توسط

جولای 5, 2021


مدیریت استرس نگران این 3 کاری است که هیچ کاری نمی توانید انجام دهید_
اگر نگران همه چیز و هر چیز هستید احتمالاً احساس وحشتناکی می کنید و اینکه زندگی یک کشش است. مشکلی که در مورد نگرانی وجود دارد این است که در واقع کمک خوبی به مدیریت استرس شما نمی کند. نگرانی مشکلی را برطرف نمی کند بلکه باعث می شود احساس بدی داشته باشید. اگر احساس بدی دارید ، انرژی لازم برای انجام هر کار مثبتی در مورد موضوعی که نگران آن هستید نیست.
بنابراین ، شاید بهترین نکته در مدیریت استرس این است که شما اصلاً نگران چیزی نباشید. این هم کمکی نخواهد کرد. نگرانی کاربردهای خود را دارد. اگر در مورد خطر ایستادن در وسط جاده نگران نبودید ، تصادف می کنید. اگر نگران نداشتن غذا بودید ، تمام روز را در رختخواب می گذراندید و به سر کار نمی رفتید و گرسنگی نمی کشید.
پاسخ جایی در این بین است. وقت و انرژی خود را صرف نگرانی در مورد همه چیز در زندگی نکنید. فقط بروید و در مورد چیزهایی که بیشترین تأثیر را روی شما دارد کار مثبتی انجام دهید. حتی اگر در ابتدا شکست خوردید ، تلاش خود را ادامه دهید تا وقتی که در زندگی خود مشکلاتی را که باعث از بین رفتن شما می شود برطرف کنید یا فقط آنها را قبول کنید و ادامه دهید.
با گفتن این موارد ، مواردی در زندگی وجود دارد که شما واقعاً نمی توانید کاری از پیش ببرید و بنابراین هرگز نباید نگران آنها باشید. در اینجا 3 رویداد مدیریت نگرانی بدون نگرانی وجود دارد:
بدون نگرانی رویداد مدیریت استرس 1: چیزهای کوچک زندگی. خیلی اوقات موارد نگران کننده ای پیدا می کنیم بنابراین می توانیم روی آنها تمرکز کنیم. پس از حل آنها به دنبال چیز دیگری هستیم. بپذیرید که این یک بلیط ضرر است زیرا هرگز همه چیز را حل نخواهید کرد. این واقعاً فقط راهی برای جلوگیری از انجام کارهای مهم و چالش برانگیز زندگی است. راهی برای مشغول نگه داشتن خود.
بدون نگرانی مدیریت استرس رویداد 2: مرگ. همه ما سرانجام می میریم و کاری نمی توانیم در این مورد انجام دهیم. در واقع بیشتر مردم نگران چگونگی مرگ خود هستند ، نه خود مرگ. نگرانی می تواند در مورد یک مرگ دردناک یا تنها باشد. تجربه ارزشمند زنده بودن را به تفکر در این مورد هدر ندهید.
بدون نگرانی رویداد مدیریت استرس 3: آنچه مردم فکر می کنند. اغلب اوقات ما تصور می کنیم دیگران در مورد ما چه فکر می کنند و منفی است. این خطرناک است زیرا می تواند منجر به عزت نفس پایین و شاید حتی اختلال اضطراب اجتماعی شود. دو چیز را درک کنید. ممکن است افراد دیگر در واقع به بیشتر بخوانید آنچه شما فکر می کنید فکر می کنند نیستند.
حتی اگر باشند ، پس چه؟ هیچ کس کامل نیست و نگرانی در مورد آن چیزی را تغییر نخواهد داد.
لیست چیزهایی که نباید در اینجا بیشتر بخوانید نگران باشید واقعاً باید همه چیز باشد ، اما نگرانی ذات انسان است. مدیریت استرس درک تفاوت بین نگرانی بی مورد در مورد کارهایی است که شما نمی توانید در مورد آنها انجام دهید و تفکر مثبت در مورد راهکارهای مقابله با چالش هایی که با آنها روبرو هستید.
نگرانی اتلاف وقت و انرژی است و نتیجه مثبتی ایجاد نمی کند. حتی می تواند شما را بیمار کند. بهبود توانایی مدیریت استرس شما متمرکز بر ایجاد یک ذهنیت مثبت است ، از طریق تکنیک های ساده ، منجر به پیشرفت در زندگی شما و احساس رفاه عمومی می شود. دیگر نگران مسائل نباشید و شروع به مثبت اندیشی کنید.مدیریت استرس نگران این 3 کاری است که هیچ کاری نمی توانید انجام دهید_

 

توسط