TEAM Energy موقعیت خود را با فناوری EDW تقویت می کند
ما خوشحالیم که اعلام می کنیم TEAM (Energy Auditing Agency Ltd) توسط EDW Technology Holdings Limited در سیزدهم ژوئیه 2017 خریداری شد.
EDW Technology دارای تاریخچه گسترده ای در زمینه توسعه ، پیاده سازی و پشتیبانی از بهترین راه حل های نرم افزاری تامین برق خرده فروشی در کلاس است. با استفاده از سیستم های اثبات شده برای پشتیبانی از تامین کنندگان برق B2B در بازار GB ، EDW Technology راه حل هایی را برای شروع فعالیت های خرده فروشی انرژی و همچنین جایگزینی سیستم برای تامین کنندگان بالغ تر به کار برده است.
سیمون مایلز ، مدیر ارشد اجرایی گفت: “ما فوق العاده از کار با TEAM برای رشد حضور در بازار ترکیبی و تقویت پیشنهادات محصولات و خدمات خود در بخش تأسیسات صنعتی و تجاری و بخش بزرگ مصرف کننده انرژی بسیار هیجان زده هستیم.”
پاول مارتین ، بنیانگذار تیم ، که ادامه مطالب به عنوان مدیر غیر اجرایی در هیئت مدیره تیم مشغول به کار خواهد شد ، گفت: “ما با نوآوری مداوم ، با استفاده از تخصص صنعت عمیق خود برای پشتیبانی از مشتریان خود و پیشرفت در بازار ، ادامه مطالب یک موقعیت رهبری در بازار انگلستان ایجاد کرده ایم. واقع شدن در میلتون کینز و همچنین اشتراک فناوری های نرم افزاری یکسان و تخصص انرژی ، EDW Technology را به یک شریک طبیعی برای ادامه سفر تبدیل می کند. ”
تیم هولمن ، رئیس عملیات ، جون لیندوپ ، رئیس توسعه و سایر مدیران در نقش فعلی خود ادامه خواهند داد. تیم “طبق معمول” کار خود را ادامه خواهد داد و شخصیت حقوقی تغییر نخواهد کرد.
ما معتقدیم که از طریق به اشتراک گذاشتن فن آوری های نرم افزاری و تخصص انرژی مشابه ؛ TEAM توانایی خدماتی را که می توانیم به همه مشتریان خود ارائه دهیم تقویت می کند.
ما مشتاقانه منتظر دیدار شما و به اشتراک گذاشتن برنامه های خود برای آینده در کنفرانس گروه کاربران TEAM امسال هستیم که چهارشنبه 1 نوامبر در میلتون کینز برگزار می شود. ثبت نام در سپتامبر آغاز خواهد شد.
متن کامل خبر را اینجا ببینید
درباره فناوری EDW
فناوری EDW دارای تاریخچه گسترده ای در زمینه توسعه ، پیاده سازی و پشتیبانی از بهترین راه حل های نرم افزار خرده فروشی در کلاس است. با استفاده از سیستم های اثبات شده برای پشتیبانی از تامین کنندگان برق B2B در بازار GB ، EDW Technology راه حل هایی را برای شروع فعالیت های خرده فروشی انرژی و همچنین جایگزینی سیستم برای تامین کنندگان بالغ تر به کار برده است.
در سال 2000 ، EDW ساخت یک پلت فرم نرم افزاری انقلابی جدید را برای حمایت از تقاضاهای سختگیرانه در بازار بی نظمی منبع تغذیه انگلیس – بازاری که با تغییر سریع مقررات دولت ، فرایندهای تجاری ، قوانین بازار ، جریان داده ها و تقاضای مشتری مشخص می شود ، آغاز کرد. EDW به عنوان ارائه دهنده خدمات IT با كیفیت بالا ، پایان به پایان تاسیس شد و ما از همان زمان با سرویس دهی به طیف وسیعی از شركت های صنعت انرژی ، به این هدف وفادار مانده ایم.
مدیران زیر از فناوری EDW به هیئت مدیره TEAM منصوب شده اند:
• دکتر اد وایت – رئیس هیئت مدیره
• دکتر سیمون مایلز – مدیر ارشد اجرایی
• گراهام پل – مدیر ارائه خدمات
• جیم اینگلیس – مدیر تحویل راه حل

توسط