توسط

جولای 2, 2021


The Dukes of Hazzard_ نمایش ادامه دارد
چه کسی به دیزی دوک ، یا یکی از پسر عموهایش با شلوارک کوتاه آنها له نشده است؟ مردان سرخ گردن سکسی ، زنی زیبا و سرخ پوست سرخ ، اتومبیل عالی با بوق نمادین و فریاد شورشی که همه آنها را به هم زده بود ، یکی از کمپین های نمایش تلویزیونی را بسیار عالی کرده است.
یانکی ها این را نمی فهمند. توطئه ها لنگ بود ، رئیس هاگ شرور مانند یک برش مقوا ، و ایده اصلی این نمایش یک تعقیب و گریز بزرگ ماشین بود که با یک مهتاب همچنان درگیر بود ، دختران سکسی با شلوارک های دیوسی دیزی ، و مقامات اجرای قانون را فریب می دادند. باید به عنوان یک قاطر سه پا لنگ بود. با این حال ، نه به سرخ گردن.
با نام شروع کنید: Dukes. این نام چندین چیز را فراخوانی می کند: جان وین ، دوک ، یکی از اعضای خانواده سلطنتی ، یا حتی دوک Bilgewater در هاکلبری فین. اما در آخر ، شما حق سلطنت را دارید: یک خانواده چسبیده و پر از زندگی و انرژی ، یک ماشین بی نظیر (که می تواند به آسانی از قانون عبور کند و بر روی نسکار بدرخشد یا لگد بزند) ، پدر سالاری که مهتاب درست می کند و یک ارباب شرور برای جنگیدن.
همچنین ، اگر درست نگاه کنید ، بازخوانی یک داستان قدیمی است که در جنوب بسیار محبوب است: رابین هود. به این فکر کنید: دوکهای هازارد از یک کمان مرکب استفاده می کردند ، آنها همیشه از کلانتر فرار می کردند و از آنها بزرگتر می شدند ، و اگرچه آنها پادشاهی برای استقرار نداشتند (مگر اینکه شما عمو جسی را حساب کنید ، که مطمئناً کار می کرد) ، آنها همیشه با رئیس هاگ می جنگیدند ، که یک مقایسه کامل برای شاهزاده جان لاکلند است.
همچنین تماشای آن بسیار جالب است. جنوب از بسیاری جهات بر روی مهتاب ساخته شده است. این کمک کرد بسیاری از خانواده ها شرایط سختی را تحمل کنند. در حین ممنوعیت ، امتناع بسیاری از سازندگان درخشش از ترک مشروب فروشی ممکن است پایه و اساس رشد جدید جنوب باشد. اتومبیل های سرعتی که درخشش داشتند بیشتر نیز به یک سنت جنوبی تبدیل شد ، مکانیک ها و رانندگان آنها قهرمانان رابین هود پسر خوب بودند و در نهایت به تیم های Nascar تبدیل شدند. تماشای پیروزی پسران ما در برابر یک آدم بد و آشکار و اغلب در برابر کلون های گونی فرش هیجان انگیز و غرورآفرین بود. در تلویزیون امروز کجا یک برابر وجود دارد؟
به هر حال این نمایش در سال 1985 لغو شد و این فیلم اگرچه جسیکا سیمپسون در آن Daisy Dukes بسیار زیبا به نظر می رسید اما مطابق با این نمایش مطابقت نداشت. اما دوک ها نمرده اند.
اگرچه این نمایش در شهرستان هزارد تقلبی ، جورجیا تنظیم شده است ، شما می توانید در Hazard ، کنتاکی به دنبال تجسم زندگی Boss Hogg and Roscoe P. Coltrane ، ناوگان سال 1969 دوج شارژرها ، و بسیاری از دختران در Daisy Dukes و طرفداران آنها باشید. . این شهر کوچک استخراج معدن در آپالاچی های نزدیک به شکاف کامبرلند قرار دارد ، اما ارزش دارد که برای جشنواره طلای سیاه آنها (به خاطر استخراج زغال سنگ در منطقه) در اواخر سپتامبر رانندگی کنید. شهروندان هازارد مانند شخصیت ها لباس می پوشیدند ، تا جایی که شهردار مانند رئیس هاگ با لباس چاق و همه چیز لباس می پوشید. آنها هنوز هم دارای یک نمایش عالی میله های خیابانی هستند ، با تعداد زیادی از جنرال لیز ، و اعضای بازیگران نمایش شناخته شده اند.
یا به آمازون و eBay نگاه کنید. در مورد خرید و فروش یادگاری های دوک ، از اتومبیل های مدل گرفته تا فیلم های تجدید دیدار سخت ، یک اقتصاد داغ وجود دارد. اگر نمی توانید فیلم ها را تحویل بگیرید ، می توانید مجموعه های جعبه دار فصل اول Dukes of ادامه مطالب Hazzard را دریافت کنید. این نمایش در صفحه نمایش بزرگ شما بسیار عالی به نظر می رسد و شما در صورت داشتن یکی از پلاسما های واقعاً بزرگ ، فرصتی خواهید یافت که ژنرال لی در اندازه بزرگ خود را روی مبل خود معلق می کند.
از طرف دیگر ، Daisy Dukes هنگام نشستن و تماشای نمایش با دختر شما ، از نظر دختر بسیار زیبا خواهد شد. به یاد داشته باشید ، دختران: Daisy Dukes همیشه شیک خواهد بود.The Dukes of Hazzard_ نمایش ادامه دارد

 

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.