شروع یک تجارت آنلاین از صفر
شروع تجارت آنلاین کار آسانی نیست. بسیاری از موارد باید مورد توجه قرار گیرد ، از انتخاب یک محصول برای فروش آنلاین گرفته تا حضور آنلاین شما. در اینجا راهنمای گام به گام آورده شده است تا به شما کمک کند به راحتی یک کسب و کار آنلاین ایجاد کنید.
• یک نیاز پیدا کنید و آن را پر کنید
به این مرحله باید به طور سیستماتیک نزدیک شد. برای یافتن یک ایده تجاری ، ابتدا باید مشکلی را که باید حل شود شناسایی کنید و سپس به فکر حل آن باشید. با شناسایی مشکل ، بفهمید که آیا مردم حتی به راه حل آن مشکل اهمیت می دهند یا خیر.
در شناسایی مشکل و راه های حل آن ، گام بعدی باید بررسی چگونگی حل این مشکل توسط رقابت باشد. این مرحله شامل مطالعه امکان سنجی ایده تجاری شماست و بهترین راه برای انجام این کار پاسخ به س answerالات زیر است:

* اندازه فرصت بالقوه – بهترین فرصت تجاری از محصولاتی حاصل می شود که خریدهای مکرر دارند. اندازه بازار ممکن است برای برخی از محصولات کوچک باشد ، اما قیمت محصول بالا است و نرخ خرید مجدد آن نیز بالا است ، پس از آن با وجود اندازه بازار کوچک ، یک فرصت سودآور نیز خواهد بود.

* خط سیر بازار – اگر می خواهید تجارت شما رشد کند و برای همیشه دوام داشته باشد ، درک مسیر بازار و نه فقط وضعیت فعلی مهم است. تقاضا برای محصول را مطالعه کنید و بررسی کنید که آیا تقاضا به یک مد ، روند می افتد یا بازار رو به رشد و ثابتی دارد.

* چه کسی رقابت شماست – مطالعه کنید که چند نفر در مکان شما وجود دارد و تفاوت شما در حل مسئله با رقابت شما چیست. اگر بسیاری از مشاغل در بازار شما رقابت می کنند ، این امر به معنای وجود تقاضای بسیار زیاد برای این بازار است و شما باید برای به دست آوردن سهم بازار از رقبا رقابت کنید.
• هویت برند خود را مشخص کنید
مرحله بعدی انتخاب نام تجاری و نام دامنه است. اگر نام کسب و کار و نام دامنه شما یکسان باشد ، یک مزیت اضافی به دست می آورید ، زیرا یادآوری فقط یک نام برای مشتریان آسان است. همچنین ، یک آرم زیبا طراحی شده برای شرکت خود تهیه کنید زیرا نشان دهنده شخصیت برند شما است. مطالب بیشتر برای داشتن شخصیت تجاری سازگار در تمام رسانه های آنلاین بیشتر بخوانید مانند وب سایت ، حساب های رسانه های اجتماعی و دنیای آفلاین ، روی طرح رنگ ، قلم ها ، تایپوگرافی و گرافیک تمرکز کنید.
• وب سایت خود را طراحی و بسازید
هنگامی که محصول خود را میخکوب کردید و هویت برند خود را طراحی کردید ، قدم بعدی ایجاد یک وب سایت برای تجارت خود است. یک وب سایت به عنوان فروشندگان 24/7 ساعت شما فعالیت می کند. اطمینان حاصل کنید که رابط کاربر پسند و طراحی تمیزی دارد. پیمایش باید آسان باشد و از نگاه و احساس پایداری برخوردار باشد. شما چند ثانیه فرصت دارید تا توجه بازدید کننده را به خود جلب کنید. اگر آنها طراحی وب را پیچیده یا گیج کننده بدانند ، بلافاصله سایت را رها می کنند. وب سایت شما فروشگاه آنلاین شماست ، بنابراین آن را پاسخگو و سازگار با موبایل کنید.
• استفاده از موتورهای جستجو برای ایجاد ترافیک
تبلیغات ارگانیک و پولی دو راه برای جابجایی بازدید به وب سایت شما هستند. روش های ارگانیک شامل SEO و ایجاد محتوا هستند که در ایجاد ترافیک کند عمل می کنند ، اما هنگامی که محتوای شما رتبه بالاتری را شروع می کند ، ترافیک سازگار خواهید داشت. ایجاد محتوای رایگان با کیفیت بالا به شما کمک می کند خود را به عنوان یک رهبر معرفی کنید و بازدید بیشتری داشته باشید. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC بلافاصله ترافیک ایجاد می کند ، اما به محض اینکه تبلیغات را متوقف می کنید ، ترافیک نیز متوقف می شود. شما باید از ترکیبی از روش های ارگانیک و پرداختی برای ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کنید.
• فروش بیش از حد و عقب مانده
طبق حقایق ، افرادی که یک بار از شما خرید کرده اند اگر با آنها پیگیری کنید ، احتمال خرید مجدد شما بیشتر است. با پیشنهادهای تبلیغاتی به مشتریان موجود خود نزدیک شوید و احتمال خرید مجدد آنها بیشتر است.
اینها گامهای اساسی برای شروع تجارت آنلاین شماست و پیروی از این مراحل به شما کمک می کند پایه محکمی برای تجارت آنلاین خود ایجاد کنید.

توسط