پس انداز کنید ، ناهار خود را به محل کار برسانید
امروزه بسیاری از خانوارها به دلایل مختلف بودجه محدودی را در اختیار دارند. ممکن است برخی از افراد قربانی رکود بازار مسکن شده باشند ، برخی دیگر برای نجات شغل خود دستمزد گرفته اند ، در حالی که برخی فقط برای تأمین هزینه های زندگی خود در شغل کمتر از ایده آل کار می کنند. یکی از ساده ترین راه های صرفه جویی در هزینه این است که ناهار خود را در محل کار اینجا خود کیسه قهوه ای کنید. طبق ویکی پدیا ، تعریف ناهار کیسه ای قهوه ای ناهاری است که در خانه تهیه می شود و در جعبه ناهار ، کیسه کاغذی و غیره حمل می شود تا در جای دیگری مانند محل کار خورده شود.
ناهار خود را به محل کار خود بیاورید ، نه تنها با غذا نخوردن در خانه صرفه جویی می کنید بلکه باعث صرفه جویی در مصرف بنزین نیز می شوید زیرا مجبور به ترک دفتر نخواهید شد. بگذارید بگوییم متوسط ​​ناهار 5 دلار در روز هزینه دارد. چندین برابر با 5 روز در هفته و سپس 4 هفته در ماه و متوسط ​​پس انداز شما حداقل 100 دلار در ماه خواهد بود. پس انداز بسته به اینکه متوسط ​​هزینه ناهار در شهر شما چقدر است می تواند حتی بیشتر باشد ، به علاوه قیمت های مختلف بنزین باعث می شود که پس انداز هر ماه نیز بیشتر شود.
هنگامی که ناهار خود را به کیسه قهوه ای تعهد دادید ، برای شروع به چند مورد اصلی نیاز دارید. ابتدا و مهمتر از همه ، شما به یک کیسه یا جعبه ناهار محکم نیاز دارید که می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد یا حداقل بعد از چندین بار استفاده در آن بازیافت شود. دوم ، شما به انتخاب ظروف پلاستیکی قابل مایکروویو ، همراه با ظروف نقره ای محکم و قابل استفاده مجدد نیاز خواهید داشت. بسته به محل کار خود ، ممکن است لازم باشد در بسته های یخی ژل سرمایه گذاری کنید تا غذا را تا زمان ناهار سرد نگه دارید. بر اساس USDA ، باکتریهای مضر در دمای 40 تا 140 درجه فارنهایت به سرعت تکثیر می شوند و مدیریت صحیح مواد فاسدشدنی ، مانند گوشت ، سبزیجات ، ماکارونی و سالاد به نام چند مورد ، از بیماریهای منتقله از غذا جلوگیری می کند.
همچنین ممکن است از خود بپرسید که برای 5 روز چه چیزهایی را آماده می کنید که تهیه آن در خانه آسان است و در اینجا دفتر غذا خوردن آن آسان است. بسته بندی مواد باقیمانده جای خوبی برای شروع است. نه تنها آماده سازی از قبل انجام شده است ، بلکه هیچ غذایی نیز هدر نمی رود. بعنوان یک یادداشت فرعی ، لطفاً توجه همکاران خود را داشته باشید و به فکر تهیه غذایی باشید که با بوی زننده در دفتر نفوذ نکند. سپس ساندویچ ها و سالادهای معمولی برای تهیه و خوردن آسان دارید. همچنین می توانید یک فنجان ماست را فریز کنید. می تواند به عنوان کمپرس سرد دو برابر شود و در هنگام ناهار ، ماست یخ زده اما هنوز هم سرد است. موارد فاسدشدنی مانند میوه ها ، پنیرهای سفت و کراکر نیز گزینه های مناسبی هستند. مهم نیست که برای بسته بندی و غذا خوردن چه چیزی را انتخاب می کنید ، مطمئن باشید که چاشنی های مناسب را دارید. ممکن است لازم باشد سس سالاد ، ادویه جات یا آبغوره خود را به همراه داشته باشید.
هدف از تهیه کیسه قهوه ای ناهار شما صرفه جویی در هزینه است. به عنوان یک مزیت اضافی ، مجموعه ای از زباله های دیگر نیز کاهش می یابد (گاز ، محصولات کاغذی ، مواد غذایی). بنابراین ، با استفاده از محصولات قابل استفاده مجدد و خوردن مواد غذایی مانده – نه تنها به بودجه خود بلکه به محیط زیست نیز کمک می کنید!

توسط