راه های تعاملی کردن پست وبلاگ شما
محتوای استاتیک بازاریابی به اندازه روزنامه های چاپی قدیمی است. همانطور که روزنامه های یک روزه در خیابان ها به زباله تبدیل می شوند ، محتوای ثابت دیجیتال برای یک خواننده عادی بی فایده است. روش های زیادی برای تعاملی کردن پست وبلاگ شما وجود دارد که ما در این مقاله از طریق آنها بررسی خواهیم کرد. با چنین طغیانی از محتوای استاتیک بازاریابی ، یک قطعه به سختی از دیگران جدا می شود ، به این معنی که مارک ها با هم ترکیب می شوند و ایده ها محو می شوند.
ما در Digital Nomad Ventures ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در کلمبو خدمات نوشتن وبلاگ SEO را ارائه می دهیم.
خوانندگان خواستار ماهیت پویای محتوای دیجیتال تعاملی هستند. یک مطالعه تعاملی یونی موفقیت و احساس عمومی بازاریابان در مورد محتوای تعاملی را اندازه گیری کرد. از نظر اثربخشی ، 93٪ از بازاریابان می گویند رسانه تعاملی در آموزش خریداران بسیار عالی است. 88٪ می گویند که در تمایز مارک ها موثر است ، در حالی که ثابت شده است که فقط 55٪ موثر است. هنوز متقاعد نشده اید؟ آیا می دانید محتوای تعاملی همچنین 2 برابر بیشتر از محتوای ساکن تبدیل می کند؟
با وجود این تعداد ، بسیاری از بازاریابان از محتوای تعاملی دوری می کنند. ممکن است به این دلیل باشد که به گران بودن و پرمشغله بودن شهرت دارد. اما این یک شهرت ناعادلانه است. در واقع ایجاد عناصر تعاملی آسان ، سریع و حتی رایگان است.
این ده ابزار به شما این امکان را می دهد که بلافاصله با مشتری تعامل داشته باشید ، مشتریانی که آنها را به خود جلب می کند ، با نرخ بالاتر تبدیل می کند و برای بهبود تجارت شما بازخورد می دهد.
چرا پست وبلاگ خود را تعاملی تر کنید؟
قبل از اینکه به “چگونگی” بپردازیم ، من فکر می کردم صحبت در مورد چند دلیل مفید بودن تعامل بیشتر وبلاگ شما مفید خواهد بود.
این واقعا می تواند به مردم کمک کند
مهمترین چیز برای من این است که یک وبلاگ تعاملی می تواند به مردم کمک واقعی کند. تجربه برخی از ارتباطات انسانی (حتی از طریق شبکه) می تواند برای افراد بسیار مفید باشد ، به خصوص اگر این مطالب به آنها در کار ، زندگی ، خانواده ، افسردگی و غیره کمک کند.
به شما در توسعه محتوا کمک می کند
محتوای تعاملی معمولاً به فرصت های محتوای بیشتری منجر می شود زیرا بحث ها و بحث ها می تواند س questionsالاتی را فراهم کند یا محتوای اضافی را تأمین کند. این یک روش عالی برای درگیر کردن قبیله خود و / یا صرفه جویی در وقت در تولید محتوا است.
این می تواند فروش را بهبود بخشد
یک انجمن تعاملی باعث می شود وبلاگ یا وب سایت شما قابل اعتمادتر به نظر برسد و به همین ترتیب مخاطبان بیشتری و سرگرم کننده تری برای راه اندازی محصولات و کسب درآمد از وبلاگ دارید.
می تواند انگیزه شما باشد
من واقعاً تلاش زیادی می کنم تا به هر نظر و نامه الکترونیکی که می گیرم پاسخ دهم زیرا می دانم همه چیز من به دلیل خوانندگان این سایت است. این چیزی است که به من انگیزه زیادی می دهد تا محتوای صادقانه تولید کنم و تا آنجا که ممکن است اصیل باشم ، خصوصاً وقتی بازخورد تندی می گیرم.
برای سئو خوب است
Google دوست دارد وب سایت هایی را که مرتباً به روز می شوند ببیند و نظرات ، اشتراک های اجتماعی و سایر اشکال تعامل اغلب می توانند در رتبه بندی شما در گوگل در مقایسه با سایر وب سایت های راکد نقش داشته باشند.
بیایید نگاهی بیندازیم به روش های سرگرم کننده ای که مردم وبلاگ های خود را به مکان های عمومی تر تبدیل کرده اند و اینکه چگونه می توانیم بخشی از این خلاقیت و هوشمندی را در وب سایت های خود اعمال کنیم. مثل همیشه ، اگر چیز جالبی می دانید لطفاً در مورد نظرات به من اطلاع دهید.
برای تشویق تعامل از تکنیک های طراحی استفاده کنید
خوب است که با برخی از ویژگی های اساسی طراحی که مردم را به تعامل به نوعی ترغیب می کند ، شروع کنید. مانند بسیاری از زمینه های وبلاگ نویسی ، اگر طراحی را درست انجام ندهید می توانید بسیاری از کارهای سخت قبلی خود را لغو کنید. الگوهای ارسال وبلاگ را ایجاد و استفاده کنید که به شما کمک می کند وبلاگ ها را سریعتر تهیه کنید.
هر وقت نویسنده ای اظهار نظری می کند که دوست دارد می تواند کمی نشان اضافه کند که آن را به خوانندگان دیگر برجسته کند و به نوعی آن را به عنوان موضوعی قابل توجه تبلیغ کند. در وبلاگ های دیگر ، موارد مشابهی دیده ام که بهترین نظرات با رنگ دیگری برجسته می شوند. در زیر بیشتر به این نوع موارد خواهیم پرداخت.
یکی از اصلی ترین مواردی که از نظر طراحی می خواهید به آن فکر کنید این است که استفاده از بخشهای تعاملی شما باید ساده باشد و اینجا اگر می خواهید کسی به آنها توجه کند ، یافتن آن آسان است. مثل همیشه ، نگاهی به آنچه دیگران در طاقچه شما انجام می دهند بیندازید اینجا و ببینید آیا می توانید پیشرفت کنید.
به طور خاص ، برای پست وبلاگ خود از تعامل دعوت کنید
وقتی برای اولین بار وبلاگ نویسی را شروع کردم ، واقعاً از درخواست هر چیزی می ترسیدم. همیشه به نظر می رسد که به طور خاص از کسی بخواهد مشترک شود یا نظر بگذارد یا اقدام خاصی انجام دهد ، آداب و معاشرت بدی به نظر می رسد. برای ارائه ایده های ارسال وبلاگ ، باید تحقیق در مورد کلید واژه را انجام دهید.
اما با گذشت زمان ، من متوجه شدم که مردم واقعاً از این بابت ناراحت نیستند ، مگر اینکه دائماً اتفاق نیفتد و تا زمانی که محتوایی که ارائه می دهید ، تا حدودی ارزشمند باشد. به عنوان مثال ، من همیشه از مردم می خواهم که در انتهای پست های وبلاگ من نظر دهند و معمولاً هنگامی که پست های جدید را به آنها اطلاع می دهم ، دعوت دوم را به لیست نامه های پستی من می اندازند.
قرار دادن محتوا از سایت های دیگر
این مورد کمی مشکل است زیرا شما باید از نحوه محتوای منبع خود مراقبت کنید تا از مشکلات حق چاپ و همچنین مجازات های محتوای تکراری از Google جلوگیری کنید. گفته شد ، روشهایی وجود دارد که شما می توانید آن را به طور موثر و اخلاقی انجام دهید.
به عنوان مثال ، اگر می خواهید مقاله ای در مورد فعالیت های اخیر دونالد ترامپ بنویسید ، ممکن است یک سری توییت ها را برای ارائه زمینه یا زمینه موقعیت خود تعبیه کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به توییتر بروید ، توییت مشخص را پیدا کرده و سپس روی “جاسازی توییت” کلیک کنید و کد را در پست وبلاگ خود جایگذاری کنید. به این ترتیب یک پیام زنده به روز شده و قابل کلیک دریافت می کنید که توییت های جدید ، پسندیدن ها و غیره را نشان می دهد. همچنین می توانید به توییت های خود پیوند دهید تا راهی برای مکالمه در آنجا اتفاق بیفتد.
طاقچه خود را هدف قرار دهید
جایگاه خود را پیدا کنید و ارزش خود را ارائه دهید. با تعداد سرسام آور وبلاگ ها در اینترنت ، باید بخش خاصی از اطلاعات را کنار بگذارید و آنها را به عنوان خود اعلام کنید. به جای اینکه بخواهید همه چیز همه باشد ، برای یک گروه منتخب مردم یک چیز خاص باشید. هرچه ارزش بیشتری از نظر محتوا ارائه دهید ، احتمال بازگشت مداوم افراد بیشتر است.
تعامل را برای پست وبلاگ خود تشویق کنید
با پرسیدن نظرات مردم در انتهای پست و همچنین پاسخ دادن به نظرات ، تعامل را در بخش نظر تشویق کنید. افراد فقط در صورتی اظهار نظر می کنند که احساس کنند قرار است شنیده شوند. با حفظ آزادی بیان ، آن را تا حد ممکن مدنی نگه دارید. به افراد اجازه دهید نظرات خود را بیان کنند ، حتی اگر نظر مخالف دارند ، به شرطی که به شما یا یکی دیگر از مفسران حمله نکنند. از نوعی قالب ارسال وبلاگ استفاده کنید تا همه وبلاگ های شما به درستی سازماندهی شوند.
صبر
صبور باش
انتظار نداشته باشید که پست وبلاگ شما یک شبه موفق باشد. دیدن هر نوع ترافیک عمده ممکن است از یک تا پنج سال طول بکشد. انتظار داشته باشید که هر دو ماه بالا و پایین داشته باشید و آنها را جدی بگیرید.
وبلاگ شما چقدر تعاملی است؟ آیا وبلاگ شما مکان بسیار تعاملی است؟ من خیلی دوست دارم بدانم که به نظر شما چه تغییری ایجاد می کند. آیا ابزارها یا تکنیک هایی استفاده کرده اید که تاثیری داشته باشد؟ لطفاً برای ما بیشتر بخوانید و از وب سایت ما دیدن کنید: بیشتر بخوانید Digital Nomad Ventures

توسط