مزایده آنلاین واحدهای ذخیره سازی
بسیاری از افرادی که به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند ، نمی دانند که تجارت ذخیره سازی چقدر سودآور است. در واقع ، میلیون ها نفر در سراسر کشور ماهانه واحدهای ذخیره سازی را اجاره می دهند و بسیاری از آنها پرداخت ماهانه اجاره خود را انجام نمی دهند و وسایل خود را در انبار می گذارند تا در لیست حراج آنلاین برای فروش عرضه شود. ما فقط در مورد افرادی که لباس و مبلمان قدیمی خود را در این واحدهای ذخیره سازی می گذارند صحبت نمی کنیم بلکه تجهیزات و اتومبیل های با ارزش هستند. چه نوع چیزهایی را می توانید در بسیاری از واحدهای ذخیره سازی پیدا کنید؟
در مورد عمده فروشی کالاها ، تجهیزات سنگین مانند (بله ، باور کنید یا نه) چیزهایی مانند بولدوزر ، یک یا دو بولدوزر ، یک تراکتور جان دیر … شما آن را نام ببرید. جایی در یک واحد ذخیره سازی رها شده است. تا به حال به لیست های یافت شده برای تجهیزات سنگین eBay خوب نگاه کرده اید؟ تعجب کرد که کسی یک گریدر یا کامیون کمپرسی یا گودال خریداری می کند؟ نباش آنها در سراسر کشور توسط پیمانکاران و بازرگانان مستقل مورد تقاضا هستند که می خواهند یک هزار دلار یا بیشتر از اینها را در تجهیزات و ابزارهای سنگین پس انداز کنند. حراجی های انبار بصورت آنلاین بهترین مکان برای یافتن چنین معاملات هستند.
مطمئناً ، چه کسی در ذهن درست خود یک کامیون ، کاترپیلار یا جرثقیل چند هزار دلاری را در یک حیاط ذخیره سازی یا تأسیسات رها می کند؟ تعجب خواهید کرد بیشتر این تجهیزات از تولید کنندگان مارک های معروف مانند Deere ، Komatsu و Terex تهیه می شود.
در واقع ، بعضی اوقات این وسایل توسط آژانس های اجرای قانون به عنوان اموال یا دارایی های افراد و افرادی که قانون را زیر پا گذاشته اند و املاک آنها برای پرداخت جریمه و غیره تصفیه می شود ، مصادره می مطالب بیشتر شود.
بنابراین اگر اتفاقاً به دنبال سنگفرش یا تجهیزات سنگین دیگری هستید ، قبل از اینکه خودتان به تولیدکنندگان مراجعه کنید ، حراج های واحدهای ذخیره سازی را بصورت آنلاین بررسی کنید. در معامله هزاران نفر پس انداز خواهید کرد.
چنین حراجی های آنلاین را می توان در سراسر اینترنت و همچنین وب سایت ها و لیست های اجرای قانون و حراج های دولتی ذکر کرد. در برخی موارد ، ممکن است از شما خواسته شود که در چنین حراجی حضوری حاضر شوید ، بنابراین همیشه قبل از پیشنهاد مناقصه تجهیزات یا کالا ، چاپ خوب را بخوانید.
فروش و فروش مجدد چنین تجهیزاتی برای بسیاری از افراد یک سودآور است ، بنابراین اگر به دنبال گزینه جدید شغلی یا پول سازی هستید ، آن را در نظر بگیرید. این بهتر از یک repo است ، و بسیار امن تر نیز.
در مناطق روستایی و کشاورزی ، تجهیزات مزرعه و دامداری تقاضای زیادی دارد و فرصت های فروش مجدد بسیار است. بسیاری از شرکت های ساختمانی بیشتر که تجهیزات سنگین خود را در تاسیسات قفسه انبار ذخیره می کنند از کار خارج می شوند و باید تجهیزات خود را قبل از تشکیل پرونده برای ورشکستگی یا سایر موارد قانونی کنار بگذارند.
خرید و فروش مجدد این نوع تجهیزات و کالاها مستلزم این است که خریدار حداقل اصول مربوط به این تجهیزات ، نحوه تعیین شرایط و موقعیت های مناسب فروش را بداند.
به برخی از حراجی های واحد ذخیره سازی بصورت آنلاین مراجعه کنید تا با روند کار ، نوع تجهیزاتی که می توانید پیدا کنید و نحوه کار با جابجایی و ذخیره سازی خودتان آشنا شوید. در حراجی مورد علاقه خود “حراجی آنلاین واحدهای ذخیره سازی” را تایپ کنید و از آنچه پیدا می کنید شگفت زده خواهید شد.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.