فرصت تأمین اعتبار تجاری
بودجه کسب و کار یک قطعه بسیار ضروری برای شروع کار جدید است. گزینه های زیادی برای شما باز است ، فقط باید بدانید که به دنبال چه چیزی بگردید. بیشتر مردم به بانک ها مراجعه می کنند و سعی می کنند وام بانکی بگیرند. این وام ممکن است جذاب به نظر برسد زیرا ضروری نیست که هیچ گونه مالکیت تجاری را از بین ببرید ، اما نرخ بهره آنها می تواند زیاد باشد و شما می توانید مدتی را برای پرداخت بدهی اختصاص دهید.
گزینه دیگر تأمین مالی سهام است ، جایی که شما مالکیت بخشی از پول نقد را می فروشید. این می تواند نوعی بیشتر بخوانید از فرشتگان تجارت یا سرمایه گذاران خطرپذیر باشد. فرشتگان تجارت از مزایای مشاوره و پشتیبانی بیشتر از سرمایه گذاران خود بهره مند می شوند. فرشتگان تجارت معمولاً به طور مستقل بسیار خوب هستند و برای شما همان شرکت ها هستند. غالباً شركتهايي را كه براي نابودي تلاش مي كنند ، صرفه جويي كرده و آنها را در مسير خود قرار مي دهند.
سرمایه گذاران خطرپذیر نوع دیگری از تأمین مالی بدهی است. بعضی اوقات این نوع سرمایه گذاران برای شریک شدن در شرکت و استفاده از مهارت ها و تجربیات خود برای چرخاندن کار یا کمک به زمین کار می کنند. بیشتر آنها نقش فعالی دارند ، اما برخی به سادگی بودجه را تأمین می کنند و به شما امکان می دهند خودتان تجارت را مدیریت کنید. اگر شرکت موفق شد در اینجا بیشتر بخوانید ، معمولاً بازده بیشتری از نرخ سود سرمایه گذاری شما در حساب های پس انداز را نشان می دهد. بنابراین به دنبال سرمایه گذاران خطرپذیر باشید تا سرمایه خود را در تأمین مالی سهام سرمایه گذاری کنند در صورت موفقیت شرکت شما گران تر است ، اما بسیار کمتر یا نه.
کمک هزینه کسب و کار گزینه دیگری است که در دسترس شماست و ممکن است فقط نوع تأمین مالی نیاز شما باشد. پول بلاعوض به شرکتها تعلق می گیرد و مسترد نمی شود. اما کمک هزینه ها معمولاً با شرایط و ضوابطی همراه است تا اطمینان حاصل شود که مجبور به بازپرداخت کمک هزینه نخواهید بود. مشکل یارانه ها دشوار بودن یافتن آنها است. آنها توسط دولتهای مرکزی ، منطقه ای و محلی ، اتحادیه اروپا و چندین ملی و محلی دیگر تنظیم می شوند. بیشتر کمک های مالی به شرکت ها ، مشارکت ها و شرکت های خصوصی اعطا می شود. متأسفانه محل کسب و کار شما در تأمین کمک مالی کلیدی است.
امروزه پیدا کردن بودجه با اینترنت آسان تر است. فرشتگان زیادی وجود دارند که فرصتی را برای ملاقات با سرمایه گذاران فراهم می کنند. برخی از سایت های آنلاین مناطقی دارند که اعضای افرادی که به دنبال کمک مالی برای ارسال نیازهای مالی خود به مشاغل هستند. سرمایه گذاران همچنین می توانند به عضویت آن درآیند و تمام گزینه های سرمایه گذاری را ببینند و شرکت را انتخاب کرده و می خواهند پول خود را با آنها سرمایه گذاری کنند.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.