توسط

جولای 11, 2021


10 استراتژی برتر برای سود شگفت انگیز از مدیریت نمونه کارها
مدیریت نمونه کارها قسمت مهمی از زندگی شماست. شاید مهمتر از آن باشد که تصور کنید. شما یک نمونه کار کلی دارید که از هر آنچه که متعلق به شماست تشکیل شده است. در این سبد دارایی های سرمایه گذاری شما قرار دارد که باید برای رسیدن به اهداف مالی خود و داشتن یک لانه تخم مرغ سالم و ثروتمند برای لذت بردن از آنها در سال های بازنشستگی طلایی خود ، آنها را مدیریت کنید.
مدیریت سبد مالی خود تقریباً شبیه شعبده بازی است. یک فرد جوان ، شاید تازه خارج از دانشگاه ، ممکن است با حقه بازی توپ های کوچک ، به اندازه مشابه (که شامل درآمد اندک و بدهی کوچک است) شروع کند. با گذشت زمان ، اتفاقات مختلفی می افتد (شاید آن شخص خانه یا مقداری موجودی بخرد) و ناگهان اشیا با اندازه و وزن متفاوت به مخلوط اضافه می شوند.
سپس ، با ادامه زندگی بیشتر ، ممکن است اشیا of با خطر و خطر افزایش یافته نیز اضافه شوند: کارت اعتباری ، سهام پر خطر … فاجعه شخصی. همه آنها بد نیستند (از منظر مالی) اما در صورت عدم برخورد صحیح با آنها می توانند به سبد مالی شخص آسیب برسانند.
مدیریت اوراق بهادار فرآیند مداوم متعادل سازی (یا شعبده بازی کردن!) دارایی های شخصی شما است تا اهداف و انتظارات شخصی شما را برآورده کند و حتی الامکان ممکن است بازده را افزایش دهد در حالی که خطر را به حداقل می رساند.
در اینجا 10 نکته ساده برای اطمینان از خوب بودن نمونه کارها در اینجا آورده شده است …
استراتژی 1: نیازهای مالی خود را درک کنید. بیشتر بخوانید شناختن خودتان اولین قدم برای ایجاد و مدیریت نمونه کارهایی است که آنچه شما می خواهید انجام می دهد. این دانش به شما کمک می کند تا اهداف مالی واقع بینانه را در آینده تعیین کنید و تصمیم بگیرید که چه مقدار ریسک را در استراتژی سرمایه گذاری خود بگنجانید.
استراتژی 2: برنامه مالی داشته باشید. به آن پایبند باشید و لانه تخم مرغ شما به طور ثابت و فراوان رشد کند.
استراتژی 3: بدهی های غیر درآمدزا را پرداخت کنید. این نوع بدهی همان چیزی است که ما آن را “بدهی بد” می نامیم و قادر به بازدهی پولی شما نیست. برخی از این مثالها شامل وامهای مسکن ، تأمین مالی اتومبیل و غیره است
استراتژی 4: رتبه بندی اعتباری خوبی ایجاد کنید. اعتبار خوب اعتبار باعث می شود که بانک ها تمایل بیشتری به شما بدهند تا در روزهای بارانی یا فرصت های سرمایه گذاری پول به شما وام دهند.
استراتژی 5: به جای اجاره در جهت خرید خانه تلاش کنید. البته این فرض بر این است که هزینه مالکیت خانه کمتر از هزینه کلی اجاره است.
استراتژی 6: دارایی های استهلاک پذیر خود را کاهش دهید و دارایی های قدردانی خود را افزایش دهید. تصور کنید ارزش دارایی سرمایه گذاری شما در مقایسه با زمانی که 5 سال پیش آن را خریداری کرده اید ، دو برابر است؟ سپس می توانید از بانک خود بخواهید که مبلغ وام خود را افزایش دهد و از بودجه اضافی برای تأمین مالی یک دارایی سرمایه گذاری دیگر بدون پول کم استفاده کند!
استراتژی 7: اطمینان حاصل کنید که از پوشش بیمه کافی برای انواع سناریوهای بدتر برخوردار هستید. قانون طلایی “همیشه برای روزهای بارانی پس انداز کن”
استراتژی 8: از خطرات و مزایای هر نوع سرمایه گذاری آگاه باشید. یک استراتژی عالی این است که متنوع و درون کلاسهای دارایی خود را متنوع کنید تا ریسکی را که فقط مختص یک دارایی خاص است به حداقل برسانید
استراتژی 9: به طور کلی با سرمایه گذاری ها آشنا باشید. به دست آوردن دانش ، شما را قادر می سازد هنگام استفاده از فرصت های خوب سرمایه گذاری ، از زیرکی استفاده کنید.
استراتژی 10: بودجه خود را حفظ کنید to به آن پایبند باشید و شب ها آرام بخوابید!
نگران نباشید ، استراتژی های فوق را در مدیریت نمونه کارها به خاطر بسپارید. من اطمینان دارم که شما در تلاش برای ایجاد یک لانه تخم مرغ سودآور پر از دارایی های متعادل ، رضایت و رضایت فراوانی خواهید یافت.10 استراتژی برتر برای سود شگفت انگیز از مدیریت نمونه کارها

 

توسط