توییتر در حال تکان دادن تیم اجرایی خود و اجرای تعلیق استخدام قبل از تصاحب 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک است و مدیران در حال خروج ناامیدی خود را در پلتفرم اجتماعی ابراز می کنند.
این شرکت روز جمعه تایید کرد که کیوان بیک پور، رئیس بخش تولید و بروس فالک، که بر درآمد نظارت می کرد، جدا می شوند.
جی سالیوان، رئیس محصولات مصرفی توییتر، به عنوان رهبر موقت هر دو بخش خدمت خواهد کرد.
بیک پور روز پنجشنبه در یک تاپیک توییتری گفت که در جریان مرخصی پدری توسط پاراگ آگراوال مدیر عامل شرکت تبریر شده است و از این تصمیم "ناامید" شده است.
بیک پور گفت: «حقیقت این است که من تصور ترک توییتر را اینگونه و در چه زمانی تصور نکردم و این تصمیم من نبود.
پاراگ پس از اینکه به من اطلاع داد که می‌خواهد تیم را به سمت دیگری هدایت کند، از من خواست که آنجا را ترک کنم.
فالک – که بیوگرافی توییتر او اکنون او را "بیکار" توصیف می کند – روز پنجشنبه موضوعی را به همکارانش در شرکت اختصاص داد.
او افزود: "من روشن می کنم که من نیز توسط" آگراول اخراج شدم. فالک بعداً این توییت را حذف کرد.
توییتر از زمانی که ماسک در ماه آوریل اعلام کرد که پیشنهاد 44 میلیارد دلاری او برای تصاحب پلتفرم رسانه اجتماعی پذیرفته شده است، در وضعیت نامشخصی قرار دارد.
ماسک هنوز در حال کار برای تامین مالی برای خرید بزرگ خود از شرکت است و بسیاری از سرمایه گذاران نگران هستند که آیا این معامله واقعاً انجام خواهد شد یا خیر.
یکی از سخنگویان توییتر روز جمعه به فورچون گفت که در این هفته، این شرکت "بیشتر استخدام ها و تکمیلی ها را متوقف می کند، به استثنای نقش های مهم تجاری."
آنها افزودند: "ما از هزینه های غیر کارگری عقب نشینی می کنیم تا مطمئن شویم که مسئولیت پذیر و کارآمد هستیم."
واکنش به تصاحب ماسک در میان نیروی کار فعلی توییتر چندان مثبت نبوده است، با گزارش‌هایی از پیام‌های خشمگین بین همکاران، گریه در جلسات، و هشدارهایی درباره مهاجرت دسته جمعی کارمندان.
اما در حالی که ممکن است در مورد توئیتر تحت مدیریت ماسک در میان کارمندان فعلی اشتیاق چندانی وجود نداشته باشد، علاقه شغلی به این شرکت در هفته‌های پس از اعلام تصاحب وی 250 درصد افزایش یافت .
این داستان در ابتدا در سایت Fortune.com منتشر شد
نقل قول های مرتبط
کیوون بیک پور، مدیر ارشد بخش مصرف کننده توییتر، امروز اعلام کرد که پس از هفت سال این شرکت را ترک می کند. توییتر به TechCrunch تایید کرد که بروس فالک، پیشرو محصولات درآمدی توییتر نیز در حال خروج است. یکی از سخنگویان توییتر گفت جی سالیوان معاون محصولات مصرفی آن اکنون GM جدید Bluebird و GM موقت گلدبرد خواهد شد.
در ستون واقعی 28 آوریل خود، نامه ای صمیمانه به ایلان ماسک نوشتم و از او درخواست کردم که از توییتر دور شود. ماسک پس از دو ساعت در توییتی اعلام کرد که "هنوز به معامله متعهد است." موضوعات پیشنهادی الون در توییتر در دو هفته گذشته آشکار شده است.
آیا سبد مناسبی برای پس انداز دوران بازنشستگی خود دارید؟ وقتی صحبت از سرمایه‌گذاری بلندمدت می‌شود، بزرگترین مشکل – تا حد زیادی – تخصیص کلی دارایی است: چقدر به سهام، بخش‌ها، دارایی‌ها و غیره. انتخاب اوراق بهادار منفرد در آن طبقات دارایی – برای مثال سهام یا اوراق قرضه فردی – معمولاً اهمیت کمتری دارد.
(بلومبرگ) – فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، روز جمعه گفت که ایالت او رکورد 97.5 میلیارد دلار مازاد عملیاتی دارد، زیرا نرخ مالیات بالا بر ثروتمندترین ساکنان آن به این معنی است که او پول نقد بیشتری برای تامین مالی اولویت های لیبرال مانند آموزش و مراقبت های بهداشتی دارد. بیشترین خوانده شده از BloombergElon. ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می کند که کارکنان سونی پلی استیشن از سقط جنین مدیر عامل شرکت اپل در حال آزمایش آیفون هایی هستند که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-CUkraine حذف می کنند جدیدترین ها: سناتور ایالات متحده رای کمک را به تاخیر انداخت. Ru
ایلان ماسک روز جمعه در توییتی نوشت که قرارداد نقدی 44 میلیارد دلاری او برای شرکت توییتر "به طور موقت متوقف شده است" در حالی که او منتظر است تا این شرکت رسانه های اجتماعی اطلاعاتی در مورد نسبت حساب های جعلی خود ارائه دهد. سهام توییتر در ابتدا بیش از 20 درصد در معاملات قبل از بازار افت کرد، اما پس از اینکه ماسک، مدیر اجرایی بازار خودروهای الکتریکی تسلا، توئیت دومی را ارسال کرد و گفت که به این معامله متعهد است، آنها تا حدودی جایگاه خود را به دست آوردند. ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، زمانی که با خرید توییتر در 25 آوریل موافقت کرد، تصمیم گرفت تا از بررسی دقیق خود چشم پوشی کند تا این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو "بهترین و آخرین پیشنهاد" خود را بپذیرد.
سقوط کریپتوکارنسی در هفته گذشته 600 میلیارد دلار ارزش بازار دارایی دیجیتال را از بین برده است. به گفته بری بنیستر، تحلیلگر در استیفل، با پیشی گرفتن افت کریپتوها نسبت به سهام، بیت کوین ممکن است در واقع زنگ خطری برای تسلیم شدن در میان سرمایه گذاران باشد – همان نقطه ای که بازار واقعاً می تواند به پایین ترین سطح خود برسد. بنیستر در یادداشتی در روز چهارشنبه گفت: «ما چندین عامل را زیر نظر داریم که معتقدیم پایین‌ترین قیمت سهام را نشان می‌دهند.
(بلومبرگ) – ایلان ماسک در روز جمعه بر سر پیشنهاد خرید خود برای تصاحب شرکت توییتر، هرج و مرج جدیدی را در بازار ایجاد کرد، ابتدا ادعا کرد پیشنهادش "به طور موقت در تعلیق" است و سپس همچنان ادامه داد که "هنوز به این معامله متعهد است" و پیام های اجتماعی را ارسال کرد. غول رسانه ای به یک دم. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ، ایلان ماسک، در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر، نارضایتی کارکنان پلی استیشن سونی به دلیل سقط جنین مدیر عامل را به وجود آورده است نظرات اپل در حال آزمایش آیفون هایی است که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-CUkraine حذف می کنند آخرین: تاخیر سناتور آمریکایی
(بلومبرگ) – فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، پیشنهاد کرد که 8 میلیارد دلار اضافی در طول پنج سال هزینه کند تا اطمینان حاصل شود که چراغ‌ها روشن می‌مانند و به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا قبض‌های برق افزایش‌یافته را بپردازند. بیشترین خوانده‌شده از بلومبرگ، ایلان ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می‌کند. درباره اظهارات سقط جنین مدیرعامل اپل در حال آزمایش آیفون‌هایی است که پورت‌های لایتنینگ را به نفع USB-CUkraine حذف می‌کنند آخرین: سناتور ایالات متحده رای کمک‌ها را به تاخیر انداخت. بازارهای سهام مرزی روسیه در پایان هفته اعصاب به شدت غرش می کنند:
قیمت بنزین روز جمعه به بالاترین حد خود رسید، زیرا مصرف کنندگان با تورم فزاینده دست و پنجه نرم می کنند.
پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر، کیوان بیک پور، مدیر کل محصولات مصرفی این شرکت را برکنار کرد تا «تیم را به مسیری متفاوت سوق دهد».
شاخص ETF Ark Innovation Wood در سال جاری تاکنون 54 درصد سقوط کرده است، زیرا شرکت های فناوری جوان آن سقوط کرده اند.
رئیس MyPillow و متحد ترامپ تبدیل به یک چهره محبوب در جناح راست شده است و هزینه های هنگفتی را برای پرونده های قضایی برای ممنوعیت ماشین های رای گیری و حمایت از نامزدهای مایک لیندل، مرکز، در یک گردهمایی در کولمن، آلاباما، در اوت 2021 به دونالد ترامپ گوش می دهد. عکس: چیپ Somodevilla/Getty Images در میان جنگجویان راستگرا که ادعاهای دروغین دونالد ترامپ مبنی بر دزدیده شدن انتخابات 2020 را تبلیغ می کنند، مایک لیندل، کارآفرین ثروتمند بالش، جایگاه کلیدی را اشغال می کند و هزینه های هنگفتی را برای طرح دعواهای حقوقی برای ممنوعیت رای دادن می پردازد.
حتی در بحبوحه بازار کار فشرده و بیکاری کم، برخی از شرکت های دولتی و استارت آپ ها در بحبوحه سقوط بازارها و نگرانی های اقتصادی محتاطانه رفتار می کنند.
CBS راه اندازی مجدد Magnum PI خود را پس از چهار فصل لغو کرد. فصل چهارم در 6 می به پایان رسید و آن قسمت به عنوان پایانی سریال باقی خواهد ماند. طبق گزارش تی وی لاین، فصل چهارم به طور متوسط ۷.۴ میلیون بیننده هفتگی داشت.
دانک های برتر دالاس ماوریکس در مقابل فینیکس سانز، 2022/05/12
به گفته کارشناسان، توییت صبح جمعه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا (TSLA) مبنی بر اینکه پیشنهاد 44 میلیارد دلاری او برای خرید توییتر (TWTR) متوقف شده است، ممکن است قوانینی را که برای محافظت از بازارهای عمومی در برابر دستکاری انجام می شود، نقض کند.
این تحلیلگر پذیرش قوی ابر را به عنوان یک محرک رشد برای شرکت می داند. درآمد حاصل از محتوا و خدمات ایکس باکس نیز مزیت دیگری است.
(بلومبرگ) – این هفته برای Big Tech به پایان می رسد و امیدوار است که فروش بی امان ممکن است به فرسودگی نزدیک شود. اما رالی روز جمعه نمی تواند به طور کامل سیگنال نگران کننده سهام اپل را از بین ببرد. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ، ایلان ماسک، در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر، نگرانی کارکنان سونی پلی استیشن از سقط جنین مدیرعامل را ایجاد می کند نظرات اپل در حال آزمایش آیفون هایی هستند که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-CUkraine جدا می کنند آخرین: سناتور ایالات متحده رای کمک را به تاخیر انداخت. سهام مرزی روسیه در انتهای بازار غرش می کند
چارلز بارکلی این بحث را باز خواهد کرد که به چه معناست که بهترین بازیکن بسکتبال باشد…
نیت اندرسون، بنیانگذار هیندنبورگ ریسرچ، زمانی که قیمت سهام این غول اجتماعی در اوایل جلسه سقوط کرد، حال و هوای شادی داشت.

source

توسط خبرساز