آموزش بهداشت جامعه.
شغل شماره 4: نماینده املاک و مستغلات
نه تنها معلمان در طول سالهای تدریس خود مهارتهای ارتباطی برتر کسب می کنند ، بلکه روابط شخصی ارزشمندی را با اعضای جامعه محلی خود برقرار می کنند. اگر تصمیم بگیرید که به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات پیش بروید ، این ارتباطات مفید خواهد بود – به هر حال ، بیشتر مردم دوست دارند که یک آشنای مورد اعتماد در فروش یا خرید خانه خود به آنها کمک کند. از مزایای زندگی حرفه ای در املاک و مستغلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* سهولت نسبی آموزش: در حالی که الزامات صدور مجوز از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، اما معمولاً آژانسهای املاک و مستغلات نیازی به کسب مدارک تخصصی پس از متوسطه ندارند. در واقع ، یک دوره آموزشی کالج جامعه در املاک و مستغلات ممکن است آمادگی کافی برای قبولی در امتحان مجوز املاک و مستغلات را داشته باشد. اگر اینجا می خواهید آموزش بیشتری داشته باشید ، می توانید در اینجا بیشتر بخوانید مدرک کارشناسی ارشد را در املاک و مستغلات کسب کنید.

* توانایی رئیس بودن خود: BLS ادعا می کند که حدود شصت درصد از آژانس های املاک و مستغلات خود اشتغال دارند ، که به شما امکان می دهد برنامه ریزی انعطاف پذیر و آزادی عمل های منحصر به فرد کسب و کار را انجام دهید.

* یک دستمزد راحت: در سال 2006 ، آژانسهای املاک و مستغلات دستمزد متوسط ​​حقوق سالانه 40،000 دلار را تهیه کردند.
به یاد داشته باشید ، اگر هنوز در تلاش برای یافتن شغلی هستید که از آن لذت ببرید ، می توانید یک مشاور شغلی استخدام کنید. شما می توانید در مورد مشاوران شغلی محلی تحقیق کنید یا با تماس با انجمن توسعه شغلی ملی یا با مراجعه به فهرست تلفن خانه خود. “

توسط