کد کلیک ارزان – واقعاً چیست؟
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید بنابراین ، شما می خواهید بدانید مطالب مرتبط Cheap Click Code چیست و چگونه می تواند به نفع شما و تجارت شما باشد؟ بیایید با برخی از اطلاعات پیش زمینه شروع کنیم و بگذارید چند سال از تاریخ بازاریابی اینترنتی شما را برگردانم.
اگر سعی کرده اید به صورت آنلاین مشاغلی را راه اندازی کنید یا حتی می توانید مقداری درآمد آنلاین کسب کنید ، بدون شک نام Google Adwords را شنیده اید. Google Adwords سرویسی است که توسط Google (دهوک) برای مشاغل و تبلیغات آنلاین ارائه می شود. واقعا ساده و ایده بسیار خوبی بود ، ایده ای که بنیانگذاران و سرمایه گذاران گوگل را به ثروت ناپاک تبدیل کرد. این شروع بزرگترین موتور پرداخت هر کلیک در جهان بود.
صدها هزار شاید میلیون ها جستجو در موتور جستجوی گوگل انجام شده است. گوگل می خواست از آن درآمد کسب کند و سیستم را ارائه داد. با استفاده از Adwords ، تبلیغ کنندگان می توانند کلمات کلیدی را که محصولات آنها به آن مرتبط است پیشنهاد دهند و Google لیست این تبلیغ کنندگان را به بالای صفحه نتایج جستجو برد. وقتی کسی کلمه کلیدی را جستجو می کرد و تبلیغ کننده لینک را کلیک می کرد ، باید هزینه کمی پرداخت کند. خوب ، این خیلی مدت پیش بود.
حدود سال 2004 ، یک روز بازاریابان اینترنتی بیدار شدند و دیدند که حساب adwords همه آنها به هم ریخته است. تبلیغات آنها نمایش داده نمی شد ، پیشنهادات از 5 سنت به 5 دلار در هر کلیک افزایش یافت. به آن سیلی گوگل می گفتند. اول اما نه آخرین.
با گذشت سالها توسط Google ، الگوریتم و سیاستهای تبلیغاتی خود را چندین بار تغییر داد و امروزه آنها هر ماه هزاران تبلیغ را تحریم می کنند. حتی اگر از تمام قوانین و خط مشی های آنها پیروی کنید ، تقریباً غیرممکن است که کلیک ارزان روی adwords داشته باشید.
با این حال ، برخی از کارشناسان بازاریابی آنلاین هنوز هم برای 3 سنت کلیک می مطالب بیشتر کنند. اما همه آنها از این راز محافظت می کردند و قصد داشتند این کار را انجام دهند تا اینکه تیم گادفری و استیو کلیتون با کد ارزان قیمت کلیک کردند. به نظر من بزرگترین اطلاعات در مورد دسترسی ارزان به ازای هر کلیک برای بازدید از وب سایت های شما. آنها می توانند برای 3 سنت کلیک در مکانهای کاملاً رقابتی مانند گلف و کاهش چربی ، جایی که بازاریابان متوسط ​​مانند ما از تبلیغ محصولات در این مکان ها و تلف کردن وقت و زندگی ما با نوشتن مقاله و اظهارنظر در بلاگ ها ، ترس دارند.
حال ، تصور کنید که با گرفتن 3 سنت کلیک بر روی محصولات بسیار جذاب رقابتی. چطور چیزی خواهد بود؟ چه شکلی خواهد بود؟ فقط دربارش فکر کن. چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟ باور کنید یا نه ، افرادی که Cheap Click Code را خریداری کرده اند هم اکنون در تلاش هستند تا تقریباً در هر جای ممکن پول زیادی بدست آورند. اگر کسی هستید که می خواهد درآمد بیشتری کسب کند و هزینه کمتری را برای تبلیغات صرف می کند ، خود را مدیون سعی در خرید کد ارزان است.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.