روندهای جدید بسته بندی لوازم آرایشی
اعتقاد بر این است که صنعت لوازم آرایشی یکی از بزرگترین و سودآورترین صنعت متشکل از تقریباً 200+ مارک بزرگ و کوچک است (و این فقط در ایالات متحده است). اگر بین المللی صحبت کنیم ، این تعداد از 500 عدد فراتر می رود و همه این مارک ها با وجود اینکه رقیب هستند ، یک چیز مشترک دارند و آن بسته بندی مارک دار است. از زمان ظهور تجارت الکترونیکی ، بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی منحصر به فرد به یک گرایش در مارک های تجاری تبدیل شده است. پس از دستیابی به مواد و ظروف ، اولین کاری که مدیران توسعه برند انجام می دهند بسته بندی منبع است زیرا همه چیز به آن بستگی دارد. امروزه به راه حل های منحصر به فرد و هوشمند بسته بندی احتیاج دارد که حجیم نباشند و قابلیت متناسب کردن محصول را در داخل داشته باشند. این از آنها در برابر هرگونه تابش مستقیم خورشید و همچنین در برابر رطوبت محافظت می کند – مناسب برای جعبه های مرهم لب و سایر محصولات نیز مناسب است.
برخی از شرکت ها ادامه مطالب روندهایی را دنبال می کنند که شامل راه حل های بسته بندی هوشمند مانند درج برای نگهداری بطری های قطره چکان است. آنچه این کار انجام می دهد اطمینان از ایمنی بطری قطره چکان درون جعبه است و از جغجغه آن در اطراف جلوگیری می کند. این به جعبه متصل می شود و هنگامی که برای مشتری حمل می شود ، راحت است که بتوانید آنها را راضی نگه دارید.
سپس گزینه های چاپی وجود دارد که می تواند متناسب با نیازهای هر مارک باشد زیرا همه جعبه های ما از ابتدا و به عنوان مورد نیاز محصول و نام تجاری شما ایجاد می شوند. هیچ محدودیتی در تعداد رنگهایی که می توانیم چاپ کنیم یا در کجای جعبه چاپ می کنیم وجود ندارد. می توانید یک چاپ تمام رنگی در داخل جعبه یا قسمت بیرونی جعبه داشته باشید (یا اگر مارک شما بد بو است ، هر دو). آخرین بررسی بازار نشان داد که بیشتر مشتریانی که از محصولات آرایشی استفاده می کنند علاقه زیادی به بسته بندی دارند و حتی گاهی اوقات مارک را بر اساس بسته بندی قضاوت می کنند. طی چند سال گذشته ، بسته بندی محصول منحصر به فرد روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. همچنین از طرف مقامات نظارتی لازم است که محصولات آرایشی و بهداشتی شما را در داخل بسته بندی ایمن و مطمئن نگه دارد تا از هرگونه جلوگیری از نشت و همچنین فضای کافی برای نمایش تمام مواد اولیه و هشدارهای ایمنی ، اطمینان حاصل کند.
برای تغییر روند بسته بندی لوازم آرایشی دو راه وجود دارد. یا روند را ایجاد می کنید یا روند را دنبال می کنید و این واقعاً به شما و برند شما بستگی دارد – ما صرف نظر از شرایط در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ما در قلب خود جایگاه ویژه ای برای مارک های جدید و جدید داریم بنابراین سعی می کنیم با ارائه پشتیبانی از طراحی رایگان با در اینجا بیشتر بخوانید همه سفارشات حتی در صورت نیاز به ایجاد طرح از ابتدا به آنها کمک کنیم – تیم طراحی خانه ما بیش از این خوشحال می شوند برای این کار به شما کمک می کنیم. با M.O.Q بسیار کوچک و فقط 250 جعبه ای ، گزینه هایی برای آزمایش کیفیت ما قبل از سفارش تعداد جعبه دارید. ما توسعه نام تجاری را بسیار جدی می گیریم و پیشرفت بسته بندی شما را اولین قدم برای پیشرفت در نظر می گیریم. Blue Box از آنجا که یکی از مشتریان پیشگام ما به صنعت لوازم آرایشی تعلق دارد ، طراحی بسته بندی جعبه های آرایشی را بسیار نزدیک به قلب نگه می دارد.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.