چرا ما اندونزیایی یاد می گیریم
دلایل زیادی وجود دارد که شما باید زبان اندونزیایی را یاد بگیرید. اگر قصد دارید مدتی در اندونزی بمانید ، یا قصد دارید در اینجا تجارت کنید ، یا می خواهید به راحتی در اینجا تعطیلات داشته باشید ، وقت آن است که زبان اندونزیایی (باهاسا اندونزی) را به طور جدی یاد بگیرید.
با این حال برخی از شما هنوز هم ممکن است تعجب کند که چرا یادگیری زبان محلی بسیار مهم است. ادامه مطلب و بعد از خواندن دلایل زیر ، مطمئن خواهید شد که یادگیری اندونزیایی بسیار مهم است.

* اکثر افراد محلی فقط می توانند به اندونزیایی و یک گویش صحبت کنند. اگرچه از زمان دبستان زبان انگلیسی در مدرسه تدریس در اینجا بیشتر بخوانید می شود ، اما بسیاری از ما فرصتی برای تمرین این زبان نداریم. بنابراین صحبت کردن به زبان انگلیسی برای اهالی محل کاملاً دشوار است. بنابراین اگر می خواهید برای کار یا تفریح ​​در اینجا بمانید ، توصیه می شود که اندونزیایی بخوانید. اگر نمی توانید اندونزیایی صحبت کنید و شخصی که با او صحبت می کنید انگلیسی نمی فهمد چگونه می توانید با مردم محلی ارتباط برقرار کنید؟ بنابراین به جای اینکه آنها انگلیسی یاد بگیرند ، بهتر است که یاد بگیرید چگونه به زبان اندونزیایی صحبت کنید.
اگر حساب خود را روی افراد (اندونزیایی) اطراف خود قرار دهید تا هر بار که به کمک احتیاج دارید به جای شما صحبت کنند ، اما متأسفانه باید بگویید ، شما قادر به صحبت به اندونزیایی نخواهید بود و زبان شما اصلاً بهبود نخواهد یافت. رمز موفقیت شما این است که هرچه بیشتر از زبان استفاده کنید. نیازی نیست که به افراد اطراف خود اعتماد کنید تا در هر بار خرید و یا صحبت با یک فرد محلی به شما در ترجمه انگلیسی کمک کنند. شما فقط باید یاد بگیرید که مستقل باشید.

* صحبت کردن با یک زبان جدید اعتماد به نفس شما را تقویت می کند. داشتن توانایی صحبت کردن بیش از 1 زبان نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس می شود بلکه همچنین باعث می شود “خود” کلی شما در برنامه درسی هنگام درخواست شغل بهبود یابد و همچنین در انتخاب شغل شما مزیت رقابتی را فراهم می کند. این به کارفرمای بالقوه شما نشان می دهد که شما نه تنها سخت کوش و باهوش هستید بلکه حرفه ای و قابل اعتماد نیز هستید. فقط کسانی که فداکار هستند و عزم راسخ دارند می توانند به زبان جدید دیگری تسلط پیدا کنند. کسانی که از سیستم خودمدیریتی خوبی برخوردار هستند شانس بیشتری برای صحبت در بیش از 1 زبان دارند.
برای اینکه بتوانید زبان جدید دیگری یاد بگیرید لازم نیست پول زیادی داشته باشید. تمام آنچه شما نیاز دارید انضباط شخصی و بیشتر عزم راسخ است. و استخدام یک معلم اندونزیایی برای کمک به شما در مطالعه زبان هزینه زیادی ندارد. از طرف دیگر ، این مطمئناً در وقت و انرژی شما صرفه جویی خواهد کرد زیرا معلم برجسته می کند کدام قسمت ها را ابتدا باید یاد بگیرید و مهمترین آنها کدام یک هستند. این معلم همچنین شما را با جدیدترین توسعه زبان اندونزیایی به روز خواهد کرد ، دقیقاً مانند اکثر زبان های جهان ، زبان اندونزیایی همچنان در حال توسعه است و واژگان جدید نیز مرتباً به آن اضافه می شوند.
اینکه بتوانید به زبان جدید دیگری صحبت کنید همیشه یک امتیاز مثبت است. خلاقیت شما نیز افزایش خواهد یافت ، چه شما این را بفهمید یا نه. علاوه بر این ، شما همچنین درک عمیق تری از فرهنگ اندونزی خواهید داشت. چه هنوز جوان باشید و چه دیگر جوان ، برای یادگیری اندونزیایی خیلی دیر نیست.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.