دوره بازاریابی آنلاین با Tanisha Adjo
خوب ، بنابراین شما آنلاین هستید که می خواهید کار بازاریابی را انجام دهید؟ شما در حال فهمیدن چگونگی جلب توجه مردم به خرید ، چگونگی حمایت مالی از افراد در فرصت خود و همچنین جلب مشتری برای محصولات وابسته خود هستید ، و به نظر می رسد که این همه ناامیدکننده و گیج کننده است.
من می دانم که این کار می تواند بسیار گیج کننده باشد ، وقتی شما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید. شنیده اید که بازاریابی شرکت های بزرگ راهی عالی برای کسب درآمد است ، شنیده اید که بازاریابی آنلاین کسب و کار شما برای ایجاد یک تیم در سراسر جهان عالی است. بنابراین شما تمام این کلمات کلیدی را در گوگل قرار می دهید و پاسخ هایی مانند کسب درآمد آنلاین ، PPC ، SEO ، بازاریابی ویدیویی و محصولات دیجیتال را می دهید پس با خود می گویید این چیست؟ من نمی توانم آنچه را که می خواهم پیدا کنم و شما با استراتژی خود روبرو می شوید که امیدوارید درست کار کند؟
بنابراین اکنون facebook ، twitter و myspace شما با ارسال پیام و ادامه داد و بیداد دوستان خود ، هرزنامه را برای مردم ارسال می کنید و امیدوارید که آنها به فرصت شما بپیوندند یا مشتری شما شوند. خوب حالا شما این کار را به مدت 2 هفته انجام می دهید و هیچ نتیجه ای درسته؟ اکنون می بینید که افراد دیگر فرصت های خود را به دیوار خود و دیوارهای دیگران ارسال می کنند و یک لامپ در سر خود می گیرید و می گویید “ای من هم می توانم این کار را بکنم”. عزیزم
دوره بازاریابی آنلاین
تبلیغات توسط Google
از این که پست دیواری خود را شروع کرده و همچنان دوستانی را اضافه می کنید که ممکن است شخصی پست شما را دوست داشته باشد و با اعتیاد تبلیغاتی روبرو شوید و از آنها صندوق ورودی بگیرید و از آنها بپرسید که آیا آنها به فرصت شما علاقه مند هستند و آنها هرگز پاسخی نمی دهند. بنابراین اکنون هنوز هیچ سرنخی برای دستیابی به نتایج آنلاین ندارید ، آنچه را که فکر می کنید به شما نتیجه می دهد خسته کرده اید و نتیجه ای ندارد.
تانیشا به چی میگی دختر؟ خوب وقتی دبیرستان را فارغ التحصیل کردید ، مانند پدر و مادرتان به کالج رفتید؟ البته شما انجام دادید شما به کالج رفتید تا یاد بیشتر بخوانید بگیرید چگونه یک کار خوب پیدا کنید و در دنیای شرکت درآمد کسب کنید؟ شما مجبور بودید برای کلاسهای مختلف مقالات پژوهشی انجام دهید ، به سفرهای میدانی بروید و با یونان باستان و جنگ سرد آشنا شوید ، قورباغه ها را جدا کنید و در کلاسهای مثلثات ، حساب ، آمار ، نوشتن ، گفتار ، روانشناسی و کامپیوتر شرکت کنید. این مدرک کاردانی یا کارشناسی حدود 2 تا 6 سال به طول می انجامد و شما 10،000 تا 100،000 دلار وام صرف می کنید تا تمام این تحصیلات را بیاموزید تا نحوه بیرون رفتن و استخدام را یاد بگیرید.
بنابراین بازاریابی ادامه مطالب آنلاین همان چیز است با این تفاوت که شما تمام بی معنی ها را از بین می برید. شما هنوز هم نیاز به انجام مقالات تحقیقاتی ، بیرون رفتن از سفرهای میدانی و برقراری ارتباط با صاحبان مشاغل دیگر ، برنامه ریزی مجدد یا تشریح مغز خود ، شرکت در دوره های توسعه شخصی ، یادگیری روانشناسی نحوه تفکر مردم ، یادگیری نحوه گفتگو با مردم ، بازاریابی و فروش ، آموزش بازاریابی و رهبری برای جذب. یادگیری همه اینها حدود 6 ماه تا 18 ماه طول می کشد و شما ماهیانه 50 تا 100 دلار در ماه سرمایه گذاری می کنید تا یاد بگیرید چگونه چندین تن پول بدست آورید.
بازاریابی اینترنتی آنلاین یک مهارت است و اگر وقت خود را برای مطالعه آن اختصاص ندهید ، همیشه ناامید خواهید شد و همیشه گیج می شوید و همیشه پاسخ های اشتباه می گیرید. بنابراین برای یادگیری و کسب دانش لازم برای موفقیت آنلاین ، کمی وقت بگذارید.
بازاریابی آنلاین زندگی مردم را در سراسر جهان تغییر می دهد. لطفاً برای یادگیری و تسخیر اینترنت وقت بگذارید.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.