کاری را از مشاغل خانگی شروع کنید
(جدایی گاو از بنانزا)
چه ایده ی بزرگی؟ اما آیا گاو نر بیشتر از بونزا است؟
وقتی در وب سایت 800 Pound Jungle Gorilla Marketing Tactics Market می روید ، در اینترنت به گشت و گذار می پردازید که تضمین می کند شما می توانید در کمتر از یک روز کاری را از مشاغل خانگی شروع کنید و در چند روز به موفقیت درامد آنلاین دست پیدا کنید! آن وقت است که باید به یاد بیاورید که هر بار که شما را به یکی از بازی های تقلبی خود می کشاند ، چقدر به کارنی کنار نمایشگاه از دست می دادید.
البته سرگرم کننده بود. شما احتمالاً یار خود را با خود داشته اید ، که باعث می شود برای آن خرس 30.00 دلار به ازای صمیمیتی که در آن انجام می دادید ارزش هر پنی را داشته باشد. نمایش های گوشت خوی در همه جا در اینترنت هستند و کلاهبرداری های خود را انجام می دهند. شوخی می کنی؟ شما واقعاً می خواهید یک تجارت آنلاین مشروع راه اندازی در اینجا بیشتر بخوانید کنید که قرار است 10 ، 20 ، حتی 30 سال دیگر در آنجا باشد؟
اکنون افراد بیشتری نسبت به گذشته به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین از راحتی خانه های خود هستند. این ممکن است تا حدی به دلیل اینجا بیدار شدن عمومی از آگاهی در مورد مزایای واقعی رئیس بودن شما باشد. اخیراً با تعداد زیادی از دست دادن شغل در رکود اقتصادی در جهان سوخت و مشتعل شده است.
همانطور که مصرف کنندگان با خرید بیشتر کالاها و خدمات بصورت آنلاین راحت تر می شوند ، آنها شروع به تحقیق در مورد مشاغل آنلاین تأسیس می کنند و این ایده را جذب می کنند که می توانند در مقایسه با هزینه های راه اندازی یک افتتاح مشاغل آفلاین ، یک تجارت اینترنتی را برای هیچ چیز راه اندازی کنند. .
پس از تصمیم گیری ، باید درگیری بین اسطوره و واقعیت به طور جدی صورت گیرد. چالش منحنی یادگیری فردی برای بسیاری از افرادی که اهل کامپیوتر نیستند (و حتی برای برخی از کسانی که این مهارت را دارند) مردان و پسران و زنان را از دختران جدا می کند.
اولین تصمیم مهم برای همه ما به عنوان “خالص کار” این است که “چگونه کار خود را شروع کنم؟ از کجا شروع کنم؟ به چه کسی و برای پاسخ به کجا مراجعه کنم؟”
یک یا دو نفر را در یک تجارت آنلاین مستقر انتخاب کنید و وب سایت و وبلاگ آنها را که معمولاً متصل و طراحی شده اند برای ایجاد ترافیک از موتورهای جستجو ، لینک های برگشت ، بازاریابی مقالات و شبکه های اجتماعی ، مطالعه کنید.
تحقق نهایی که به این نتیجه خواهید رسید این است … شما باید همیشه به دنبال پاسخهای خود برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار آنلاین باشید ، دقیقاً همان کاری که قبل از شما برای آن دسته از افرادی که به صورت آنلاین تلاش کرده اند انجام شده است.
جایی که بسیاری از ما در تلاش های خود برای دستیابی به موفقیت در تجارت آنلاین شکست می خوریم ، این است که: 1) خیلی زود دست به دست شوید! و 2) هرگز نوشتن یک مدل کسب و کار برای پیروی از آن ، که بیشتر اوقات ممکن است دلیل اصلی اصلی تسلیم شدن خیلی زود باشد. آسان است که وقتی مدل تجاری (مکتوب یا نانوشته) آنطور که فکر می کنیم کار نمی کند ، نتیجه یا موفقیت مورد انتظار ما را به وجود نمی آورد و در نتیجه در فرآیندهای تفکر ما گیر نمی کند.
به جای حفظ انعطاف پذیری برای “فکر کردن در خارج از چارچوب” ، ما می توانیم کل جعبه و کابین سطل زباله را رها کرده و منصرف شویم یا شروع به جستجوی “لحظه فرصت گورو” دیگری کنیم ، به موجب آن ما در سکوت توجیه می کنیم که دوباره به یک چرخه بی پایان “صرف هزینه محدود منابع مربوط به محصول عالی بعدی نوید موفقیت فوری را می دهد ، نه سرمایه گذاری در آنچه که احتمالاً یک مدل تجاری موفق برای شروع بود ، که فقط به برخی از اصلاحات اضافی نیاز داشت … ادامه تلاش های بازاریابی و … زمان …
برنامه های وابسته
هر استاد راهنما همان داستان را برای شما تعریف می کند که تولید درآمد وابسته به عنوان یک مدل کسب و کار آنلاین ساده ترین راه برای شروع است. اگرچه درست است که شروع به کار نمایندگی محصولات دیگران و شرکت ها هزینه کم یا بسیار کمی دارد ، اما کشف “اسرار خودی” برای دستیابی به موفقیت در بازاریابی شرکت های تجاری دشوارتر و چالش برانگیزتر از خرید در برخی از کتاب های الکترونیکی گورو یا صفحه کنترل اتاق پشتی است.
موفقیت با فشار دکمه همیشه فاقد یک یا چند راز اصلی اساسی است که ممکن است شما را به سمت یک میلیونر یک شبه سوق دهد. هنگامی که یک بازاریاب آنلاین به شما می گوید “تمام نگرانی شما ایجاد ترافیک به لینک وابسته و جمع آوری چک های کمیسیون است” ، به شما نمی گوید ایجاد ترافیک و ایجاد لیست مشتری بزرگترین چالشی است که با آن روبرو خواهید شد. در دستیابی به تحقق درآمد آنلاین.
باور کنید وقتی به شما می گویم حتی ساده ترین مدل تجارت آنلاین نیاز به تعهد فوق العاده ، پشتکار ، بازاریابی آزمایشی و بازاریابی آزمایشی بیشتر و تمایل به “انجام یا مردن” برای حفظ انعطاف پذیری “آگاهی ذهن” دارد تا هر ایده و تکنیکی را کنار بگذارد این کار نمی کند ، به منظور کشف و عملیاتی کردن فوری هر جنبه از مدل کسب و کار در حال تکامل خود که کشف می کنید کارساز است.
از توماس ادیسون غالباً چنین نقل می شود که “اگر من 10 هزار روش پیدا کنم که چیزی کار نمی کند ، من شکست نخورده ام. دلسرد نمی شوم ، زیرا هر تلاش اشتباهی که کنار گذاشته می شود یک قدم دیگر به جلو است.”
با این حال ، بزرگترین الهام شخصی من از زندگی توماس ادیسون این واقعیت است که وی پلاکاردی بالای میز خود داشت ، حاوی جمله سر جوشوا رینولدز: “هیچ مصلحتی وجود ندارد که مردی برای جلوگیری از کار واقعی تفکر “

توسط