توسط

جولای 7, 2021


جستجوی محصول Google برای تجارت شما چه کاری می تواند انجام دهد_
خرید Google با نامهای مختلفی توسط متخصصان صنعت شناخته شده است ، مانند Google Merchant ، جستجوی محصول Google و نام اصلی خرید Google Froogle.
نحوه استفاده از Google Shopping طی چند سال گذشته تغییر کرده است ، زیرا Google نحوه نمایش نتایج خرید را در نتایج سئو طبیعی تغییر داده است. این بدان معنی است که Google اکنون 3 نتیجه برتر را بر اساس اقتدار و مرتبط بودن در نتایج طبیعی نمایش می دهد. نتایج خرید به طور کلی در صفحه اول نمایش داده می شود ، با رتبه بندی نتایج جستجو ، به سایت شما دید فوری می دهد.
در 6 ماه گذشته Google امکان ادغام نتایج Google Shopping در نتایج PPC شما را فراهم کرده است ، به شما این امکان را می دهد که قابلیت مشاهده نتایج PPC خود را نیز افزایش دهید. اکنون می توانید با ایجاد یک قسمت در خوراک محصول خود “adwords_redirect” با استفاده از کد پیگیری PPC ، نتایج PPC خود را از طریق Google Shopping ردیابی کنید.
تحقیقات نشان اینجا می دهد که خوراک خرید Google باید 10٪ از کل بازدید به وب سایت شما را تشکیل دهد. هنگامی که برای اولین بار خوراک محصول خود را نصب می کنید ، ممکن است میزان بازدید به سایت شما در شش ماه اول کم باشد اما تا رسیدن به 10٪ بازدید هر ماه افزایش می یابد.
مهم است که خوراک محصول شما به درستی با قسمتهای زیر تنظیم شود که مطالب مرتبط برای محصول شما لازم است تا نه تنها در نتایج جستجو قابل مشاهده باشد بلکه برای رعایت دستورالعمل های Google نیز لازم است. این زمینه ها شامل شناسه ، شرایط ، عنوان ، mpn ، مقدار ، در دسترس بودن ، توضیحات ، پیوند ، پیوند تصویر_ ، نوع محصول ، قیمت ، مارک ، ارز ، نوع قیمت ، حمل و نقل و کد EAN است.
برای اطمینان از حداکثر دید سایت در نتایج خرید Google ، باید هر یک از این زمینه ها برای محصول شما بهینه شود. در سپتامبر 2011 ، گوگل نوع محصول را به عنوان یک بخش استاندارد برای بخش خرده فروشی در نظر گرفته است و قوانین طبقه بندی گوگل باید به این نامه عمل کند ، در غیر این صورت خبرمایه رد می شود.
در اوایل سال جاری ، گوگل امکان ایجاد چندین منبع تغذیه از کشورهای مختلف را فراهم کرده است که به شرکت ها امکان می دهد به بازارهای جدید دسترسی پیدا کنند و جریانات مالی را تأمین کنند ، البته به شرطی که خبره مربوط به آن کشور باشد.
این عوامل فوق به این معنی است که داشتن یک خوراک بهینه شده برای محصولات Google مهمتر از هر زمان دیگری است. اطمینان حاصل کنید که آژانس جستجوگرها یا شرکت طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی شما درک می کند که یک خوراک محصول نه تنها نیاز به ایجاد دارد ، بلکه برای به نمایش در آوردن در نتایج جستجوی طبیعی باید بهینه شود.جستجوی محصول Google برای تجارت شما چه کاری می تواند انجام دهد_

 

توسط